Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Netflix. Co znamená pojem Netflix z kategorie Internet?

Co to je Netflix? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Netflix

Netflix je název užívaný poskytovatelem filmů. Tato služba je provozována online a je placená. Sídlo společnosti je v Kalifornii, spoluzakladatelem a generálním ředitelem je Reed Hastings.
Ve většině zemí světa je Netflix dostupný od roku 2016. Nabízí přes 3000 nejrůznějších pořadů, filmy, dokumentární pořady i populární seriály. Jeho předplacení je možné i v České republice. Některé pořady jsou dabované nebo opatřené titulky.


Co je to Netflix? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Netflix. Co znamená pojem Netflix z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Netflix s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Netflix je v kategorii Internet

Klíčová slova: lexikon, co to je, vysvětlení, přesný význam, definice pojmu, synonymum, Netflix, názvosloví, informace, popis, definice, význam, formulace, přesný výraz, odborný výraz, Internet, Internet, význam slova


Pojem Netflix je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Netflix píše následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Netflix je americký placený poskytovatel filmů online. Od ledna 2016 je dostupný ve 190 zemích světa – celá Severní a Jižní Amerika, Evropa, Afrika, Austrálie a většina Asie (není dostupný pouze v Číně, Sýrii a Severní Koreji). V Česku a na Slovensku je dostupný od ledna 2016, v nabídce je více než 5 000 filmů, seriálů a dokumentů. Přibližně 900 titulů má české titulky a asi 70 má český dabing.

Hledejte v dalších zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Netflix ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Netflix ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Netflix ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Netflix ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Netflix ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz Netflix ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Netflix například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Netflix? resp. co se přesně ukrývá za slovem Netflix? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Netflix, odpověď na dotaz co je to Netflix?. Víte např. kdo to je Eduard Kučera? Znáte a víte kdo je Hasič? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.