Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fabulace. Co znamená odborný pojem Fabulace z kategorie Literatura?

Co je to Fabulace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Fabulace?

Fabulace znamená vyprávění nějakého smyšleného příběhu, zápletky, tvoření děje. Někdy se ovšem výraz fabulace používá pro záměrné zastírání skutečnosti, mlžení (např. když má politik vysvětlit nějaký nepříjemný fakt či odhalení a lže). V psychiatrii může slovo fabulace souviset s diagnózou, kdy pacient vypráví smyšlené příhody s přesvědčením, že se skutečně staly.


Co je to Fabulace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fabulace. Co znamená odborný pojem Fabulace z kategorie Literatura?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Fabulace je v kategorii literatura

Klíčová slova: Fabulace, vysvětlení, informace, přesný výraz, co znamená, význam pojmu, synonymum, definice pojmu, co je to Fabulace?, přesný význam, popis, význam, odborné názvosloví, termín, lexikon, formulace, heslo, literatura


Pojem Fabulace je v kategorii literatura, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Fabulace?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Fabule (z latinského fabula - vyprávění, bajka) je příhoda, o které se vypravuje v literárním díle, jeho souhrn událostí nebo dějový půdorys. Fabuli si čtenář sestavuje až dodatečně po přečtení díla a v jeho vědomí se vytváří protiklad mezi fabulí a syžetem.

Další zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fabulace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Fabulace na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fabulace ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Fabulace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Fabulace ve Wikizdrojích

Najít pojem Fabulace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Fabulace například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Fabulace? resp. co se přesně ukrývá za slovem Fabulace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fabulace, odpověď na dotaz co je to Fabulace?. Víte např. kdo to je Milada Horáková? Znáte a víte kdo je Keira Knightley? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Fabulace hledat i v jiných kategoriích (než literatura) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?