Co je to?
Odborný výraz, definice slova Creatin. Co znamená pojem Creatin z kategorie Jídlo?

Co je to Creatin? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Creatin?

Creatin je jedním z velmi populárních doplňků výživy, které využívají především příznivci fitness a kulturistiky. Funguje jako zábrana proti ukládání nadměrného množství karbohydrátů. Jeho působením se mění tuk v energii, kterou využívají svaly. Současně se zadržuje voda v těle a narůstá svalová hmota.
Protože creatin snižuje vytváření mléčné kyseliny, svaly se po tréninku rychle relaxují a ani po větší námaze není cítit bolest. V přírodě lze nalézt menší množství kreatinu v mléku nebo rybách.


Co je to Creatin? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Creatin. Co znamená pojem Creatin z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Creatin je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: informace, význam slova, pojem, heslo, slovník, odborný výraz, přesný výraz, terminus technicus, slovo, synonymum, co je to Creatin?, Jídlo, význam pojmu, definice pojmu, terminologie, názvosloví, Jídlo, význam


Pojem Creatin je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Creatin

Vyhledat slovo Creatin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Creatin ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Creatin ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Creatin ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Creatin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Creatin ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Creatin například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Creatin? resp. jaký je význam slova Creatin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Creatin, odpověď na dotaz co je to Creatin?. Víte např. kdo to je Sociolog? Znáte a víte kdo je Venerolog? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?