Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Hypoteční úvěr. Co znamená pojem Hypoteční úvěr z kategorie Bankovnictví?

Co to je Hypoteční úvěr? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Hypoteční úvěr?

Hypoteční úvěr, jinak též hypotéka, je úvěr, o který mohou požádat fyzické i právnické osoby. Tento typ úvěru musí být vždy zajištěn nějakou nemovitostí. Nejčastěji se zastavuje nemovitost, na jejíž pořízení se hypotéční úvěr sjednává, ale může jít i o jinou nemovitost nebo více nemovitostí.
Hypotéční úvěr bývá účelový nebo neúčelový – účelový smí být použit pouze na investování do nemovitosti, neúčelový lze použít na cokoliv.


Co je to Hypoteční úvěr? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Hypoteční úvěr. Co znamená pojem Hypoteční úvěr z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Hypoteční úvěr je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: informace, význam slova, slovo, odborný výraz, Bankovnictví, synonymum, Hypoteční úvěr, co to je, pojem, slovník, přesný výraz, vysvětlení, význam, terminus technicus, co je to Hypoteční úvěr?, wiki, odborné názvosloví, popis


Pojem Hypoteční úvěr je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít termín Hypoteční úvěr ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Hypoteční úvěr ve Wikipedii

Vyhledat výraz Hypoteční úvěr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Hypoteční úvěr ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Hypoteční úvěr na Youtube

Zkusit najít termín Hypoteční úvěr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Hypoteční úvěr například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Hypoteční úvěr? resp. co znamená výraz Hypoteční úvěr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hypoteční úvěr, odpověď na dotaz co je to Hypoteční úvěr?. Víte např. kdo to je Anna K? Znáte a víte kdo je Lazebník? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Hypoteční úvěr v jiné sekci než Bankovnictví. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.