Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sentiment. Co znamená odborný pojem Sentiment z kategorie Psychologie?

Co je to Sentiment? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Sentiment?

Sentiment je intenzivní emocionální prožitek, vyvolaný nějakým podnětem, na nějž nemáme reakci zcela pod kontrolou. Sentiment může být jak pozitivní, tak negativní, ale spíše se používá v pozitivním smyslu. Někteří lidé mají k sentimentu větší sklony a podléhají mu např. při sledování romantických filmů nebo pokud zažijí cokoliv dojemného.


Co je to Sentiment? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sentiment. Co znamená odborný pojem Sentiment z kategorie Psychologie?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Sentiment patří do kategorie psychologie

Klíčová slova: termín, přesný výraz, význam slova, vysvětlení, formulace, co to je, názvosloví, odborné názvosloví, význam pojmu, odborný výraz, co je to Sentiment?, synonymum, psychologie, terminus technicus, slovník, význam, popis, informace


Pojem Sentiment je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Sentiment? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Sentiment (franc. z lat. sentimentum, cítění, cit) znamená cit, silné a bezprostřední hnutí mysli, náklonnost nebo odpor, který není závislý na rozumové úvaze. Vyvolává kladné nebo záporné osobní zaujetí, které může být přechodné nebo trvalé a nepodléhá zcela vědomé kontrole.

Další informace o pojmu Sentiment hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat termín Sentiment ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Sentiment na Google.cz

Zkusit najít slovo Sentiment ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Sentiment na Youtube

Hledat heslo Sentiment ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sentiment ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sentiment například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Sentiment? resp. co se přesně ukrývá za slovem Sentiment? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sentiment, odpověď na dotaz co je to Sentiment?. Víte např. kdo to je Skvoter? Znáte a víte kdo je Meryl Streep? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je psychologie. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?