Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fibrom. Co znamená pojem Fibrom z kategorie Lékařství?

Co je to Fibrom? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Fibrom

Fibrom je označení nezhoubného kožního útvaru. Nejčastěji má podobu "přívěsku" kulatého nebo válcovitého tvaru s tenkou stopkou a bývá červenohnědý. Většinou se jedná o kosmetický problém, který lze snadno odstranit pomocí malého chirurgického zásahu.


Co je to Fibrom? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Fibrom. Co znamená pojem Fibrom z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Fibrom s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Fibrom se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: odborný výraz, terminologie, význam pojmu, vysvětlení, přesný význam, význam, popis, lexikon, co je to Fibrom?, terminus technicus, co znamená, význam slova, termín, pojem, formulace, informace, definice, slovník


Pojem Fibrom je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Fibrom? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

fibrom = nádorově pozměněné fibrocyty, buňky vaziva, podle množství kolagenu se dělí na tvrdý a měkký fibrom.

Jiné informační zdroje o pojmu Fibrom

Hledat videa s názvem Fibrom na Youtube

Najít výraz Fibrom ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Fibrom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Fibrom ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Fibrom ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fibrom ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Fibrom například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Fibrom? resp. jaký je význam pojmu Fibrom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fibrom, odpověď na dotaz co je to Fibrom?. Víte např. kdo to je Ivan Mládek? Znáte a víte kdo je Čůza? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Fibrom i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.