Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Geek. Co znamená pojem Geek z kategorie Počítače?

Co to je Geek? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Geek?

Geek je poměrně nový slangový výraz převzatý z angličtiny. Označuje osobu zběhlou ve svém oboru, zpravidla v informačních technologiích, která dokáže vyřešit (skoro) každý zapeklitý problém. Geek je vnímán jako jedinec s vysokou úrovní odborných znalostí, ale také jako člověk poněkud podivínský. K rozšíření pojmu napomohly populární seriály jako Teorie velkého třesku.


Co je to Geek? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Geek. Co znamená pojem Geek z kategorie Počítače?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Geek? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Geek je v kategorii Počítače

Klíčová slova: Počítače, informace, co to je, popis, synonymum, co znamená, význam, odborný výraz, definice, terminus technicus, slovník, Počítače, definice pojmu, co je to Geek?, význam slova, pojem, slovo, formulace


Pojem Geek je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat pojem Geek ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Geek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Geek ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Geek ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Geek ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Geek ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Geek například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Geek? resp. co znamená Geek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Geek, odpověď na dotaz co je to Geek?. Víte např. kdo to je Převor? Znáte a víte kdo je Squater? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Počítače). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.