Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Geek. Co znamená pojem Geek z kategorie Počítače?

Co to je Geek? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Geek?

Geek je poměrně nový slangový výraz převzatý z angličtiny. Označuje osobu zběhlou ve svém oboru, zpravidla v informačních technologiích, která dokáže vyřešit (skoro) každý zapeklitý problém. Geek je vnímán jako jedinec s vysokou úrovní odborných znalostí, ale také jako člověk poněkud podivínský. K rozšíření pojmu napomohly populární seriály jako Teorie velkého třesku.


Co je to Geek? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Geek. Co znamená pojem Geek z kategorie Počítače?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Geek můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Geek je v kategorii Počítače

Klíčová slova: odborné názvosloví, význam pojmu, slovník, Počítače, slovo, definice pojmu, lexikon, termín, názvosloví, heslo, synonymum, pojem, terminus technicus, informace, přesný význam, co je to Geek?, terminologie, definice


Pojem Geek je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Geek ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Geek ve Wikislovníku

Hledat pojem Geek ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Geek ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Geek ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Geek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Geek například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Geek? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Geek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Geek, odpověď na dotaz co je to Geek?. Víte např. kdo to je Jennifer Lawrence? Znáte a víte kdo je Idealista? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Počítače). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.