Co je to?
Odborný výraz, definice slova Mrakodrap. Co znamená pojem Mrakodrap z kategorie Stavebnictví?

Co je to Mrakodrap? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Mrakodrap?

Mrakodrap je název, kterým se označuje výšková budova, jejíž výška přesahuje 100 metrů a je obyvatelná, nejedná se tedy o rozhlednu nebo vysílací věž. První mrakodrapy jsou známy z USA, v současnosti se nacházejí ve velkých městech na celém světě.
Nejvyšší mrakodrapy se nacházejí ve spojených arabských emirátech. Důvody pro stavbu mrakodrapů jsou především ekonomické, jejich existenci však provázejí problémy – požáry, zemětřesení a podobně.


Co je to Mrakodrap? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Mrakodrap. Co znamená pojem Mrakodrap z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Mrakodrap můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Mrakodrap je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: co je to Mrakodrap?, Stavebnictví, co znamená, terminologie, přesný výraz, vysvětlení, význam, heslo, přesný význam, názvosloví, co to je, formulace, informace, popis, význam slova, definice, slovník, termín


Pojem Mrakodrap je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Mrakodrap lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Mrakodrap na Youtube

Najít slovo Mrakodrap ve Wikipedii

Zkusit najít termín Mrakodrap ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Mrakodrap ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mrakodrap ve Wikimedia Commons

Hledat termín Mrakodrap ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mrakodrap například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Mrakodrap? resp. jaký je přesný význam slova Mrakodrap? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mrakodrap, odpověď na dotaz co je to Mrakodrap?. Víte např. kdo to je Ondřej Bank? Znáte a víte kdo je Afrodita? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Stavebnictví. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.