Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gustin. Co znamená odborný pojem Gustin z kategorie Jídlo?

Co je to Gustin? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Gustin?

Jemný kukuřičný škrob. V kuchyni se používá hlavně k zahušťování polévek a omáček, dále je vhodný i i zjemňování chuti koláčů, dortů a dezertů nebo pro přípravu náplní do sladkých zákusků. Část mouky do těsta se nahrazuje právě gustinem. Výrobek má tradici delší než 100 let, potravinářští výrobci ho začali nabízet už na přelomu 19. a 20. století.


Co je to Gustin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gustin. Co znamená odborný pojem Gustin z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Gustin? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Gustin je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: informace, význam slova, terminus technicus, přesný výraz, slovník, wiki, význam pojmu, přesný význam, co znamená, co je to Gustin?, pojem, formulace, slovo, terminologie, význam, co to je, odborné názvosloví, termín


Pojem Gustin je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Gustin lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Gustin ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Gustin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Gustin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Gustin ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gustin ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Gustin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Gustin například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Gustin? resp. co přesně označuje termín Gustin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gustin, odpověď na dotaz co je to Gustin?. Víte např. kdo to je James Cameron? Znáte a víte kdo je Wrestler? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Gustin v jiné sekci než Jídlo. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?