Co je to?
Definice výrazu, termínu Australská hypotéka. Co znamená odborný pojem Australská hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Australská hypotéka? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Australská hypotéka?

Finanční produkt, který svým klientům poskytuje Hypoteční banka, a.s. Australská hypotéka je hypotéčním úvěrem, který má výpočet úrokové sazby degresivním způsobem. Znamená to, že jako klient banky při uzavření hypotéky získáte tím větší slevu na úrokové sazbě, čím více peněz si od ní půjčíte. Z logiky věci tedy vyplývá, že při uzavření australského hypotečního úvěru na vyšší částku splácíte na úrocích méně, máte nižší úrokovou sazbu. Z tohoto principu je odvozen také název této hypotéky, jedná se vlastně o systém splátek, který je proti standardnímu vzhůru nohama. Jde hypoteční úvěr pro fyzické i právnické osoby zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Většinou se zastavuje nemovitost, kterou tento úvěr zároveň financuje, nemusí to být ale vždy takto. Může být účelovým úvěrem na konkrétní nemovitost, ale také bezúčelovým určený na cokoliv. Hypoteční banka si nechala slovní spojení Australská hypotéka zapsat u Úřadu průmyslového vlastnictví v březnu roku 2013, s tím, že je platná již od 19.září 2012. Na podzim roku 2012 probíhala kampaň, další potom na konci ledna 2014. V angličtině pod pojmem Australian mortgage rozumíme flexibilní hypotéku, která umožňuje předčasné splacení.


Definice výrazu, termínu Australská hypotéka. Co znamená odborný pojem Australská hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Australská hypotéka je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: význam, formulace, názvosloví, heslo, význam slova, Australská hypotéka, přesný význam, definice pojmu, definice, co je to Australská hypotéka?, co to je, přesný výraz, informace, popis, termín, odborný výraz, wiki, odborné názvosloví


Pojem Australská hypotéka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít termín Australská hypotéka ve Wikipedii

Vyhledat pojem Australská hypotéka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Australská hypotéka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Australská hypotéka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Australská hypotéka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Australská hypotéka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Australská hypotéka například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Australská hypotéka? resp. co označuje slovo Australská hypotéka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Australská hypotéka, odpověď na dotaz co je to Australská hypotéka?. Víte např. kdo to je Hejkal? Znáte a víte kdo je Stavebník? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Bankovnictví U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.