Co je to?
Odborný výraz, definice slova Vlog. Co znamená pojem Vlog z kategorie Internet?

Co je to Vlog? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Vlog

Vlog je zkrácené vyjádření pojmu videoblog. V blogu vyjadřuje autor své myšlenky písemnou formou, ve vlogu ústně – pomocí natáčení, při kterém může zobrazovat i své okolí. K natáčení a zveřejňování se stala oblíbenou platformou YouTube. Autor vlogu je označován jako vloger. Tyto formy vyjádření vlastních myšlenek a názorů jsou velmi oblíbené, diváci považují videa za zábavnější, pro autory je zas jednodušší natáčení než psaní. K obsahu patří také humorné příhody, instruktáže nebo krátké nové informace.


Co je to Vlog? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Vlog. Co znamená pojem Vlog z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Vlog můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Vlog je v sekci Internet

Klíčová slova: Vlog, názvosloví, co to je, co je to Vlog?, lexikon, Internet, význam pojmu, význam, heslo, formulace, pojem, co znamená, Internet, slovník, termín, informace, vysvětlení, terminus technicus


Pojem Vlog je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Vlog

Hledat termín Vlog ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Vlog ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Vlog ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Vlog ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vlog ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Vlog na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlog například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Vlog? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Vlog? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vlog, odpověď na dotaz co je to Vlog?. Víte např. kdo to je Producent? Znáte a víte kdo je Tambor? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.