Co je to?
Definice výrazu, termínu Sentiment. Co znamená odborný pojem Sentiment z kategorie Psychologie?

Co je to Sentiment? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Sentiment

Sentiment je intenzivní emocionální prožitek, vyvolaný nějakým podnětem, na nějž nemáme reakci zcela pod kontrolou. Sentiment může být jak pozitivní, tak negativní, ale spíše se používá v pozitivním smyslu. Někteří lidé mají k sentimentu větší sklony a podléhají mu např. při sledování romantických filmů nebo pokud zažijí cokoliv dojemného.


Co je to Sentiment? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Sentiment. Co znamená odborný pojem Sentiment z kategorie Psychologie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Sentiment s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Sentiment patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: vysvětlení, slovník, odborný výraz, názvosloví, terminologie, heslo, co je to Sentiment?, lexikon, Psychologie, odborné názvosloví, informace, pojem, Psychologie, slovo, synonymum, význam, co znamená, přesný význam


Pojem Sentiment je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Co označuje termín Sentiment? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Sentiment (franc. z lat. sentimentum, cítění, cit) znamená cit, silné a bezprostřední hnutí mysli, náklonnost nebo odpor, který není závislý na rozumové úvaze. Vyvolává kladné nebo záporné osobní zaujetí, které může být přechodné nebo trvalé a nepodléhá zcela vědomé kontrole.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat slovo Sentiment ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sentiment ve Wikimedia Commons

Najít pojem Sentiment ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Sentiment ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Sentiment ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Sentiment ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Sentiment například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Sentiment? resp. jaký je význam pojmu Sentiment? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sentiment, odpověď na dotaz co je to Sentiment?. Víte např. kdo to je Ódin? Znáte a víte kdo je Květa Fialová? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Psychologie). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?