Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Alfanumerická klávesnice. Co znamená pojem Alfanumerická klávesnice z kategorie Hardware?

Co to je Alfanumerická klávesnice? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Alfanumerická klávesnice

Alfanumerická klávesnice je označení počítačového hardware. Jedná se o vstupní zařízení, které se k počítači připojuje většinou přes USB nebo port PS2, velmi často se využívá také bezdrátové připojení přes infračervený port nebo rádiové připojení. Prostřednictvím klávesnice komunikuje člověk s počítačem.
Alfanumerická klávesnice obvykle obsahuje více než 100 kláves. Ty se pak dělí do jednotlivých sekcí, např. funkční klávesy, alfanumerický blok napodobující klávesnici psacího stroje, kurzorové šipky, numerickou klávesnici a další. Alfanumerické klávesnice mohou být různě tvarované a doplněné o další funkce.


Co je to Alfanumerická klávesnice? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Alfanumerická klávesnice. Co znamená pojem Alfanumerická klávesnice z kategorie Hardware?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Alfanumerická klávesnice? s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Alfanumerická klávesnice je v sekci Hardware

Klíčová slova: definice, pojem, význam pojmu, Alfanumerická klávesnice, heslo, názvosloví, přesný výraz, informace, terminus technicus, slovo, wiki, formulace, terminologie, význam slova, slovník, co je to Alfanumerická klávesnice?, Hardware, vysvětlení


Pojem Alfanumerická klávesnice je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Alfanumerická klávesnice v následujících vyhledávačích

Najít slovo Alfanumerická klávesnice ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Alfanumerická klávesnice ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Alfanumerická klávesnice ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alfanumerická klávesnice ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Alfanumerická klávesnice ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Alfanumerická klávesnice ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alfanumerická klávesnice například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Alfanumerická klávesnice? resp. jaký je přesný význam slova Alfanumerická klávesnice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alfanumerická klávesnice, odpověď na dotaz co je to Alfanumerická klávesnice?. Víte např. kdo to je Hugh Grant? Znáte a víte kdo je Lakota? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hardware). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.