Co je to?
Odborný výraz, definice slova Vlog. Co znamená pojem Vlog z kategorie Internet?

Co je to Vlog? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Vlog?

Vlog je zkrácené vyjádření pojmu videoblog. V blogu vyjadřuje autor své myšlenky písemnou formou, ve vlogu ústně – pomocí natáčení, při kterém může zobrazovat i své okolí. K natáčení a zveřejňování se stala oblíbenou platformou YouTube. Autor vlogu je označován jako vloger. Tyto formy vyjádření vlastních myšlenek a názorů jsou velmi oblíbené, diváci považují videa za zábavnější, pro autory je zas jednodušší natáčení než psaní. K obsahu patří také humorné příhody, instruktáže nebo krátké nové informace.


Co je to Vlog? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Vlog. Co znamená pojem Vlog z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Vlog se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Vlog se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: odborné názvosloví, terminus technicus, pojem, význam slova, přesný význam, co znamená, přesný výraz, terminologie, lexikon, popis, slovo, význam, význam pojmu, heslo, informace, termín, vysvětlení, slovník


Pojem Vlog je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Vlog?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Video blog, zkráceně nazývaný vlog, je blog, při kterém se dotyčná osoba nevyjadřuje písemně, avšak ústně, a zároveň při tom může točit sebe nebo své okolí. Natáčení vlogů je populární na platformě YouTube. Člověk, který při svém vyjadřování používá formu video blogu, je video bloger či vloger. Točit vlogy je pro některé lidi jednodušší než psát dlouhé odstavce; pro diváka bývá požitek z videa zase zábavnější. Mezi vlogy se můžou řadit různá instruktážní videa, humorná videa nebo pravidelné shrnutí novinek. Vlogy můžeme také nazývat dle pravidelnosti (například „denní vlog“).

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Vlog ve Wikizdrojích

Hledat termín Vlog ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vlog ve Wikimedia Commons

Najít výraz Vlog ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Vlog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vlog ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlog například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Vlog? resp. jaký je význam slova Vlog? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vlog, odpověď na dotaz co je to Vlog?. Víte např. kdo to je Františka Čížková? Znáte a víte kdo je Imám? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.