Co je to?
Odborný výraz, definice slova Sladěnka. Co znamená pojem Sladěnka z kategorie Jídlo?

Co je to Sladěnka? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Sladěnka

Sladěnka je alternativou bílého cukru. Je zdravější, protože nepřechází do krve a je šetrná ke slinivce. Proto je vhodná i pro diabetiky. Jedná se o výtažek vyráběný z ječmene nebo rýže procesem fermentace bez použití chemických přísad.
Sladěnka je podobná medu a má široké možnosti použití – při pečení, jako sladidlo do nápojů, k přislazení při vaření kaší a pudingů, velmi chutná je také v různých salátech. Sladěnka obsahuje vitamíny a užitečné prvky jako sodík, hořčík, draslík, železo, vápník a další.


Co je to Sladěnka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Sladěnka. Co znamená pojem Sladěnka z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Sladěnka? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Sladěnka je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: terminus technicus, přesný výraz, popis, Jídlo, termín, přesný význam, informace, pojem, co je to Sladěnka?, terminologie, co to je, formulace, odborný výraz, slovník, Jídlo, co znamená, wiki, definice pojmu


Pojem Sladěnka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sladěnka ve Wikimedia Commons

Najít heslo Sladěnka ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sladěnka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Sladěnka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Sladěnka ve Wikipedii

Vyhledat výraz Sladěnka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Sladěnka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Sladěnka? resp. co se přesně ukrývá za slovem Sladěnka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sladěnka, odpověď na dotaz co je to Sladěnka?. Víte např. kdo to je Realista? Znáte a víte kdo je Jaroslav Uhlíř? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.