Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nick. Co znamená odborný pojem Nick z kategorie Internet?

Co je to Nick? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Nick

Ve světě internetu se jako nick označuje přezdívka, kterou si uživatel nechává říkat ve virtuálním světě. Obecně se používá v internetových diskuzích, chatech a komunikačních programech. S nickem se setkáte i na webových stránkách, kde se díky kombinaci nicku a hesla můžete dostat ke svému vytvořenému účtu.


Co je to Nick? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nick. Co znamená odborný pojem Nick z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Nick s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Nick se nachází v sekci internet

Klíčová slova: význam pojmu, odborný výraz, Nick, definice pojmu, přesný význam, názvosloví, význam slova, informace, lexikon, odborné názvosloví, co to je, vysvětlení, co je to Nick?, slovník, terminus technicus, wiki, pojem, význam


Pojem Nick je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Nick?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Nick je neoficiální jméno (či jeho podoba) nějaké konkrétní osoby (případně organizace atd.). Může se jednat o jméno domácké, popřípadě o nějakou formu zkomoleniny oficiálního jména občanského (hypokoristikon). Zpravidla se však jedná o oslovení pocházející z nějaké větší sociální, pracovní či společenské skupiny osob, která dotyčného zná (např. ve škole, skautské organizaci, sportovním oddíle, divadelním souboru, v hospodě, ve vězení, v armádě apod.). Přezdívka často popisuje nějaký zvláštní znak příslušné osoby, někdy se však jedná pouze o zkomoleninu jména nebo vtipnou kombinaci části jejího jména a povahového rysu.

Více informací o slovu Nick doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat slovo Nick ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Nick ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nick ve Wikimedia Commons

Najít heslo Nick ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Nick ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Nick na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Nick například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Nick? resp. jaký je význam pojmu Nick? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nick, odpověď na dotaz co je to Nick?. Víte např. kdo to je Alergolog? Znáte a víte kdo je Chazar? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je internet. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?