Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sladěnka. Co znamená odborný pojem Sladěnka z kategorie Jídlo?

Co je to Sladěnka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Sladěnka?

Sladěnka je alternativou bílého cukru. Je zdravější, protože nepřechází do krve a je šetrná ke slinivce. Proto je vhodná i pro diabetiky. Jedná se o výtažek vyráběný z ječmene nebo rýže procesem fermentace bez použití chemických přísad.
Sladěnka je podobná medu a má široké možnosti použití – při pečení, jako sladidlo do nápojů, k přislazení při vaření kaší a pudingů, velmi chutná je také v různých salátech. Sladěnka obsahuje vitamíny a užitečné prvky jako sodík, hořčík, draslík, železo, vápník a další.


Co je to Sladěnka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sladěnka. Co znamená odborný pojem Sladěnka z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Sladěnka sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Sladěnka je v kategorii jídlo

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, popis, definice, názvosloví, lexikon, pojem, jídlo, termín, význam slova, heslo, co je to Sladěnka?, synonymum, přesný význam, definice pojmu, odborné názvosloví, význam, wiki


Pojem Sladěnka je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat slovo Sladěnka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Sladěnka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Sladěnka na Youtube

Najít pojem Sladěnka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sladěnka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Sladěnka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Sladěnka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Sladěnka? resp. co je to Sladěnka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sladěnka, odpověď na dotaz co je to Sladěnka?. Víte např. kdo to je Steve Jablonsky? Znáte a víte kdo je Gustav Mahler? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Sladěnka i v jiných kategoriích (než jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.