Co je to?
Odborný výraz, definice slova Říje. Co znamená slovo Říje z kategorie Různé?

Co je Říje? Definice pojmu

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Říje?

Říje je u zvířat (savců) období, kdy může dojít k oplození vajíčka a zabřeznutí samice. V tomto období dochází k páření, samci bojují o samice atd. Frekvence a délka říje se u jednotlivých druhů savců liší. Např. u psů se vyskytuje obvykle dvakrát do roka a nazývá se hárání.

Co je to Říje? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Říje. Co znamená slovo Říje z kategorie Různé?

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Text vytvořen pro Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Říje s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Říje patří do kategorie různé

Klíčová slova: co znamená, různé, názvosloví, slovník, pojem, co to je, různé, přesný význam, význam pojmu, synonymum, význam slova, definice pojmu, informace, terminologie, termín, wiki, slovo, Říje


Pojem Říje je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Říje

Najít heslo Říje ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Říje ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Říje ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Říje ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Říje ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Říje ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Říje například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Říje? resp. jaká je definice termínu Říje? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Říje, odpověď na dotaz co je to Říje?. Víte např. kdo to je Chůva? Znáte a víte kdo je Hovado? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než různé. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.