Co je to?
Výraz, termín, definice slova Pařížská káva. Co znamená odborný pojem Pařížská káva z kategorie Nápoje?

Co je to Pařížská káva? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Pařížská káva

Pařížská káva patří k druhům kávy se smetanou a alkoholem. Lze ji připravit jak z mleté, tak rozpustné kávy. Doslazuje se cukrem podle vlastní chuti, doslazení však není nutné. Základem je smetana ke šlehání, na 1 porci cca 20g. Dále budete potřebovat 1 sklenici uvařené kvalitní kávy. Ingredience doplňuje chutný kakaový likér.
Postup přípravy je jednoduchý. Nejdříve uvařte kávu. Vyšlehejte smetanu do tuhé konzistence. Čerstvou kávu pak nalijte do sklenice, nazdobte šlehačkou a přelejte kakaovým likérem. Můžete ještě ozdobit kávovým zrnkem.


Co je to Pařížská káva? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Pařížská káva. Co znamená odborný pojem Pařížská káva z kategorie Nápoje?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Pařížská káva s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Pařížská káva patří do kategorie nápoje

Klíčová slova: význam slova, terminus technicus, nápoje, pojem, terminologie, vysvětlení, přesný význam, přesný výraz, popis, wiki, heslo, synonymum, co znamená, informace, formulace, Pařížská káva, co je to Pařížská káva?, definice pojmu


Pojem Pařížská káva je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Pařížská káva na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pařížská káva ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Pařížská káva na Youtube

Hledat pojem Pařížská káva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Pařížská káva ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Pařížská káva ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pařížská káva například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Pařížská káva? resp. co je to Pařížská káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pařížská káva, odpověď na dotaz co je to Pařížská káva?. Víte např. kdo to je Leoš Janáček? Znáte a víte kdo je Záchranář? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než nápoje). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.