Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Hypoteční úvěr. Co znamená pojem Hypoteční úvěr z kategorie Bankovnictví?

Co to je Hypoteční úvěr? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Hypoteční úvěr?

Hypoteční úvěr, jinak též hypotéka, je úvěr, o který mohou požádat fyzické i právnické osoby. Tento typ úvěru musí být vždy zajištěn nějakou nemovitostí. Nejčastěji se zastavuje nemovitost, na jejíž pořízení se hypotéční úvěr sjednává, ale může jít i o jinou nemovitost nebo více nemovitostí.
Hypotéční úvěr bývá účelový nebo neúčelový – účelový smí být použit pouze na investování do nemovitosti, neúčelový lze použít na cokoliv.


Co je to Hypoteční úvěr? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Hypoteční úvěr. Co znamená pojem Hypoteční úvěr z kategorie Bankovnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Hypoteční úvěr s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Hypoteční úvěr je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: Bankovnictví, přesný výraz, co je to Hypoteční úvěr?, slovník, názvosloví, informace, definice pojmu, vysvětlení, význam pojmu, co znamená, odborný výraz, význam, popis, přesný význam, Hypoteční úvěr, význam slova, synonymum, heslo


Pojem Hypoteční úvěr je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Hypoteční úvěr doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hypoteční úvěr ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Hypoteční úvěr ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Hypoteční úvěr na Google.cz

Hledat videa s názvem Hypoteční úvěr na Youtube

Najít slovo Hypoteční úvěr ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Hypoteční úvěr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Hypoteční úvěr například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Hypoteční úvěr? resp. co přesně označuje termín Hypoteční úvěr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hypoteční úvěr, odpověď na dotaz co je to Hypoteční úvěr?. Víte např. kdo to je Jan Amos Komenský? Znáte a víte kdo je Lazebník? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Hypoteční úvěr i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.