Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nick. Co znamená odborný pojem Nick z kategorie Internet?

Co je to Nick? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Nick?

Ve světě internetu se jako nick označuje přezdívka, kterou si uživatel nechává říkat ve virtuálním světě. Obecně se používá v internetových diskuzích, chatech a komunikačních programech. S nickem se setkáte i na webových stránkách, kde se díky kombinaci nicku a hesla můžete dostat ke svému vytvořenému účtu.


Co je to Nick? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nick. Co znamená odborný pojem Nick z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Nick s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Nick patří do kategorie internet

Klíčová slova: pojem, co znamená, vysvětlení, význam, informace, slovo, odborné názvosloví, odborný výraz, synonymum, internet, co to je, wiki, formulace, popis, definice pojmu, přesný výraz, terminus technicus, termín


Pojem Nick je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Nick?

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Nick je neoficiální jméno (či jeho podoba) nějaké konkrétní osoby (případně organizace atd.). Může se jednat o jméno domácké, popřípadě o nějakou formu zkomoleniny oficiálního jména občanského (hypokoristikon). Zpravidla se však jedná o oslovení pocházející z nějaké větší sociální, pracovní či společenské skupiny osob, která dotyčného zná (např. ve škole, skautské organizaci, sportovním oddíle, divadelním souboru, v hospodě, ve vězení, v armádě apod.). Přezdívka často popisuje nějaký zvláštní znak příslušné osoby, někdy se však jedná pouze o zkomoleninu jména nebo vtipnou kombinaci části jejího jména a povahového rysu.

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít termín Nick ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Nick ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nick ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Nick ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Nick ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Nick ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Nick například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Teď už víte jaká je definice termínu Nick? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Nick? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nick, odpověď na dotaz co je to Nick?. Víte např. kdo to je Jan Werich? Znáte a víte kdo je Ilustrátor? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než internet. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?