Co je to?
Odborný výraz, definice slova Nick. Co znamená pojem Nick z kategorie Internet?

Co je Nick? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Nick?

Ve světě internetu se jako nick označuje přezdívka, kterou si uživatel nechává říkat ve virtuálním světě. Obecně se používá v internetových diskuzích, chatech a komunikačních programech. S nickem se setkáte i na webových stránkách, kde se díky kombinaci nicku a hesla můžete dostat ke svému vytvořenému účtu.


Co je to Nick? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Nick. Co znamená pojem Nick z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Nick s dalšími osobami na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Nick se nachází v sekci internet

Klíčová slova: terminologie, názvosloví, význam slova, pojem, přesný význam, co to je, popis, definice pojmu, význam, informace, terminus technicus, heslo, odborný výraz, definice, Nick, co je to Nick?, internet, slovník


Pojem Nick je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Nick? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Nick je neoficiální jméno (či jeho podoba) nějaké konkrétní osoby (případně organizace atd.). Může se jednat o jméno domácké, popřípadě o nějakou formu zkomoleniny oficiálního jména občanského (hypokoristikon). Zpravidla se však jedná o oslovení pocházející z nějaké větší sociální, pracovní či společenské skupiny osob, která dotyčného zná (např. ve škole, skautské organizaci, sportovním oddíle, divadelním souboru, v hospodě, ve vězení, v armádě apod.). Přezdívka často popisuje nějaký zvláštní znak příslušné osoby, někdy se však jedná pouze o zkomoleninu jména nebo vtipnou kombinaci části jejího jména a povahového rysu.

Pro více informací o heslu Nick zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nick ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Nick ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Nick ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Nick ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Nick na Youtube

Hledat slovo Nick ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nick například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Nick? resp. co se skrývá pod slovem Nick? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nick, odpověď na dotaz co je to Nick?. Víte např. kdo to je Operativec? Znáte a víte kdo je Chazar? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?