Co je to?
Odborný výraz, definice slova Sladěnka. Co znamená pojem Sladěnka z kategorie Jídlo?

Co je to Sladěnka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Sladěnka

Sladěnka je alternativou bílého cukru. Je zdravější, protože nepřechází do krve a je šetrná ke slinivce. Proto je vhodná i pro diabetiky. Jedná se o výtažek vyráběný z ječmene nebo rýže procesem fermentace bez použití chemických přísad.
Sladěnka je podobná medu a má široké možnosti použití – při pečení, jako sladidlo do nápojů, k přislazení při vaření kaší a pudingů, velmi chutná je také v různých salátech. Sladěnka obsahuje vitamíny a užitečné prvky jako sodík, hořčík, draslík, železo, vápník a další.


Co je to Sladěnka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Sladěnka. Co znamená pojem Sladěnka z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Sladěnka s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Sladěnka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: definice, informace, terminus technicus, odborné názvosloví, slovo, význam slova, terminologie, formulace, pojem, slovník, co je to Sladěnka?, termín, definice pojmu, názvosloví, význam, Jídlo, heslo, Sladěnka


Pojem Sladěnka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Sladěnka

Vyhledat pojem Sladěnka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Sladěnka ve Wikipedii

Hledat pojem Sladěnka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Sladěnka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Sladěnka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sladěnka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Sladěnka například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Sladěnka? resp. co se přesně ukrývá za slovem Sladěnka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sladěnka, odpověď na dotaz co je to Sladěnka?. Víte např. kdo to je Aranžér? Znáte a víte kdo je Vondroušová Markéta? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.