Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bungalov. Co znamená odborný pojem Bungalov z kategorie Cestování?

Co je to Bungalov? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Bungalov?

Bungalov je druh obytné stavby. Pro bungalov je typický pravidelný půdorys a lehkost stavby. Mívá pouze jedno podlaží a vstupuje se do něj přes verandu. Bungalov má základní místnosti stejné jako klasický dům. Tyto místnosti jsou umístěny kolem obytného prostoru. Materiálem pro bugalov je z větší části dřevo.
Bungalovy pocházejí z Indie, kde sloužily britské armádě. Později se rozšířily i do USA. Kanady a dále. S bugalovy se lze setkat především na předměstí nebo příměstských částech.


Co je to Bungalov? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bungalov. Co znamená odborný pojem Bungalov z kategorie Cestování?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Bungalov s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín Bungalov je v kategorii cestování

Klíčová slova: odborný výraz, terminus technicus, synonymum, cestování, popis, přesný výraz, definice, přesný význam, Bungalov, význam slova, heslo, vysvětlení, informace, význam pojmu, význam, terminologie, slovník, slovo


Pojem Bungalov je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Bungalov dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Bungalov je lehká obytná stavba, zpravidla pravidelného (až čtvercového) půdorysu doplněná vstupní verandou. Klasický bungalov má jediné podlaží na jedné výškové úrovni. V případě dvou výškových úrovní je vyšší nazývána půlpatro (US definice: bungalov - dům s jedním nebo jeden a půl patrem). Dispozičně obsahuje standardní místnosti obytného domu (jídelnu, kuchyň, ložnice, koupelny aj.) rozložené kolem ústředního obytného prostoru. Hlavním konstrukčním materiálem je většinou dřevo nebo konstrukční prvky na bázi dřeva (stěny, nosníky, vazníky).

Bungalovy

Bungalovy na ostrově Bora Bora. Autor: Michelle Maria, zdroj: Pixabay
Bungalovy na ostrově Bora Bora. Autor: Michelle Maria, zdroj: Pixabay


Další možné informační zdroje

Zkusit najít heslo Bungalov ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Bungalov ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bungalov ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Bungalov ve Wikizdrojích

Najít pojem Bungalov ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Bungalov na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bungalov například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Bungalov? resp. jaká je definice termínu Bungalov? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bungalov, odpověď na dotaz co je to Bungalov?. Víte např. kdo to je Ortoped? Znáte a víte kdo je Nevěstka? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Bungalov i v jiných kategoriích (než cestování). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.