Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ájurvédská masáž. Co znamená odborný pojem Ájurvédská masáž z kategorie Kultura?

Co je to Ájurvédská masáž? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Ájurvédská masáž?

Ajurvédská masáž je masáž s pomocí teplého oleje s výtažky z bylin. Je součástí rituálu, který tělo očišťuje, detoxikuje a dodává mu novou energii. Při ajurvédské masáži se z těla odstraňují toxiny a celý systém se odblokovává. Pohyby při masáži jsou relaxační a rytmické, dodržují tradiční pravidla.
Mělo by dojít k aktivaci vnitřní životní energie, tzv. prany. Tělo je tak chráněno před vyčerpáním, strachem a dalšími negativními jevy.


Co je to Ájurvédská masáž? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ájurvédská masáž. Co znamená odborný pojem Ájurvédská masáž z kategorie Kultura?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Ájurvédská masáž? s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ájurvédská masáž je v sekci Kultura

Klíčová slova: vysvětlení, odborné názvosloví, význam slova, význam, přesný výraz, odborný výraz, co znamená, slovo, co to je, formulace, terminologie, definice, Ájurvédská masáž, Kultura, lexikon, synonymum, význam pojmu, definice pojmu


Pojem Ájurvédská masáž je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat termín Ájurvédská masáž ve Wikipedii

Najít pojem Ájurvédská masáž ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Ájurvédská masáž na Google.cz

Hledat termín Ájurvédská masáž ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Ájurvédská masáž ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Ájurvédská masáž ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Ájurvédská masáž například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Ájurvédská masáž? resp. co je to Ájurvédská masáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ájurvédská masáž, odpověď na dotaz co je to Ájurvédská masáž?. Víte např. kdo to je Ochechule? Znáte a víte kdo je Jupiter? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Kultura). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.