Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gustin. Co znamená odborný pojem Gustin z kategorie Jídlo?

Co je to Gustin? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Gustin?

Jemný kukuřičný škrob. V kuchyni se používá hlavně k zahušťování polévek a omáček, dále je vhodný i i zjemňování chuti koláčů, dortů a dezertů nebo pro přípravu náplní do sladkých zákusků. Část mouky do těsta se nahrazuje právě gustinem. Výrobek má tradici delší než 100 let, potravinářští výrobci ho začali nabízet už na přelomu 19. a 20. století.


Co je to Gustin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gustin. Co znamená odborný pojem Gustin z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Gustin s přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Gustin patří do kategorie jídlo

Klíčová slova: Gustin, informace, význam slova, termín, popis, jídlo, lexikon, slovník, přesný výraz, jídlo, názvosloví, odborné názvosloví, terminologie, co znamená, terminus technicus, definice pojmu, pojem, formulace


Pojem Gustin je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat slovo Gustin ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Gustin ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Gustin ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Gustin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Gustin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Gustin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Gustin například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Gustin? resp. co se skrývá pod slovem Gustin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gustin, odpověď na dotaz co je to Gustin?. Víte např. kdo to je Josef I? Znáte a víte kdo je Wrestler? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Gustin i v jiných kategoriích (než jídlo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?