Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ájurvédská masáž. Co znamená odborný pojem Ájurvédská masáž z kategorie Kultura?

Co je to Ájurvédská masáž? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Ájurvédská masáž?

Ajurvédská masáž je masáž s pomocí teplého oleje s výtažky z bylin. Je součástí rituálu, který tělo očišťuje, detoxikuje a dodává mu novou energii. Při ajurvédské masáži se z těla odstraňují toxiny a celý systém se odblokovává. Pohyby při masáži jsou relaxační a rytmické, dodržují tradiční pravidla.
Mělo by dojít k aktivaci vnitřní životní energie, tzv. prany. Tělo je tak chráněno před vyčerpáním, strachem a dalšími negativními jevy.

Co je to Ájurvédská masáž? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ájurvédská masáž. Co znamená odborný pojem Ájurvédská masáž z kategorie Kultura?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Ájurvédská masáž sdílejte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ájurvédská masáž je v kategorii Kultura

Klíčová slova: význam, názvosloví, synonymum, heslo, význam slova, formulace, Kultura, informace, terminus technicus, Kultura, vysvětlení, lexikon, odborné názvosloví, termín, slovník, co je to Ájurvédská masáž?, přesný výraz, Ájurvédská masáž


Pojem Ájurvédská masáž je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít výraz Ájurvédská masáž ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Ájurvédská masáž ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ájurvédská masáž ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Ájurvédská masáž na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ájurvédská masáž ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Ájurvédská masáž ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ájurvédská masáž například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Ájurvédská masáž? resp. co přesně označuje termín Ájurvédská masáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ájurvédská masáž, odpověď na dotaz co je to Ájurvédská masáž?. Víte např. kdo to je Wabi Daněk? Znáte a víte kdo je Pacifista? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Kultura). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.