Co je to?
Odborný výraz, definice slova Gustin. Co znamená pojem Gustin z kategorie Jídlo?

Co je Gustin?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Gustin?

Jemný kukuřičný škrob. V kuchyni se používá hlavně k zahušťování polévek a omáček, dále je vhodný i i zjemňování chuti koláčů, dortů a dezertů nebo pro přípravu náplní do sladkých zákusků. Část mouky do těsta se nahrazuje právě gustinem. Výrobek má tradici delší než 100 let, potravinářští výrobci ho začali nabízet už na přelomu 19. a 20. století.


Co je to Gustin? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Gustin. Co znamená pojem Gustin z kategorie Jídlo?

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Text napsán pro Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Gustin se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, terminus technicus, synonymum, jídlo, co je to Gustin?, heslo, přesný význam, popis, názvosloví, slovo, odborné názvosloví, přesný výraz, jídlo, informace, co to je, pojem, lexikon, význam


Pojem Gustin je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Gustin na Google obrázcích

Hledat heslo Gustin ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Gustin na Google.cz

Zkusit najít slovo Gustin ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Gustin ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Gustin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Gustin například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Gustin? resp. jaký je význam slova Gustin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gustin, odpověď na dotaz co je to Gustin?. Víte např. kdo to je Libuše Geprtová? Znáte a víte kdo je Wrestler? Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je jídlo. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie jídlo, saláty, gustin, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?