Co je to?
Definice výrazu Sladěnka. Co znamená odborný pojem Sladěnka z kategorie Jídlo?

Co je Sladěnka?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Sladěnka

Sladěnka je alternativou bílého cukru. Je zdravější, protože nepřechází do krve a je šetrná ke slinivce. Proto je vhodná i pro diabetiky. Jedná se o výtažek vyráběný z ječmene nebo rýže procesem fermentace bez použití chemických přísad.
Sladěnka je podobná medu a má široké možnosti použití – při pečení, jako sladidlo do nápojů, k přislazení při vaření kaší a pudingů, velmi chutná je také v různých salátech. Sladěnka obsahuje vitamíny a užitečné prvky jako sodík, hořčík, draslík, železo, vápník a další.


Co je to Sladěnka? Význam slova, termín, Definice výrazu Sladěnka. Co znamená odborný pojem Sladěnka z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Sladěnka můžete samozřejmě sdílet s ostatními na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Sladěnka je v sekci jídlo

Klíčová slova: jídlo, lexikon, odborné názvosloví, význam slova, slovo, terminologie, informace, přesný význam, co to je, heslo, pojem, wiki, vysvětlení, odborný výraz, význam pojmu, názvosloví, formulace, význam


Pojem Sladěnka je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Sladěnka

Hledat frázi Sladěnka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Sladěnka ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Sladěnka ve Wikipedii

Najít heslo Sladěnka ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sladěnka ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Sladěnka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Sladěnka například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Sladěnka? resp. jaká je definice slova Sladěnka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sladěnka, odpověď na dotaz co je to Sladěnka?. Víte např. kdo to je Philip Seymour Hoffman? Znáte a víte kdo je Barbora Hrzánová? Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je jídlo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie jídlo, batáty, sladěnka, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.