Co je to?
Definice výrazu Netflix. Co znamená odborný pojem Netflix z kategorie Internet?

Co je Netflix? Význam slova

Co znamená termín Netflix? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Netflix je název užívaný poskytovatelem filmů. Tato služba je provozována online a je placená. Sídlo společnosti je v Kalifornii, spoluzakladatelem a generálním ředitelem je Reed Hastings.
Ve většině zemí světa je Netflix dostupný od roku 2016. Nabízí přes 3000 nejrůznějších pořadů, filmy, dokumentární pořady i populární seriály. Jeho předplacení je možné i v České republice. Některé pořady jsou dabované nebo opatřené titulky.


Co je to Netflix? Význam slova, termín, Definice výrazu Netflix. Co znamená odborný pojem Netflix z kategorie Internet?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Netflix je v sekci internet

Klíčová slova: internet, informace, význam slova, co znamená, co je to Netflix?, definice, popis, Netflix, odborný výraz, formulace, co to je, názvosloví, slovo, terminus technicus, význam pojmu, význam, slovník, wiki


Pojem Netflix je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Netflix? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Netflix je americký placený poskytovatel filmů online. Od ledna 2016 je dostupný ve 190 zemích světa – celá Severní a Jižní Amerika, Evropa, Afrika, Austrálie a většina Asie (není dostupný pouze v Číně, Sýrii a Severní Koreji). V Česku a na Slovensku je dostupný od ledna 2016, v nabídce je více než 5 000 filmů, seriálů a dokumentů. Přibližně 900 titulů má české titulky a asi 70 má český dabing.

Další informační zdroje

Hledat heslo Netflix ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Netflix ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Netflix ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Netflix ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Netflix ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Netflix na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Netflix například ve Wikizdrojích, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Netflix? resp. jaký je význam pojmu Netflix? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Netflix, odpověď na dotaz co je to Netflix?. Víte např. kdo to je Johnny Bucyk? Znáte a víte kdo je Lenka Vlasáková? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.