Co je to?
Odborný výraz, definice slova Sladěnka. Co znamená pojem Sladěnka z kategorie Jídlo?

Co je to Sladěnka? Význam slova

Co znamená termín Sladěnka? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Sladěnka je alternativou bílého cukru. Je zdravější, protože nepřechází do krve a je šetrná ke slinivce. Proto je vhodná i pro diabetiky. Jedná se o výtažek vyráběný z ječmene nebo rýže procesem fermentace bez použití chemických přísad.
Sladěnka je podobná medu a má široké možnosti použití – při pečení, jako sladidlo do nápojů, k přislazení při vaření kaší a pudingů, velmi chutná je také v různých salátech. Sladěnka obsahuje vitamíny a užitečné prvky jako sodík, hořčík, draslík, železo, vápník a další.


Co je to Sladěnka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Sladěnka. Co znamená pojem Sladěnka z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Sladěnka je v sekci Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, terminus technicus, přesný výraz, synonymum, slovo, význam slova, Jídlo, odborné názvosloví, informace, definice pojmu, popis, význam pojmu, co je to Sladěnka?, co znamená, heslo, význam, názvosloví, wiki


Pojem Sladěnka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Sladěnka na Youtube

Zkusit najít pojem Sladěnka ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sladěnka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sladěnka ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Sladěnka ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Sladěnka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sladěnka například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Sladěnka? resp. co označuje slovo Sladěnka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sladěnka, odpověď na dotaz co je to Sladěnka?. Víte např. kdo to je Florista? Znáte a víte kdo je Vondroušová Markéta? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Sladěnka v jiné sekci než Jídlo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.