Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Netflix. Co znamená pojem Netflix z kategorie Internet?

Co to je Netflix? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Netflix

Netflix je název užívaný poskytovatelem filmů. Tato služba je provozována online a je placená. Sídlo společnosti je v Kalifornii, spoluzakladatelem a generálním ředitelem je Reed Hastings.
Ve většině zemí světa je Netflix dostupný od roku 2016. Nabízí přes 3000 nejrůznějších pořadů, filmy, dokumentární pořady i populární seriály. Jeho předplacení je možné i v České republice. Některé pořady jsou dabované nebo opatřené titulky.


Co je to Netflix? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Netflix. Co znamená pojem Netflix z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Netflix můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Netflix je v kategorii Internet

Klíčová slova: Netflix, heslo, co je to Netflix?, informace, Internet, přesný výraz, odborné názvosloví, pojem, význam slova, wiki, popis, co znamená, význam pojmu, lexikon, terminologie, terminus technicus, slovník, co to je


Pojem Netflix je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Netflix?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Netflix je americký placený poskytovatel filmů online. Od ledna 2016 je dostupný ve 190 zemích světa – celá Severní a Jižní Amerika, Evropa, Afrika, Austrálie a většina Asie (není dostupný pouze v Číně, Sýrii a Severní Koreji). V Česku a na Slovensku je dostupný od ledna 2016, v nabídce je více než 5 000 filmů, seriálů a dokumentů. Přibližně 900 titulů má české titulky a asi 70 má český dabing.

Pro více informací o heslu Netflix zkuste navštívit tyto odkazy

Najít termín Netflix ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Netflix ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Netflix na Google.cz

Hledat videa s názvem Netflix na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Netflix ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Netflix ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Netflix například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Netflix? resp. co označuje slovo Netflix? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Netflix, odpověď na dotaz co je to Netflix?. Víte např. kdo to je Hana Maciuchová? Znáte a víte kdo je Hasič? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.