Co je to?
Výraz, termín, definice slova Alternativni léčba. Co znamená odborný pojem Alternativni léčba z kategorie Lékařství?

Co je to Alternativni léčba? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Alternativni léčba?

Alternativní léčba je název pro poměrně širokou oblast, ve které se objevují metody, které nejsou typické pro klasickou medicínu. Spojuje je to, že pro účinnost postupů a metod této léčby se nepoužívají obvyklé způsoby, které se jinak v lékařství používají. Alternativní léčba nemá přesnou definici. Pro léčení využívá především přírodní prostředky. Zahrnuje ty oblasti, které nejsou v klasickém lékařství využívány.
Alternativní medicína má své obory, jako jsou například aromaterapie, homeopatie, akupunktura, některé typy masáží, a často sem bývá zařazována i tradiční čínská medicína. Fytoterapie stojí na hranici mezi alternativní a klasickou medicínou, protože léčbu bylinami využívá i oficiální lékařství. Alternativní léčba není založena na prokazatelných důkazech, protože nejsou shromažďována přená data o účincích jednotlivých metod a postupů, nejsou známa přesná procenta úspěšnosti ani přesný výčet komplikací.


Co je to Alternativni léčba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Alternativni léčba. Co znamená odborný pojem Alternativni léčba z kategorie Lékařství?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Alternativni léčba s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Alternativni léčba se nachází v sekci lékařství

Klíčová slova: definice pojmu, formulace, co je to Alternativni léčba?, slovo, synonymum, lékařství, význam pojmu, terminologie, terminus technicus, co to je, přesný výraz, co znamená, názvosloví, přesný význam, informace, termín, popis, wiki


Pojem Alternativni léčba je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alternativni léčba ve Wikimedia Commons

Najít termín Alternativni léčba ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Alternativni léčba ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Alternativni léčba ve Wikislovníku

Najít slovo Alternativni léčba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Alternativni léčba ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Alternativni léčba například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě nyní již víte co je to Alternativni léčba? resp. jaká je definice slova Alternativni léčba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alternativni léčba, odpověď na dotaz co je to Alternativni léčba?. Víte např. kdo to je Kazišuk? Znáte a víte kdo je Paladin? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci lékařství K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.