Co je to?
Definice výrazu Vzduch. Co znamená odborný pojem Vzduch z kategorie Příroda?

Co to je Vzduch? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Vzduch

Vzduch je pojmenování směsi plynů, které tvoří atmosféru Země. Obklopuje Zemi přibližně do výše 100 km. Vzduch je základní podmínkou procesů probíhajících v přírodě i v organizmech. Bez vzduchu by živé organizmy nemohly existovat. Ve vzduchu probíhá koloběh vody a udržuje se teplota, ve které je možný život.
Vzduch se využívá i v průmyslu, například v motorech, při výrobě energie nebo při vytápění. Hlavní složkou vzduchu jsou plyny – především dusík, kyslík, argon, helium, oxid uhličitý, neon, vodík, metan, krypton, xenon a další.


Co je to Vzduch? Význam slova, termín, Definice výrazu Vzduch. Co znamená odborný pojem Vzduch z kategorie Příroda?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Vzduch je v kategorii Příroda

Klíčová slova: odborný výraz, definice pojmu, slovník, slovo, termín, význam pojmu, popis, formulace, přesný výraz, odborné názvosloví, synonymum, pojem, co to je, terminologie, význam slova, Příroda, co je to Vzduch?, přesný význam


Pojem Vzduch je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Vzduch zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz Vzduch ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Vzduch ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Vzduch ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vzduch ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vzduch ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Vzduch ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vzduch například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Vzduch? resp. co označuje slovo Vzduch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vzduch, odpověď na dotaz co je to Vzduch?. Víte např. kdo to je Štukatér? Znáte a víte kdo je Pošahanec? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Příroda). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.