Co je to?
Výraz, termín, definice slova Microsoft Edge. Co znamená odborný pojem Microsoft Edge z kategorie Software?

Co je to Microsoft Edge? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Microsoft Edge?

Microsoft Edge je název webového prohlížeče firmy Microsoft. Od Windows 10 nahrazuje Internet Explorer pro počítače, smartphone i tablety.
Tento prohlížeč by měl přinášet větší efekt, zjednodušení práce a také je menší. Microsoft Edge se instaluje společně s operačním systémem a vzhledově se podobá původnímu prohlížeči Internet Explorer.


Co je to Microsoft Edge? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Microsoft Edge. Co znamená odborný pojem Microsoft Edge z kategorie Software?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Microsoft Edge je v kategorii Software

Klíčová slova: informace, definice, význam slova, co znamená, termín, heslo, slovník, terminus technicus, Software, vysvětlení, wiki, terminologie, význam, popis, pojem, definice pojmu, přesný význam, odborné názvosloví


Pojem Microsoft Edge je v kategorii Software, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Microsoft Edge můžete dozvědět následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Microsoft Edge (kódový název Project Spartan) je webový prohlížeč vyvíjený firmou Microsoft. První předběžná verze byla uvolněna 30. března 2015. Ve Windows 10 pro počítače, tablety a chytré telefony nahradí jako výchozí prohlížeč starší Internet Explorer. Edge je menší, efektivnější prohlížeč postavený na webových standardech a je určen pro webové služby. Edge je instalován spolu s operačním systémem Windows 10 podobným způsobem jako Internet Explorer v předchozích verzích Windows. Vzhled byl převzat z prohlížeče Internet Explorer 10 s tím, že lišta se ze spoda přesunula nahoru a má bílou barvu. V prosinci 2018 činil celosvětový tržní podíl Edge na všech platformách 2,03 %. Během roku 2019 se jeho podíl více jak zdvojnásobil.

Další informační zdroje o slovu Microsoft Edge

Hledat termín Microsoft Edge ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Microsoft Edge ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Microsoft Edge ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Microsoft Edge ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Microsoft Edge ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Microsoft Edge ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Microsoft Edge například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Microsoft Edge? resp. jaký je přesný význam slova Microsoft Edge? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microsoft Edge, odpověď na dotaz co je to Microsoft Edge?. Víte např. kdo to je Pacifista? Znáte a víte kdo je Melancholik? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Software). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.