Co je to?
Definice výrazu, termínu Sentiment. Co znamená odborný pojem Sentiment z kategorie Psychologie?

Co je to Sentiment? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Sentiment

Sentiment je intenzivní emocionální prožitek, vyvolaný nějakým podnětem, na nějž nemáme reakci zcela pod kontrolou. Sentiment může být jak pozitivní, tak negativní, ale spíše se používá v pozitivním smyslu. Někteří lidé mají k sentimentu větší sklony a podléhají mu např. při sledování romantických filmů nebo pokud zažijí cokoliv dojemného.


Co je to Sentiment? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Sentiment. Co znamená odborný pojem Sentiment z kategorie Psychologie?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Sentiment s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Sentiment patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: odborné názvosloví, význam, odborný výraz, co to je, popis, slovník, wiki, Psychologie, lexikon, heslo, terminologie, co znamená, formulace, co je to Sentiment?, definice, termín, přesný výraz, vysvětlení


Pojem Sentiment je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Sentiment? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Sentiment (franc. z lat. sentimentum, cítění, cit) znamená cit, silné a bezprostřední hnutí mysli, náklonnost nebo odpor, který není závislý na rozumové úvaze. Vyvolává kladné nebo záporné osobní zaujetí, které může být přechodné nebo trvalé a nepodléhá zcela vědomé kontrole.

Více informací o pojmu Sentiment lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Sentiment ve Wikislovníku

Najít pojem Sentiment ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Sentiment ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Sentiment ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Sentiment ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sentiment ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Sentiment například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Sentiment? resp. co vlastně znamená slovo Sentiment? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sentiment, odpověď na dotaz co je to Sentiment?. Víte např. kdo to je Zikmund? Znáte a víte kdo je Denzel Washington? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Psychologie). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?