Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Alfanumerická klávesnice. Co znamená pojem Alfanumerická klávesnice z kategorie Hardware?

Co to je Alfanumerická klávesnice? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Alfanumerická klávesnice?

Alfanumerická klávesnice je označení počítačového hardware. Jedná se o vstupní zařízení, které se k počítači připojuje většinou přes USB nebo port PS2, velmi často se využívá také bezdrátové připojení přes infračervený port nebo rádiové připojení. Prostřednictvím klávesnice komunikuje člověk s počítačem.
Alfanumerická klávesnice obvykle obsahuje více než 100 kláves. Ty se pak dělí do jednotlivých sekcí, např. funkční klávesy, alfanumerický blok napodobující klávesnici psacího stroje, kurzorové šipky, numerickou klávesnici a další. Alfanumerické klávesnice mohou být různě tvarované a doplněné o další funkce.


Co je to Alfanumerická klávesnice? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Alfanumerická klávesnice. Co znamená pojem Alfanumerická klávesnice z kategorie Hardware?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Alfanumerická klávesnice? Potom se o definici podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Alfanumerická klávesnice se nachází v kategorii Hardware

Klíčová slova: odborný výraz, co to je, názvosloví, informace, význam slova, Hardware, odborné názvosloví, Alfanumerická klávesnice, význam, vysvětlení, terminus technicus, přesný výraz, definice, heslo, pojem, slovník, Hardware, slovo


Pojem Alfanumerická klávesnice je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Klávesnice

Alfanumerická klávesnice notebooku. Autor: Scott Webb, zdroj: Pixabay
Alfanumerická klávesnice notebooku. Autor: Scott Webb, zdroj: Pixabay


Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Alfanumerická klávesnice ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Alfanumerická klávesnice ve Wikipedii

Vyhledat slovo Alfanumerická klávesnice ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Alfanumerická klávesnice ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Alfanumerická klávesnice ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Alfanumerická klávesnice ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alfanumerická klávesnice například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Alfanumerická klávesnice? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Alfanumerická klávesnice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alfanumerická klávesnice, odpověď na dotaz co je to Alfanumerická klávesnice?. Víte např. kdo to je Rapl? Znáte a víte kdo je Floutek? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Hardware). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.