Co je to?
Odborný výraz, definice slova Nick. Co znamená pojem Nick z kategorie Internet?

Co je to Nick? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Nick

Ve světě internetu se jako nick označuje přezdívka, kterou si uživatel nechává říkat ve virtuálním světě. Obecně se používá v internetových diskuzích, chatech a komunikačních programech. S nickem se setkáte i na webových stránkách, kde se díky kombinaci nicku a hesla můžete dostat ke svému vytvořenému účtu.


Co je to Nick? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Nick. Co znamená pojem Nick z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Nick se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: vysvětlení, terminologie, terminus technicus, význam slova, synonymum, lexikon, Internet, heslo, definice pojmu, slovník, přesný výraz, popis, odborné názvosloví, pojem, Nick, význam, co to je, co znamená


Pojem Nick je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Nick?

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Nick je neoficiální jméno (či jeho podoba) nějaké konkrétní osoby (případně organizace atd.). Může se jednat o jméno domácké, popřípadě o nějakou formu zkomoleniny oficiálního jména občanského (hypokoristikon). Zpravidla se však jedná o oslovení pocházející z nějaké větší sociální, pracovní či společenské skupiny osob, která dotyčného zná (např. ve škole, skautské organizaci, sportovním oddíle, divadelním souboru, v hospodě, ve vězení, v armádě apod.). Přezdívka často popisuje nějaký zvláštní znak příslušné osoby, někdy se však jedná pouze o zkomoleninu jména nebo vtipnou kombinaci části jejího jména a povahového rysu.

Jiné zdroje informací o pojmu Nick

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nick ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Nick na Google.cz

Hledat výraz Nick ve Wikizdrojích

Hledat pojem Nick ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Nick ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Nick ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nick například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Nick? resp. co vlastně znamená slovo Nick? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nick, odpověď na dotaz co je to Nick?. Víte např. kdo to je Cikorka? Znáte a víte kdo je Ilustrátor? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?