Co je to?
Definice odborného termínu, slova Gustin. Co znamená pojem Gustin z kategorie Jídlo?

Co je Gustin? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Gustin?

Jemný kukuřičný škrob. V kuchyni se používá hlavně k zahušťování polévek a omáček, dále je vhodný i i zjemňování chuti koláčů, dortů a dezertů nebo pro přípravu náplní do sladkých zákusků. Část mouky do těsta se nahrazuje právě gustinem. Výrobek má tradici delší než 100 let, potravinářští výrobci ho začali nabízet už na přelomu 19. a 20. století.


Co je to Gustin? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Gustin. Co znamená pojem Gustin z kategorie Jídlo?

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Napsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Gustin? Pak se o ní podělte se známými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Gustin patří do sekce jídlo

Klíčová slova: synonymum, informace, definice pojmu, wiki, co to je, co znamená, přesný výraz, přesný význam, význam, popis, termín, odborné názvosloví, význam slova, definice, názvosloví, Gustin, význam pojmu, terminus technicus


Pojem Gustin je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Gustin hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít termín Gustin na Google.cz

Zkusit najít Gustin ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Gustin ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Gustin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Gustin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Gustin ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Gustin například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Teď už víte co znamená slovo Gustin? resp. co přesně označuje termín Gustin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gustin, odpověď na dotaz co je to Gustin?. Víte např. kdo to je Kašér? Znáte a víte kdo je Wrestler? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v jídlo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?