Co je to?
Odborný výraz, definice slova Nick. Co znamená slovo Nick z kategorie Internet?

Co je Nick? Definice pojmu

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Nick?

Ve světě internetu se jako nick označuje přezdívka, kterou si uživatel nechává říkat ve virtuálním světě. Obecně se používá v internetových diskuzích, chatech a komunikačních programech. S nickem se setkáte i na webových stránkách, kde se díky kombinaci nicku a hesla můžete dostat ke svému vytvořenému účtu.


Co je to Nick? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Nick. Co znamená slovo Nick z kategorie Internet?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Nick) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Nick patří do kategorie internet

Klíčová slova: názvosloví, vysvětlení, význam, wiki, přesný význam, definice, popis, internet, heslo, terminologie, slovo, odborné názvosloví, internet, synonymum, pojem, co znamená, slovník, co je to Nick?


Pojem Nick je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Nick píše následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Nick je neoficiální jméno (či jeho podoba) nějaké konkrétní osoby (případně organizace atd.). Může se jednat o jméno domácké, popřípadě o nějakou formu zkomoleniny oficiálního jména občanského (hypokoristikon). Zpravidla se však jedná o oslovení pocházející z nějaké větší sociální, pracovní či společenské skupiny osob, která dotyčného zná (např. ve škole, skautské organizaci, sportovním oddíle, divadelním souboru, v hospodě, ve vězení, v armádě apod.). Přezdívka často popisuje nějaký zvláštní znak příslušné osoby, někdy se však jedná pouze o zkomoleninu jména nebo vtipnou kombinaci části jejího jména a povahového rysu.

Další informační zdroje o slovu Nick

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nick ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Nick na Google obrázcích

Hledat heslo Nick ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nick ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Nick ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Nick ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nick například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Nick? resp. co znamená výraz Nick? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nick, odpověď na dotaz co je to Nick?. Víte např. kdo to je Ivan Olbracht? Znáte a víte kdo je Chazar? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v internet. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?