Co je to?
Definice výrazu, termínu Australská hypotéka. Co znamená odborný pojem Australská hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Australská hypotéka? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Australská hypotéka?

Finanční produkt, který svým klientům poskytuje Hypoteční banka, a.s. Australská hypotéka je hypotéčním úvěrem, který má výpočet úrokové sazby degresivním způsobem. Znamená to, že jako klient banky při uzavření hypotéky získáte tím větší slevu na úrokové sazbě, čím více peněz si od ní půjčíte. Z logiky věci tedy vyplývá, že při uzavření australského hypotečního úvěru na vyšší částku splácíte na úrocích méně, máte nižší úrokovou sazbu. Z tohoto principu je odvozen také název této hypotéky, jedná se vlastně o systém splátek, který je proti standardnímu vzhůru nohama. Jde hypoteční úvěr pro fyzické i právnické osoby zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Většinou se zastavuje nemovitost, kterou tento úvěr zároveň financuje, nemusí to být ale vždy takto. Může být účelovým úvěrem na konkrétní nemovitost, ale také bezúčelovým určený na cokoliv. Hypoteční banka si nechala slovní spojení Australská hypotéka zapsat u Úřadu průmyslového vlastnictví v březnu roku 2013, s tím, že je platná již od 19.září 2012. Na podzim roku 2012 probíhala kampaň, další potom na konci ledna 2014. V angličtině pod pojmem Australian mortgage rozumíme flexibilní hypotéku, která umožňuje předčasné splacení.


Definice výrazu, termínu Australská hypotéka. Co znamená odborný pojem Australská hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Australská hypotéka se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: pojem, co znamená, definice pojmu, co to je, slovo, terminologie, formulace, odborné názvosloví, význam slova, přesný význam, odborný výraz, Bankovnictví, synonymum, terminus technicus, informace, přesný výraz, definice, slovník


Pojem Australská hypotéka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Australská hypotéka

Hledat videa s názvem Australská hypotéka na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Australská hypotéka ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Australská hypotéka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Australská hypotéka ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Australská hypotéka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Australská hypotéka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Australská hypotéka například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Australská hypotéka? resp. co se přesně ukrývá za slovem Australská hypotéka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Australská hypotéka, odpověď na dotaz co je to Australská hypotéka?. Víte např. kdo to je Ochlasta? Znáte a víte kdo je Stavebník? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Australská hypotéka v jiné sekci než Bankovnictví. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.