Co je to?
Definice výrazu, termínu Insolvence. Co znamená odborný pojem Insolvence z kategorie Právo?

Co je to Insolvence? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Insolvence?

Platební neschopnost se též někdy cizím slovem nazývá insolvence. Insolvence nastane v případě, že dlužník již nedokáže splácet své dluhy, i když by chtěl. Do této svízelné situace se dlužník může dostat např. vyhlášením konkurzu nad firmou. V České republice existuje databáze subjektů v insolvenčním řízení.


Co je to Insolvence? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Insolvence. Co znamená odborný pojem Insolvence z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Insolvence je v kategorii Právo

Klíčová slova: terminologie, význam pojmu, termín, význam, popis, názvosloví, pojem, definice pojmu, co to je, formulace, co je to Insolvence?, wiki, informace, význam slova, přesný význam, odborné názvosloví, vysvětlení, synonymum


Pojem Insolvence je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít pojem Insolvence ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Insolvence ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Insolvence ve Wikipedii

Najít slovo Insolvence ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Insolvence na Youtube

Hledat pojem Insolvence ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Insolvence například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Insolvence? resp. co vlastně znamená slovo Insolvence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Insolvence, odpověď na dotaz co je to Insolvence?. Víte např. kdo to je Psycholog? Znáte a víte kdo je Ranhojič? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Právo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.