Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ájurvédská masáž. Co znamená odborný pojem Ájurvédská masáž z kategorie Kultura?

Co je to Ájurvédská masáž? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Ájurvédská masáž?

Ajurvédská masáž je masáž s pomocí teplého oleje s výtažky z bylin. Je součástí rituálu, který tělo očišťuje, detoxikuje a dodává mu novou energii. Při ajurvédské masáži se z těla odstraňují toxiny a celý systém se odblokovává. Pohyby při masáži jsou relaxační a rytmické, dodržují tradiční pravidla.
Mělo by dojít k aktivaci vnitřní životní energie, tzv. prany. Tělo je tak chráněno před vyčerpáním, strachem a dalšími negativními jevy.


Co je to Ájurvédská masáž? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ájurvédská masáž. Co znamená odborný pojem Ájurvédská masáž z kategorie Kultura?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Ájurvédská masáž? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ájurvédská masáž je v kategorii Kultura

Klíčová slova: heslo, odborné názvosloví, lexikon, terminus technicus, wiki, definice, informace, co je to Ájurvédská masáž?, vysvětlení, synonymum, definice pojmu, pojem, názvosloví, přesný význam, význam, co znamená, formulace, význam slova


Pojem Ájurvédská masáž je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít termín Ájurvédská masáž ve Wikipedii

Najít pojem Ájurvédská masáž ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ájurvédská masáž ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Ájurvédská masáž na Google.cz

Hledat slovo Ájurvédská masáž ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Ájurvédská masáž ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ájurvédská masáž například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Ájurvédská masáž? resp. co se skrývá pod slovem Ájurvédská masáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ájurvédská masáž, odpověď na dotaz co je to Ájurvédská masáž?. Víte např. kdo to je Robert De Niro? Znáte a víte kdo je Jupiter? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ájurvédská masáž v jiné sekci než Kultura. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.