Co je to?
Výraz, termín, definice slova Microsoft Edge. Co znamená odborný pojem Microsoft Edge z kategorie Software?

Co je Microsoft Edge?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Microsoft Edge?

Microsoft Edge je název webového prohlížeče firmy Microsoft. Od Windows 10 nahrazuje Internet Explorer pro počítače, smartphone i tablety.
Tento prohlížeč by měl přinášet větší efekt, zjednodušení práce a také je menší. Microsoft Edge se instaluje společně s operačním systémem a vzhledově se podobá původnímu prohlížeči Internet Explorer.


Co je to Microsoft Edge? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Microsoft Edge. Co znamená odborný pojem Microsoft Edge z kategorie Software?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Microsoft Edge můžete sdílet s přáteli a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Microsoft Edge je v kategorii software

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, názvosloví, formulace, co je to Microsoft Edge?, slovník, co znamená, heslo, definice pojmu, co to je, význam slova, informace, přesný význam, pojem, popis, význam, slovo, software


Pojem Microsoft Edge je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Microsoft Edge?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Microsoft Edge (kódový název Project Spartan) je webový prohlížeč vyvíjený firmou Microsoft. První předběžná verze byla uvolněna 30. března 2015. Ve Windows 10 pro počítače, tablety a chytré telefony nahradí jako výchozí prohlížeč starší Internet Explorer. Edge je menší, efektivnější prohlížeč postavený na webových standardech a je určen pro webové služby. Edge je instalován spolu s operačním systémem Windows 10 podobným způsobem jako Internet Explorer v předchozích verzích Windows. Vzhled byl převzat z prohlížeče Internet Explorer 10 s tím, že lišta se ze spoda přesunula nahoru a má bílou barvu. V prosinci 2018 činil celosvětový tržní podíl Edge na všech platformách 2,03 %. Během roku 2019 se jeho podíl více jak zdvojnásobil.

Více informací o pojmu Microsoft Edge lze najít v následujících zdrojích

Najít heslo Microsoft Edge ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Microsoft Edge ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Microsoft Edge ve Wikizdrojích

Zkusit najít Microsoft Edge ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Microsoft Edge na Youtube

Vyhledat termín Microsoft Edge ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Microsoft Edge například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená slovo Microsoft Edge? resp. co znamená Microsoft Edge? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microsoft Edge, odpověď na dotaz co je to Microsoft Edge?. Víte např. kdo to je Bezlepkář? Znáte a víte kdo je Dmitrij Ivanovič Mendělejev? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je software. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie software, mobilní a PC aplikace, microsoft Edge, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.