Co je to?
Definice výrazu, termínu Ájurvédská masáž. Co znamená odborný pojem Ájurvédská masáž z kategorie Kultura?

Co je Ájurvédská masáž? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Ájurvédská masáž?

Ajurvédská masáž je masáž s pomocí teplého oleje s výtažky z bylin. Je součástí rituálu, který tělo očišťuje, detoxikuje a dodává mu novou energii. Při ajurvédské masáži se z těla odstraňují toxiny a celý systém se odblokovává. Pohyby při masáži jsou relaxační a rytmické, dodržují tradiční pravidla.
Mělo by dojít k aktivaci vnitřní životní energie, tzv. prany. Tělo je tak chráněno před vyčerpáním, strachem a dalšími negativními jevy.

Co je to Ájurvédská masáž? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Ájurvédská masáž. Co znamená odborný pojem Ájurvédská masáž z kategorie Kultura?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Ájurvédská masáž s ostatními na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Ájurvédská masáž je v kategorii kultura

Klíčová slova: kultura, význam pojmu, přesný význam, heslo, synonymum, slovo, formulace, lexikon, definice pojmu, terminologie, přesný výraz, popis, wiki, co je to Ájurvédská masáž?, informace, význam slova, terminus technicus, co znamená


Pojem Ájurvédská masáž je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Ájurvédská masáž

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ájurvédská masáž ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Ájurvédská masáž ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat frázi Ájurvédská masáž ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Ájurvédská masáž ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Ájurvédská masáž ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Ájurvédská masáž ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ájurvédská masáž například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Ájurvédská masáž? resp. co se skrývá pod slovem Ájurvédská masáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ájurvédská masáž, odpověď na dotaz co je to Ájurvédská masáž?. Víte např. kdo to je Pedolog? Znáte a víte kdo je Karel Vaš? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je kultura. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.