Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gustin. Co znamená odborný pojem Gustin z kategorie Jídlo?

Co je to Gustin? Význam slova

Co znamená termín Gustin? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Jemný kukuřičný škrob. V kuchyni se používá hlavně k zahušťování polévek a omáček, dále je vhodný i i zjemňování chuti koláčů, dortů a dezertů nebo pro přípravu náplní do sladkých zákusků. Část mouky do těsta se nahrazuje právě gustinem. Výrobek má tradici delší než 100 let, potravinářští výrobci ho začali nabízet už na přelomu 19. a 20. století.


Co je to Gustin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gustin. Co znamená odborný pojem Gustin z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Gustin se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, popis, co znamená, význam slova, terminus technicus, odborný výraz, Jídlo, terminologie, slovník, odborné názvosloví, definice pojmu, termín, co to je, slovo, Gustin, názvosloví, lexikon


Pojem Gustin je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít heslo Gustin ve Wikislovníku

Hledat výraz Gustin ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Gustin na Youtube

Najít heslo Gustin na Google.cz

Vyhledat heslo Gustin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Gustin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Gustin například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Gustin? resp. co se přesně ukrývá za slovem Gustin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gustin, odpověď na dotaz co je to Gustin?. Víte např. kdo to je Markytánka? Znáte a víte kdo je Wrestler? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?