Co je to?
Odborný výraz, definice slova Nick. Co znamená pojem Nick z kategorie Internet?

Co je to Nick? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Nick?

Ve světě internetu se jako nick označuje přezdívka, kterou si uživatel nechává říkat ve virtuálním světě. Obecně se používá v internetových diskuzích, chatech a komunikačních programech. S nickem se setkáte i na webových stránkách, kde se díky kombinaci nicku a hesla můžete dostat ke svému vytvořenému účtu.


Co je to Nick? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Nick. Co znamená pojem Nick z kategorie Internet?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Nick s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Nick se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: informace, wiki, formulace, slovník, Internet, termín, heslo, názvosloví, lexikon, přesný výraz, co to je, odborné názvosloví, slovo, co je to Nick?, co znamená, přesný význam, Nick, odborný výraz


Pojem Nick je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Nick? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Nick je neoficiální jméno (či jeho podoba) nějaké konkrétní osoby (případně organizace atd.). Může se jednat o jméno domácké, popřípadě o nějakou formu zkomoleniny oficiálního jména občanského (hypokoristikon). Zpravidla se však jedná o oslovení pocházející z nějaké větší sociální, pracovní či společenské skupiny osob, která dotyčného zná (např. ve škole, skautské organizaci, sportovním oddíle, divadelním souboru, v hospodě, ve vězení, v armádě apod.). Přezdívka často popisuje nějaký zvláštní znak příslušné osoby, někdy se však jedná pouze o zkomoleninu jména nebo vtipnou kombinaci části jejího jména a povahového rysu.

Pro více informací o heslu Nick zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Nick na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nick ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Nick na Google.cz

Zkusit najít termín Nick ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Nick ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Nick ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nick například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikizdrojích, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Nick? resp. co se přesně ukrývá za slovem Nick? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nick, odpověď na dotaz co je to Nick?. Víte např. kdo to je Psychiatr? Znáte a víte kdo je Hypochondr? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Nick i v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?