Co je to?
Odborný výraz, definice slova Creatin. Co znamená pojem Creatin z kategorie Jídlo?

Co je to Creatin? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Creatin?

Creatin je jedním z velmi populárních doplňků výživy, které využívají především příznivci fitness a kulturistiky. Funguje jako zábrana proti ukládání nadměrného množství karbohydrátů. Jeho působením se mění tuk v energii, kterou využívají svaly. Současně se zadržuje voda v těle a narůstá svalová hmota.
Protože creatin snižuje vytváření mléčné kyseliny, svaly se po tréninku rychle relaxují a ani po větší námaze není cítit bolest. V přírodě lze nalézt menší množství kreatinu v mléku nebo rybách.


Co je to Creatin? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Creatin. Co znamená pojem Creatin z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Creatin můžete samozřejmě sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Creatin je v sekci Jídlo

Klíčová slova: terminus technicus, odborný výraz, význam slova, definice pojmu, odborné názvosloví, slovo, heslo, názvosloví, vysvětlení, význam pojmu, definice, Jídlo, popis, Jídlo, co je to Creatin?, formulace, co to je, termín


Pojem Creatin je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Creatin zkuste tyto odkazy

Najít termín Creatin ve Wikislovníku

Najít pojem Creatin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Creatin na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Creatin ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Creatin ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Creatin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Creatin například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Creatin? resp. co označuje slovo Creatin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Creatin, odpověď na dotaz co je to Creatin?. Víte např. kdo to je Právník? Znáte a víte kdo je Venerolog? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?