Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fibrom. Co znamená pojem Fibrom z kategorie Lékařství?

Co je to Fibrom? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Fibrom

Fibrom je označení nezhoubného kožního útvaru. Nejčastěji má podobu "přívěsku" kulatého nebo válcovitého tvaru s tenkou stopkou a bývá červenohnědý. Většinou se jedná o kosmetický problém, který lze snadno odstranit pomocí malého chirurgického zásahu.


Co je to Fibrom? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Fibrom. Co znamená pojem Fibrom z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Fibrom s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Fibrom je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: co je to Fibrom?, Fibrom, přesný význam, význam, heslo, termín, formulace, Lékařství, definice, význam pojmu, informace, význam slova, definice pojmu, lexikon, odborný výraz, názvosloví, vysvětlení, slovník


Pojem Fibrom je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Fibrom? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

fibrom = nádorově pozměněné fibrocyty, buňky vaziva, podle množství kolagenu se dělí na tvrdý a měkký fibrom.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Fibrom na Youtube

Zkusit najít pojem Fibrom ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Fibrom na Google.cz

Zkusit najít termín Fibrom ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Fibrom ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fibrom ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Fibrom například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Fibrom? resp. co to je Fibrom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fibrom, odpověď na dotaz co je to Fibrom?. Víte např. kdo to je Ornitolog? Znáte a víte kdo je Děvkař? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.