Co je to?
Definice výrazu, termínu Sladěnka. Co znamená odborný pojem Sladěnka z kategorie Jídlo?

Co je to Sladěnka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Sladěnka

Sladěnka je alternativou bílého cukru. Je zdravější, protože nepřechází do krve a je šetrná ke slinivce. Proto je vhodná i pro diabetiky. Jedná se o výtažek vyráběný z ječmene nebo rýže procesem fermentace bez použití chemických přísad.
Sladěnka je podobná medu a má široké možnosti použití – při pečení, jako sladidlo do nápojů, k přislazení při vaření kaší a pudingů, velmi chutná je také v různých salátech. Sladěnka obsahuje vitamíny a užitečné prvky jako sodík, hořčík, draslík, železo, vápník a další.


Co je to Sladěnka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Sladěnka. Co znamená odborný pojem Sladěnka z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Sladěnka patří do sekce jídlo

Klíčová slova: názvosloví, Sladěnka, odborný výraz, slovo, přesný výraz, informace, terminus technicus, co to je, definice pojmu, význam pojmu, odborné názvosloví, formulace, wiki, synonymum, popis, lexikon, definice, vysvětlení


Pojem Sladěnka je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Sladěnka v následujících vyhledávačích

Zkusit najít termín Sladěnka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Sladěnka na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sladěnka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Sladěnka ve Wikipedii

Najít pojem Sladěnka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Sladěnka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Sladěnka například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě nyní již víte jaký je význam slova Sladěnka? resp. jaký je význam pojmu Sladěnka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sladěnka, odpověď na dotaz co je to Sladěnka?. Víte např. kdo to je Jezuita? Znáte a víte kdo je Jiří Macháček? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je jídlo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.