Co je to?
Výraz, termín, definice slova Australská hypotéka. Co znamená odborný pojem Australská hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Australská hypotéka? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Australská hypotéka

Finanční produkt, který svým klientům poskytuje Hypoteční banka, a.s. Australská hypotéka je hypotéčním úvěrem, který má výpočet úrokové sazby degresivním způsobem. Znamená to, že jako klient banky při uzavření hypotéky získáte tím větší slevu na úrokové sazbě, čím více peněz si od ní půjčíte. Z logiky věci tedy vyplývá, že při uzavření australského hypotečního úvěru na vyšší částku splácíte na úrocích méně, máte nižší úrokovou sazbu. Z tohoto principu je odvozen také název této hypotéky, jedná se vlastně o systém splátek, který je proti standardnímu vzhůru nohama. Jde hypoteční úvěr pro fyzické i právnické osoby zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Většinou se zastavuje nemovitost, kterou tento úvěr zároveň financuje, nemusí to být ale vždy takto. Může být účelovým úvěrem na konkrétní nemovitost, ale také bezúčelovým určený na cokoliv. Hypoteční banka si nechala slovní spojení Australská hypotéka zapsat u Úřadu průmyslového vlastnictví v březnu roku 2013, s tím, že je platná již od 19.září 2012. Na podzim roku 2012 probíhala kampaň, další potom na konci ledna 2014. V angličtině pod pojmem Australian mortgage rozumíme flexibilní hypotéku, která umožňuje předčasné splacení.


Co je to Australská hypotéka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Australská hypotéka. Co znamená odborný pojem Australská hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Australská hypotéka sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Australská hypotéka patří do sekce bankovnictví

Klíčová slova: bankovnictví, termín, co znamená, informace, přesný výraz, přesný význam, definice, wiki, formulace, význam slova, slovník, slovo, lexikon, pojem, heslo, definice pojmu, Australská hypotéka, odborný výraz


Pojem Australská hypotéka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít výraz Australská hypotéka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Australská hypotéka ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Australská hypotéka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Australská hypotéka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Australská hypotéka ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Australská hypotéka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Australská hypotéka například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Australská hypotéka? resp. jaká je definice termínu Australská hypotéka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Australská hypotéka, odpověď na dotaz co je to Australská hypotéka?. Víte např. kdo to je Avatar? Znáte a víte kdo je Luterán? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Australská hypotéka hledat i v jiných kategoriích (než bankovnictví) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.