Co je to?
Odborný výraz, definice slova Creatin. Co znamená pojem Creatin z kategorie Jídlo?

Co je to Creatin? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Creatin?

Creatin je jedním z velmi populárních doplňků výživy, které využívají především příznivci fitness a kulturistiky. Funguje jako zábrana proti ukládání nadměrného množství karbohydrátů. Jeho působením se mění tuk v energii, kterou využívají svaly. Současně se zadržuje voda v těle a narůstá svalová hmota.
Protože creatin snižuje vytváření mléčné kyseliny, svaly se po tréninku rychle relaxují a ani po větší námaze není cítit bolest. V přírodě lze nalézt menší množství kreatinu v mléku nebo rybách.


Co je to Creatin? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Creatin. Co znamená pojem Creatin z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Creatin) můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Creatin patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: co je to Creatin?, lexikon, pojem, význam pojmu, terminus technicus, přesný výraz, termín, heslo, informace, co znamená, Jídlo, definice pojmu, formulace, Jídlo, terminologie, vysvětlení, význam, odborný výraz


Pojem Creatin je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Creatin v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Creatin ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Creatin ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Creatin na Youtube

Najít slovo Creatin ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Creatin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Creatin ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Creatin například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Creatin? resp. co se přesně ukrývá za slovem Creatin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Creatin, odpověď na dotaz co je to Creatin?. Víte např. kdo to je Mikuláš? Znáte a víte kdo je Venerolog? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?