Co je to?
Definice výrazu, termínu Ájurvédská masáž. Co znamená odborný pojem Ájurvédská masáž z kategorie Kultura?

Co je Ájurvédská masáž?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Ájurvédská masáž?

Ajurvédská masáž je masáž s pomocí teplého oleje s výtažky z bylin. Je součástí rituálu, který tělo očišťuje, detoxikuje a dodává mu novou energii. Při ajurvédské masáži se z těla odstraňují toxiny a celý systém se odblokovává. Pohyby při masáži jsou relaxační a rytmické, dodržují tradiční pravidla.
Mělo by dojít k aktivaci vnitřní životní energie, tzv. prany. Tělo je tak chráněno před vyčerpáním, strachem a dalšími negativními jevy.

Co je to Ájurvédská masáž? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Ájurvédská masáž. Co znamená odborný pojem Ájurvédská masáž z kategorie Kultura?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Ájurvédská masáž je v kategorii kultura

Klíčová slova: terminologie, kultura, slovník, co znamená, formulace, Ájurvédská masáž, co je to Ájurvédská masáž?, význam slova, wiki, odborný výraz, termín, vysvětlení, názvosloví, přesný význam, význam pojmu, heslo, slovo, kultura


Pojem Ájurvédská masáž je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít výraz Ájurvédská masáž ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ájurvédská masáž ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Ájurvédská masáž na Google obrázcích

Najít pojem Ájurvédská masáž ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Ájurvédská masáž ve Wikipedii

Zkusit najít termín Ájurvédská masáž ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ájurvédská masáž například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Z předchozího textu jste se dozvěděli co znamená slovo Ájurvédská masáž? resp. co znamená výraz Ájurvédská masáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ájurvédská masáž, odpověď na dotaz co je to Ájurvédská masáž?. Víte např. kdo to je Čarodejnice? Znáte a víte kdo je Karl Hermann Frank? Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než kultura). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie kultura, muzeum, Ájurvédská masáž, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.