Co je to?
Definice výrazu, termínu Bungalov. Co znamená odborný pojem Bungalov z kategorie Cestování?

Co je to Bungalov? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Bungalov?

Bungalov je druh obytné stavby. Pro bungalov je typický pravidelný půdorys a lehkost stavby. Mívá pouze jedno podlaží a vstupuje se do něj přes verandu. Bungalov má základní místnosti stejné jako klasický dům. Tyto místnosti jsou umístěny kolem obytného prostoru. Materiálem pro bugalov je z větší části dřevo.
Bungalovy pocházejí z Indie, kde sloužily britské armádě. Později se rozšířily i do USA. Kanady a dále. S bugalovy se lze setkat především na předměstí nebo příměstských částech.


Co je to Bungalov? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Bungalov. Co znamená odborný pojem Bungalov z kategorie Cestování?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Bungalov sdílejte se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Bungalov je v kategorii cestování

Klíčová slova: wiki, význam slova, význam, lexikon, slovo, terminus technicus, informace, co to je, význam pojmu, terminologie, formulace, co je to Bungalov?, synonymum, co znamená, heslo, vysvětlení, definice pojmu, definice


Pojem Bungalov je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Bungalov? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bungalov je lehká obytná stavba, zpravidla pravidelného (až čtvercového) půdorysu doplněná vstupní verandou. Klasický bungalov má jediné podlaží na jedné výškové úrovni. V případě dvou výškových úrovní je vyšší nazývána půlpatro (US definice: bungalov - dům s jedním nebo jeden a půl patrem). Dispozičně obsahuje standardní místnosti obytného domu (jídelnu, kuchyň, ložnice, koupelny aj.) rozložené kolem ústředního obytného prostoru. Hlavním konstrukčním materiálem je většinou dřevo nebo konstrukční prvky na bázi dřeva (stěny, nosníky, vazníky).

Bungalovy

Bungalovy na ostrově Bora Bora. Autor: Michelle Maria, zdroj: Pixabay
Bungalovy na ostrově Bora Bora. Autor: Michelle Maria, zdroj: Pixabay


Další možné informační zdroje

Zkusit najít Bungalov ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Bungalov ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Bungalov na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bungalov ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bungalov ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Bungalov ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bungalov například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Bungalov? resp. co se přesně ukrývá za slovem Bungalov? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bungalov, odpověď na dotaz co je to Bungalov?. Víte např. kdo to je Milan Kňažko? Znáte a víte kdo je Josif Stalin? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Pokuste se najít termín Bungalov i v jiné kategorii než v cestování. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.