Co je to?
Definice výrazu, termínu Australská hypotéka. Co znamená odborný pojem Australská hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Australská hypotéka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Australská hypotéka?

Finanční produkt, který svým klientům poskytuje Hypoteční banka, a.s. Australská hypotéka je hypotéčním úvěrem, který má výpočet úrokové sazby degresivním způsobem. Znamená to, že jako klient banky při uzavření hypotéky získáte tím větší slevu na úrokové sazbě, čím více peněz si od ní půjčíte. Z logiky věci tedy vyplývá, že při uzavření australského hypotečního úvěru na vyšší částku splácíte na úrocích méně, máte nižší úrokovou sazbu. Z tohoto principu je odvozen také název této hypotéky, jedná se vlastně o systém splátek, který je proti standardnímu vzhůru nohama. Jde hypoteční úvěr pro fyzické i právnické osoby zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Většinou se zastavuje nemovitost, kterou tento úvěr zároveň financuje, nemusí to být ale vždy takto. Může být účelovým úvěrem na konkrétní nemovitost, ale také bezúčelovým určený na cokoliv. Hypoteční banka si nechala slovní spojení Australská hypotéka zapsat u Úřadu průmyslového vlastnictví v březnu roku 2013, s tím, že je platná již od 19.září 2012. Na podzim roku 2012 probíhala kampaň, další potom na konci ledna 2014. V angličtině pod pojmem Australian mortgage rozumíme flexibilní hypotéku, která umožňuje předčasné splacení.


Definice výrazu, termínu Australská hypotéka. Co znamená odborný pojem Australská hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Australská hypotéka patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: definice, co to je, lexikon, slovník, terminologie, popis, co znamená, Australská hypotéka, formulace, synonymum, slovo, informace, názvosloví, přesný význam, wiki, odborný výraz, přesný výraz, definice pojmu


Pojem Australská hypotéka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Australská hypotéka ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Australská hypotéka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Australská hypotéka ve Wikipedii

Najít heslo Australská hypotéka ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Australská hypotéka ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Australská hypotéka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Australská hypotéka například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Australská hypotéka? resp. co vlastně znamená slovo Australská hypotéka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Australská hypotéka, odpověď na dotaz co je to Australská hypotéka?. Víte např. kdo to je Prostitutka? Znáte a víte kdo je Influencer? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Australská hypotéka i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.