Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Netflix. Co znamená pojem Netflix z kategorie Internet?

Co to je Netflix? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Netflix

Netflix je název užívaný poskytovatelem filmů. Tato služba je provozována online a je placená. Sídlo společnosti je v Kalifornii, spoluzakladatelem a generálním ředitelem je Reed Hastings.
Ve většině zemí světa je Netflix dostupný od roku 2016. Nabízí přes 3000 nejrůznějších pořadů, filmy, dokumentární pořady i populární seriály. Jeho předplacení je možné i v České republice. Některé pořady jsou dabované nebo opatřené titulky.


Co je to Netflix? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Netflix. Co znamená pojem Netflix z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Netflix patří do kategorie Internet

Klíčová slova: heslo, terminus technicus, význam pojmu, synonymum, Internet, význam, přesný význam, slovník, Netflix, definice pojmu, Internet, vysvětlení, názvosloví, formulace, slovo, informace, terminologie, odborný výraz


Pojem Netflix je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Netflix můžete dozvědět následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Netflix je americký placený poskytovatel filmů online. Od ledna 2016 je dostupný ve 190 zemích světa – celá Severní a Jižní Amerika, Evropa, Afrika, Austrálie a většina Asie (není dostupný pouze v Číně, Sýrii a Severní Koreji). V Česku a na Slovensku je dostupný od ledna 2016, v nabídce je více než 5 000 filmů, seriálů a dokumentů. Přibližně 900 titulů má české titulky a asi 70 má český dabing.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Netflix ve Wikimedia Commons

Hledat termín Netflix ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Netflix ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Netflix ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Netflix ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Netflix na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Netflix například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Netflix? resp. co se přesně ukrývá za slovem Netflix? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Netflix, odpověď na dotaz co je to Netflix?. Víte např. kdo to je Plynař? Znáte a víte kdo je Andrew Stroehlein? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.