Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Earl Grey. Co znamená pojem Earl Grey z kategorie Nápoje?

Co to je Earl Grey? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Earl Grey

Earl Grey je čaj pocházející z Cejlonu. Je rozšířen po celém světě, pro svou vysokou kvalitu je využíván do porcovaných čajů. Je ho možno pěstovat i ve vysokých polohách. Earl Grey se sklízí třikrát do roka a oxidace lístků probíhá na velkých sítech tak dlouho, až dostanou zlatohnědou barvu. Pak se rolují, lámají a suší.
Tento jemný čaj se obohacuje bergamotem. Tuto zvláštní chuť ocenil i britský předseda vlády hrabě Grey, jehož jméno čaj nese.


Co je to Earl Grey? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Earl Grey. Co znamená pojem Earl Grey z kategorie Nápoje?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Earl Grey doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Earl Grey se nachází v sekci Nápoje

Klíčová slova: lexikon, význam, vysvětlení, termín, co to je, přesný význam, slovník, synonymum, terminologie, wiki, formulace, Nápoje, slovo, význam slova, informace, odborný výraz, význam pojmu, co znamená


Pojem Earl Grey je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Earl Grey v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Earl Grey ve Wikimedia Commons

Hledat termín Earl Grey na Google.cz

Hledat videa s názvem Earl Grey na Youtube

Najít slovo Earl Grey ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Earl Grey ve vyhledávači Yandex

Najít termín Earl Grey ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Earl Grey například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Earl Grey? resp. jaká je definice termínu Earl Grey? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Earl Grey, odpověď na dotaz co je to Earl Grey?. Víte např. kdo to je Janek Ledecký? Znáte a víte kdo je Užitečný idiot? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Earl Grey hledat i v jiných kategoriích (než Nápoje) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.