Co je to?
Definice odborného termínu, slova Lufa. Co znamená pojem Lufa z kategorie Rostliny?

Co je to Lufa? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Lufa?

Lufa je název celého rodu rostlin. Pojmenování je původem arabské a rod těchto popínavých rostlin z oblasti tropů zahrnuje celkem 8 druhů. Lufa patří do čeledi tykvovitých. Plody některých druhů se využívají v místě pěstování i jako zelenina (především v Africe a v Asii). V takovém případě se používají nezralé plody.
Nejvyužívanějším druhem je lufa válcovitá. Její plody se nechají plně dozrát a poté se z nich vyrábějí houby. Ty jsou plně přírodního původu a používají se v kosmetice nebo pro úklidové účely.


Co je to Lufa? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Lufa. Co znamená pojem Lufa z kategorie Rostliny?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Lufa s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Lufa se nachází v kategorii Rostliny

Klíčová slova: Rostliny, wiki, Rostliny, slovo, vysvětlení, terminus technicus, Lufa, heslo, lexikon, přesný význam, terminologie, názvosloví, odborný výraz, termín, odborné názvosloví, definice, synonymum, co to je


Pojem Lufa je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Lufa

Najít heslo Lufa ve Wikislovníku

Hledat termín Lufa ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Lufa na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lufa ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Lufa ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Lufa ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Lufa například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Lufa? resp. co je to Lufa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lufa, odpověď na dotaz co je to Lufa?. Víte např. kdo to je Miroslav Vladyka? Znáte a víte kdo je Tereza Kerndlová? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Lufa i v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.