Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ájurvédská masáž. Co znamená odborný pojem Ájurvédská masáž z kategorie Kultura?

Co je to Ájurvédská masáž? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Ájurvédská masáž?

Ajurvédská masáž je masáž s pomocí teplého oleje s výtažky z bylin. Je součástí rituálu, který tělo očišťuje, detoxikuje a dodává mu novou energii. Při ajurvédské masáži se z těla odstraňují toxiny a celý systém se odblokovává. Pohyby při masáži jsou relaxační a rytmické, dodržují tradiční pravidla.
Mělo by dojít k aktivaci vnitřní životní energie, tzv. prany. Tělo je tak chráněno před vyčerpáním, strachem a dalšími negativními jevy.


Co je to Ájurvédská masáž? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ájurvédská masáž. Co znamená odborný pojem Ájurvédská masáž z kategorie Kultura?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Ájurvédská masáž sdílejte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ájurvédská masáž je v kategorii Kultura

Klíčová slova: wiki, co to je, co znamená, Kultura, přesný význam, význam, heslo, definice, termín, terminus technicus, definice pojmu, význam pojmu, slovo, Kultura, Ájurvédská masáž, odborné názvosloví, slovník, co je to Ájurvédská masáž?


Pojem Ájurvédská masáž je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ájurvédská masáž doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz Ájurvédská masáž ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Ájurvédská masáž na Google.cz

Vyhledat výraz Ájurvédská masáž ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Ájurvédská masáž ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Ájurvédská masáž ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Ájurvédská masáž ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ájurvédská masáž například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Ájurvédská masáž? resp. jaká je definice slova Ájurvédská masáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ájurvédská masáž, odpověď na dotaz co je to Ájurvédská masáž?. Víte např. kdo to je Uma Thurman? Znáte a víte kdo je Jupiter? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Ájurvédská masáž i v jiných kategoriích (než Kultura). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.