Co je to?
Odborný výraz, definice slova UEFA. Co znamená pojem UEFA z kategorie Zkratky?

Co je UEFA?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu UEFA

Zkratka UEFA vznikla zkrácením názvu Union of European Football Associations, což je nejvyšší fotbalová organizace v Evropě. UEFA byla založena v roce 1954 s cílem organizovat a rozvíjet fotbalovou činnost na evropském kontinentu. Jejím hlavním úkolem je spravovat a regulovat fotbalové soutěže a udělovat licence pro účast ve svých soutěžích. UEFA má členské asociace z 55 evropských zemí. Mezi její nejvýznamnější činnosti patří organizace Evropského mistrovství ve fotbale (UEFA Euro) a Ligy mistrů UEFA, nejprestižnější klubové soutěže v Evropě. UEFA také spravuje a pořádá další soutěže, jako jsou Evropská liga UEFA, Superpohár UEFA a Mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let. UEFA má také značný vliv na vývoj a regulaci fotbalových pravidel a postupů. Spolupracuje s Mezinárodní federací fotbalovou (FIFA) a začlenila se do její struktury.
UEFA také podporuje rozvoj fotbalu v evropských zemích prostřednictvím různých programů a iniciativ. Organizace UEFA sídlí ve švýcarském městě Nyon. Administrativa zahrnuje prezidenta, výkonné výbory, komise a sekretariáty. Její cílem je zajistit spravedlivou, transparentní a profesionální organizaci evropského fotbalu a poskytnout fanouškům a hráčům nejvyšší kvalitu soutěží a událostí. UEFA se také angažuje v boji proti rasismu, násilí na stadionech, dopingu a jiným negativním jevům spojeným s fotbalem. Snaží se podporovat hodnoty fair play, sportovního ducha a rovnosti ve fotbale.


Co je to UEFA? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova UEFA. Co znamená pojem UEFA z kategorie Zkratky?

Předem se omlouváme za případné chyby v textech. Uvítáme vaši pomoc a zpětnou vazbu. Text napsán pro Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz UEFA se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: terminus technicus, UEFA, popis, heslo, zkratky, zkratky, definice pojmu, slovo, přesný význam, informace, lexikon, odborný výraz, odborné názvosloví, názvosloví, co je to UEFA?, vysvětlení, co to je, pojem


Pojem UEFA je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu UEFA hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat heslo UEFA ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo UEFA ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo UEFA ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz UEFA ve Wikipedii

Zkusit najít heslo UEFA ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem UEFA na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo UEFA například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Teďka už zajisté víte co znamená slovo UEFA? resp. co vlastně znamená slovo UEFA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu UEFA, odpověď na dotaz co je to UEFA?. Víte např. kdo to je Paramedic? Znáte a víte kdo je Tarja Turunen? Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo UEFA i v jiné sekci než v zkratky. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie zkratky, Akronymy, zkratková slova, zkratky, uEFA, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.