Co je to?
Definice odborného termínu, slova Brousek. Co znamená pojem Brousek z kategorie Nástroje?

Co je to Brousek? Význam slova

Co znamená termín Brousek? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Brousek patří mezi ruční pracovní nástroje malých rozměrů. Je určen k broušení břitů nebo ostří dalších nástrojů i jiných předmětů, nožů, nůžek a podobně. Klasické brousky byly kamenné a měly různý tvar, kruh, ovál, trojhran nebo kvádr. Používají se i další druhy brousků, karborundový, diamantový nebo keramický.
V domácnostech se vyskytují nejčastěji brousky karborundové. Karborundum je karbid křemíku, který byl chemicky upraven. Nejedná se o strojní zařízení, to nese název bruska.


Co je to Brousek? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Brousek. Co znamená pojem Brousek z kategorie Nástroje?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Brousek se nachází v kategorii Nástroje

Klíčová slova: co to je, pojem, terminus technicus, slovo, Nástroje, lexikon, popis, termín, Nástroje, Brousek, vysvětlení, definice, synonymum, přesný výraz, slovník, význam pojmu, formulace, význam slova


Pojem Brousek je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat pojem Brousek ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Brousek ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Brousek ve Wikipedii

Hledat výraz Brousek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Brousek ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Brousek ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Brousek například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Brousek? resp. co to je Brousek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brousek, odpověď na dotaz co je to Brousek?. Víte např. kdo to je Ochlasta? Znáte a víte kdo je Kateřina Siniaková? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Brousek v jiné sekci než Nástroje. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.