Co je to?
Odborný výraz, definice slova Nick. Co znamená pojem Nick z kategorie Internet?

Co je to Nick? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Nick?

Ve světě internetu se jako nick označuje přezdívka, kterou si uživatel nechává říkat ve virtuálním světě. Obecně se používá v internetových diskuzích, chatech a komunikačních programech. S nickem se setkáte i na webových stránkách, kde se díky kombinaci nicku a hesla můžete dostat ke svému vytvořenému účtu.


Co je to Nick? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Nick. Co znamená pojem Nick z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Nick s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Nick patří do kategorie Internet

Klíčová slova: termín, synonymum, terminus technicus, formulace, vysvětlení, co to je, wiki, terminologie, informace, definice, co je to Nick?, přesný výraz, odborné názvosloví, Internet, Internet, názvosloví, co znamená, přesný význam


Pojem Nick je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Nick na Google.cz

Vyhledat pojem Nick ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Nick na Youtube

Hledat termín Nick ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Nick ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Nick ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Nick například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Nick? resp. co označuje slovo Nick? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nick, odpověď na dotaz co je to Nick?. Víte např. kdo to je Bandita? Znáte a víte kdo je Hypochondr? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?