Co je to?
Výraz, termín, definice slova Microsoft Edge. Co znamená odborný pojem Microsoft Edge z kategorie Software?

Co je to Microsoft Edge? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Microsoft Edge?

Microsoft Edge je název webového prohlížeče firmy Microsoft. Od Windows 10 nahrazuje Internet Explorer pro počítače, smartphone i tablety.
Tento prohlížeč by měl přinášet větší efekt, zjednodušení práce a také je menší. Microsoft Edge se instaluje společně s operačním systémem a vzhledově se podobá původnímu prohlížeči Internet Explorer.


Co je to Microsoft Edge? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Microsoft Edge. Co znamená odborný pojem Microsoft Edge z kategorie Software?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Microsoft Edge se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Microsoft Edge se nachází v sekci Software

Klíčová slova: odborný výraz, definice pojmu, heslo, přesný výraz, co znamená, lexikon, informace, slovník, terminus technicus, význam, definice, terminologie, význam slova, slovo, Microsoft Edge, pojem, wiki, synonymum


Pojem Microsoft Edge je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Microsoft Edge ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Microsoft Edge ve Wikislovníku

Najít heslo Microsoft Edge ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Microsoft Edge na Youtube

Zkusit najít pojem Microsoft Edge ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Microsoft Edge ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Microsoft Edge například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Microsoft Edge? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Microsoft Edge? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microsoft Edge, odpověď na dotaz co je to Microsoft Edge?. Víte např. kdo to je Angelina Jolie? Znáte a víte kdo je Melancholik? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Microsoft Edge i v jiných kategoriích (než Software). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.