Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fibrom. Co znamená odborný pojem Fibrom z kategorie Lékařství?

Co je to Fibrom? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Fibrom

Fibrom je označení nezhoubného kožního útvaru. Nejčastěji má podobu "přívěsku" kulatého nebo válcovitého tvaru s tenkou stopkou a bývá červenohnědý. Většinou se jedná o kosmetický problém, který lze snadno odstranit pomocí malého chirurgického zásahu.


Co je to Fibrom? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fibrom. Co znamená odborný pojem Fibrom z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Fibrom? s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Fibrom je v sekci lékařství

Klíčová slova: slovo, definice, odborný výraz, přesný výraz, wiki, slovník, synonymum, význam slova, názvosloví, definice pojmu, odborné názvosloví, informace, terminus technicus, popis, heslo, lékařství, vysvětlení, formulace


Pojem Fibrom je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Fibrom? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

fibrom = nádorově pozměněné fibrocyty, buňky vaziva, podle množství kolagenu se dělí na tvrdý a měkký fibrom.

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fibrom ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Fibrom na Google.cz

Zkusit najít výraz Fibrom ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Fibrom na Youtube

Najít pojem Fibrom ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Fibrom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Fibrom například ve Wikizdrojích, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Teď už víte co znamená slovo Fibrom? resp. co označuje slovo Fibrom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fibrom, odpověď na dotaz co je to Fibrom?. Víte např. kdo to je Jehovista? Znáte a víte kdo je Kripl? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je lékařství. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.