Co je to?
Definice výrazu Microsoft Edge. Co znamená odborný pojem Microsoft Edge z kategorie Software?

Co je Microsoft Edge? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Microsoft Edge

Microsoft Edge je název webového prohlížeče firmy Microsoft. Od Windows 10 nahrazuje Internet Explorer pro počítače, smartphone i tablety.
Tento prohlížeč by měl přinášet větší efekt, zjednodušení práce a také je menší. Microsoft Edge se instaluje společně s operačním systémem a vzhledově se podobá původnímu prohlížeči Internet Explorer.


Co je to Microsoft Edge? Význam slova, termín, Definice výrazu Microsoft Edge. Co znamená odborný pojem Microsoft Edge z kategorie Software?

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Microsoft Edge můžete samozřejmě sdílet s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Microsoft Edge je v sekci software

Klíčová slova: slovník, co znamená, odborné názvosloví, synonymum, terminologie, vysvětlení, software, slovo, co je to Microsoft Edge?, význam, Microsoft Edge, přesný význam, heslo, odborný výraz, co to je, definice pojmu, wiki, lexikon


Pojem Microsoft Edge je v kategorii software, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Microsoft Edge můžete dozvědět následující

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Microsoft Edge (kódový název Project Spartan) je webový prohlížeč vyvíjený firmou Microsoft. První předběžná verze byla uvolněna 30. března 2015. Ve Windows 10 pro počítače, tablety a chytré telefony nahradí jako výchozí prohlížeč starší Internet Explorer. Edge je menší, efektivnější prohlížeč postavený na webových standardech a je určen pro webové služby. Edge je instalován spolu s operačním systémem Windows 10 podobným způsobem jako Internet Explorer v předchozích verzích Windows. Vzhled byl převzat z prohlížeče Internet Explorer 10 s tím, že lišta se ze spoda přesunula nahoru a má bílou barvu. V prosinci 2018 činil celosvětový tržní podíl Edge na všech platformách 2,03 %. Během roku 2019 se jeho podíl více jak zdvojnásobil.

Pro více informací o heslu Microsoft Edge zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín Microsoft Edge ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Microsoft Edge ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Microsoft Edge ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Microsoft Edge ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Microsoft Edge ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Microsoft Edge na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Microsoft Edge například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Microsoft Edge? resp. co znamená výraz Microsoft Edge? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microsoft Edge, odpověď na dotaz co je to Microsoft Edge?. Víte např. kdo to je Regina Spektor? Znáte a víte kdo je Charles Babbage? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než software). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.