Co je to?
Výraz, termín, definice slova Microsoft Edge. Co znamená odborný pojem Microsoft Edge z kategorie Software?

Co je to Microsoft Edge? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Microsoft Edge?

Microsoft Edge je název webového prohlížeče firmy Microsoft. Od Windows 10 nahrazuje Internet Explorer pro počítače, smartphone i tablety.
Tento prohlížeč by měl přinášet větší efekt, zjednodušení práce a také je menší. Microsoft Edge se instaluje společně s operačním systémem a vzhledově se podobá původnímu prohlížeči Internet Explorer.


Co je to Microsoft Edge? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Microsoft Edge. Co znamená odborný pojem Microsoft Edge z kategorie Software?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Microsoft Edge? Pak se o ní podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Microsoft Edge patří do sekce Software

Klíčová slova: vysvětlení, termín, význam pojmu, heslo, Software, přesný význam, synonymum, informace, odborný výraz, wiki, názvosloví, pojem, slovo, definice, terminus technicus, odborné názvosloví, lexikon, terminologie


Pojem Microsoft Edge je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Microsoft Edge? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Microsoft Edge (kódový název Project Spartan) je webový prohlížeč vyvíjený firmou Microsoft. První předběžná verze byla uvolněna 30. března 2015. Ve Windows 10 pro počítače, tablety a chytré telefony nahradí jako výchozí prohlížeč starší Internet Explorer. Edge je menší, efektivnější prohlížeč postavený na webových standardech a je určen pro webové služby. Edge je instalován spolu s operačním systémem Windows 10 podobným způsobem jako Internet Explorer v předchozích verzích Windows. Vzhled byl převzat z prohlížeče Internet Explorer 10 s tím, že lišta se ze spoda přesunula nahoru a má bílou barvu. V prosinci 2018 činil celosvětový tržní podíl Edge na všech platformách 2,03 %. Během roku 2019 se jeho podíl více jak zdvojnásobil.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat pojem Microsoft Edge ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Microsoft Edge ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Microsoft Edge ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Microsoft Edge na Google.cz

Hledat videa s názvem Microsoft Edge na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Microsoft Edge ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Microsoft Edge například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Microsoft Edge? resp. jaký je význam pojmu Microsoft Edge? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microsoft Edge, odpověď na dotaz co je to Microsoft Edge?. Víte např. kdo to je Rodinný příslušník? Znáte a víte kdo je Koordinátor? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.