Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ájurvédská masáž. Co znamená odborný pojem Ájurvédská masáž z kategorie Kultura?

Co je to Ájurvédská masáž? Význam slova

Co znamená termín Ájurvédská masáž? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Ajurvédská masáž je masáž s pomocí teplého oleje s výtažky z bylin. Je součástí rituálu, který tělo očišťuje, detoxikuje a dodává mu novou energii. Při ajurvédské masáži se z těla odstraňují toxiny a celý systém se odblokovává. Pohyby při masáži jsou relaxační a rytmické, dodržují tradiční pravidla.
Mělo by dojít k aktivaci vnitřní životní energie, tzv. prany. Tělo je tak chráněno před vyčerpáním, strachem a dalšími negativními jevy.

Co je to Ájurvédská masáž? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ájurvédská masáž. Co znamená odborný pojem Ájurvédská masáž z kategorie Kultura?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ájurvédská masáž se nachází v kategorii Kultura

Klíčová slova: co je to Ájurvédská masáž?, definice pojmu, význam slova, přesný výraz, wiki, Kultura, popis, odborný výraz, vysvětlení, co znamená, názvosloví, význam, Kultura, informace, lexikon, termín, slovo, význam pojmu


Pojem Ájurvédská masáž je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ájurvédská masáž ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Ájurvédská masáž ve Wikipedii

Vyhledat termín Ájurvédská masáž na Google.cz

Hledat výraz Ájurvédská masáž ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Ájurvédská masáž ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Ájurvédská masáž ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ájurvédská masáž například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Ájurvédská masáž? resp. co se skrývá pod slovem Ájurvédská masáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ájurvédská masáž, odpověď na dotaz co je to Ájurvédská masáž?. Víte např. kdo to je Martin Veselovský? Znáte a víte kdo je Šatnář? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Kultura). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.