Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gustin. Co znamená odborný pojem Gustin z kategorie Jídlo?

Co je to Gustin? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Gustin?

Jemný kukuřičný škrob. V kuchyni se používá hlavně k zahušťování polévek a omáček, dále je vhodný i i zjemňování chuti koláčů, dortů a dezertů nebo pro přípravu náplní do sladkých zákusků. Část mouky do těsta se nahrazuje právě gustinem. Výrobek má tradici delší než 100 let, potravinářští výrobci ho začali nabízet už na přelomu 19. a 20. století.


Co je to Gustin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gustin. Co znamená odborný pojem Gustin z kategorie Jídlo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Gustin sdílejte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Gustin je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam slova, Jídlo, odborný výraz, popis, co je to Gustin?, definice, význam, co znamená, pojem, definice pojmu, terminus technicus, slovo, heslo, přesný význam, formulace, informace, slovník, odborné názvosloví


Pojem Gustin je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Gustin v následujících zdrojích

Zkusit najít pojem Gustin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Gustin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Gustin na Youtube

Zkusit najít heslo Gustin ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Gustin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Gustin ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Gustin například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Gustin? resp. co to je Gustin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gustin, odpověď na dotaz co je to Gustin?. Víte např. kdo to je Dyslektik? Znáte a víte kdo je Wrestler? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Gustin i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?