Co je to?
Definice výrazu Bungalov. Co znamená odborný pojem Bungalov z kategorie Cestování?

Co to je Bungalov? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Bungalov?

Bungalov je druh obytné stavby. Pro bungalov je typický pravidelný půdorys a lehkost stavby. Mívá pouze jedno podlaží a vstupuje se do něj přes verandu. Bungalov má základní místnosti stejné jako klasický dům. Tyto místnosti jsou umístěny kolem obytného prostoru. Materiálem pro bugalov je z větší části dřevo.
Bungalovy pocházejí z Indie, kde sloužily britské armádě. Později se rozšířily i do USA. Kanady a dále. S bugalovy se lze setkat především na předměstí nebo příměstských částech.


Co je to Bungalov? Význam slova, termín, Definice výrazu Bungalov. Co znamená odborný pojem Bungalov z kategorie Cestování?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Bungalov se nachází v sekci Cestování

Klíčová slova: co to je, heslo, informace, wiki, termín, lexikon, co znamená, přesný výraz, význam pojmu, odborné názvosloví, slovník, definice pojmu, pojem, synonymum, co je to Bungalov?, slovo, význam slova, Cestování


Pojem Bungalov je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Bungalov dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Bungalov je lehká obytná stavba, zpravidla pravidelného (až čtvercového) půdorysu doplněná vstupní verandou. Klasický bungalov má jediné podlaží na jedné výškové úrovni. V případě dvou výškových úrovní je vyšší nazývána půlpatro (US definice: bungalov - dům s jedním nebo jeden a půl patrem). Dispozičně obsahuje standardní místnosti obytného domu (jídelnu, kuchyň, ložnice, koupelny aj.) rozložené kolem ústředního obytného prostoru. Hlavním konstrukčním materiálem je většinou dřevo nebo konstrukční prvky na bázi dřeva (stěny, nosníky, vazníky).

Bungalovy

Bungalovy na ostrově Bora Bora. Autor: Michelle Maria, zdroj: Pixabay
Bungalovy na ostrově Bora Bora. Autor: Michelle Maria, zdroj: Pixabay


Internetové odkazy na vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bungalov ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Bungalov ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Bungalov ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Bungalov ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz Bungalov ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Bungalov ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bungalov například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Bungalov? resp. co se přesně ukrývá za slovem Bungalov? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bungalov, odpověď na dotaz co je to Bungalov?. Víte např. kdo to je Užitečný idiot? Znáte a víte kdo je Suverén? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Cestování Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.