Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ájurvédská masáž. Co znamená odborný pojem Ájurvédská masáž z kategorie Kultura?

Co je to Ájurvédská masáž? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Ájurvédská masáž

Ajurvédská masáž je masáž s pomocí teplého oleje s výtažky z bylin. Je součástí rituálu, který tělo očišťuje, detoxikuje a dodává mu novou energii. Při ajurvédské masáži se z těla odstraňují toxiny a celý systém se odblokovává. Pohyby při masáži jsou relaxační a rytmické, dodržují tradiční pravidla.
Mělo by dojít k aktivaci vnitřní životní energie, tzv. prany. Tělo je tak chráněno před vyčerpáním, strachem a dalšími negativními jevy.

Co je to Ájurvédská masáž? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ájurvédská masáž. Co znamená odborný pojem Ájurvédská masáž z kategorie Kultura?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Ájurvédská masáž? s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ájurvédská masáž je v sekci Kultura

Klíčová slova: význam, přesný výraz, co to je, přesný význam, názvosloví, lexikon, pojem, význam pojmu, terminus technicus, Ájurvédská masáž, wiki, informace, definice, Kultura, formulace, popis, slovo, slovník


Pojem Ájurvédská masáž je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Ájurvédská masáž v následujících vyhledávačích

Zkusit najít pojem Ájurvédská masáž ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Ájurvédská masáž ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ájurvédská masáž ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ájurvédská masáž ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Ájurvédská masáž ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Ájurvédská masáž ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ájurvédská masáž například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Ájurvédská masáž? resp. co označuje slovo Ájurvédská masáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ájurvédská masáž, odpověď na dotaz co je to Ájurvédská masáž?. Víte např. kdo to je Finanční poradce? Znáte a víte kdo je Šatnář? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Kultura). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.