Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Netflix. Co znamená pojem Netflix z kategorie Internet?

Co to je Netflix? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Netflix

Netflix je název užívaný poskytovatelem filmů. Tato služba je provozována online a je placená. Sídlo společnosti je v Kalifornii, spoluzakladatelem a generálním ředitelem je Reed Hastings.
Ve většině zemí světa je Netflix dostupný od roku 2016. Nabízí přes 3000 nejrůznějších pořadů, filmy, dokumentární pořady i populární seriály. Jeho předplacení je možné i v České republice. Některé pořady jsou dabované nebo opatřené titulky.


Co je to Netflix? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Netflix. Co znamená pojem Netflix z kategorie Internet?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Netflix se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: lexikon, definice, co je to Netflix?, formulace, wiki, Netflix, názvosloví, odborný výraz, význam pojmu, popis, Internet, heslo, co znamená, přesný výraz, synonymum, termín, význam, význam slova


Pojem Netflix je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Netflix dozvíte následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Netflix je americký placený poskytovatel filmů online. Od ledna 2016 je dostupný ve 190 zemích světa – celá Severní a Jižní Amerika, Evropa, Afrika, Austrálie a většina Asie (není dostupný pouze v Číně, Sýrii a Severní Koreji). V Česku a na Slovensku je dostupný od ledna 2016, v nabídce je více než 5 000 filmů, seriálů a dokumentů. Přibližně 900 titulů má české titulky a asi 70 má český dabing.

Linky na jiné informační zdroje

Najít slovo Netflix ve Wikislovníku

Hledat výraz Netflix ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Netflix ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Netflix ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Netflix ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Netflix ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Netflix například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Netflix? resp. co to je Netflix? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Netflix, odpověď na dotaz co je to Netflix?. Víte např. kdo to je Plátce DPH? Znáte a víte kdo je Sedlák? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Internet. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.