Co je to?
Definice výrazu, termínu Sentiment. Co znamená odborný pojem Sentiment z kategorie Psychologie?

Co je to Sentiment? Význam slova

Co znamená termín Sentiment? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Sentiment je intenzivní emocionální prožitek, vyvolaný nějakým podnětem, na nějž nemáme reakci zcela pod kontrolou. Sentiment může být jak pozitivní, tak negativní, ale spíše se používá v pozitivním smyslu. Někteří lidé mají k sentimentu větší sklony a podléhají mu např. při sledování romantických filmů nebo pokud zažijí cokoliv dojemného.


Co je to Sentiment? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Sentiment. Co znamená odborný pojem Sentiment z kategorie Psychologie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sentiment sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Sentiment patří do sekce Psychologie

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, informace, odborné názvosloví, význam, slovo, Psychologie, přesný výraz, popis, odborný výraz, slovník, Psychologie, termín, formulace, pojem, lexikon, terminologie, Sentiment


Pojem Sentiment je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Sentiment? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Sentiment (franc. z lat. sentimentum, cítění, cit) znamená cit, silné a bezprostřední hnutí mysli, náklonnost nebo odpor, který není závislý na rozumové úvaze. Vyvolává kladné nebo záporné osobní zaujetí, které může být přechodné nebo trvalé a nepodléhá zcela vědomé kontrole.

Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sentiment ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Sentiment na Google.cz

Vyhledat výraz Sentiment ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Sentiment ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Sentiment ve Wikizdrojích

Hledat heslo Sentiment ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sentiment například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Sentiment? resp. jaký je význam pojmu Sentiment? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sentiment, odpověď na dotaz co je to Sentiment?. Víte např. kdo to je Pasíř? Znáte a víte kdo je Denzel Washington? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Sentiment hledat i v jiných kategoriích (než Psychologie) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?