Co je to?
Odborný výraz, definice slova Vlog. Co znamená pojem Vlog z kategorie Internet?

Co je to Vlog? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Vlog

Vlog je zkrácené vyjádření pojmu videoblog. V blogu vyjadřuje autor své myšlenky písemnou formou, ve vlogu ústně – pomocí natáčení, při kterém může zobrazovat i své okolí. K natáčení a zveřejňování se stala oblíbenou platformou YouTube. Autor vlogu je označován jako vloger. Tyto formy vyjádření vlastních myšlenek a názorů jsou velmi oblíbené, diváci považují videa za zábavnější, pro autory je zas jednodušší natáčení než psaní. K obsahu patří také humorné příhody, instruktáže nebo krátké nové informace.


Co je to Vlog? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Vlog. Co znamená pojem Vlog z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Vlog) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Vlog patří do kategorie Internet

Klíčová slova: definice, přesný výraz, pojem, co to je, co znamená, názvosloví, Internet, terminologie, definice pojmu, synonymum, odborný výraz, význam pojmu, vysvětlení, význam, wiki, Vlog, význam slova, Internet


Pojem Vlog je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Vlog? Výraz, definice slova z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Video blog, zkráceně nazývaný vlog, je blog, při kterém se dotyčná osoba nevyjadřuje písemně, avšak ústně, a zároveň při tom může točit sebe nebo své okolí. Natáčení vlogů je populární na platformě YouTube. Člověk, který při svém vyjadřování používá formu video blogu, je video bloger či vloger. Točit vlogy je pro některé lidi jednodušší než psát dlouhé odstavce; pro diváka bývá požitek z videa zase zábavnější. Mezi vlogy se můžou řadit různá instruktážní videa, humorná videa nebo pravidelné shrnutí novinek. Vlogy můžeme také nazývat dle pravidelnosti (například „denní vlog“).

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vlog ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Vlog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Vlog na Youtube

Vyhledat pojem Vlog ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Vlog ve Wikizdrojích

Najít slovo Vlog ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlog například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Vlog? resp. co znamená Vlog? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vlog, odpověď na dotaz co je to Vlog?. Víte např. kdo to je Etnograf? Znáte a víte kdo je Tambor? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Vlog hledat i v jiných kategoriích (než Internet) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.