Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sójové maso. Co znamená odborný pojem Sójové maso z kategorie Jídlo?

Co je to Sójové maso? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Sójové maso?

Sójové maso je sójová bílkovina, která se zpracovává do různých tvarů, prodává se jako polotovar nebo jako hotový pokrm. Sójové maso je snadno stravitelné, trvanlivé a jeho příprava je rychlá. Výchozí surovinou pro jeho výrobu je sójová mouka.
Sójové maso má velký podíl proteinů, minimum tuku, žádný lepek a cholesterol a také obsahuje všechny nutné aminokyseliny. Má nízký glykemický index a nachází se v něm velké množství vlákniny.


Co je to Sójové maso? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sójové maso. Co znamená odborný pojem Sójové maso z kategorie Jídlo?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sójové maso s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Sójové maso se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: terminologie, definice pojmu, odborné názvosloví, terminus technicus, jídlo, význam slova, slovo, wiki, přesný význam, formulace, lexikon, co to je, definice, popis, názvosloví, co je to Sójové maso?, význam, jídlo


Pojem Sójové maso je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Sójové maso hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sójové maso ve Wikimedia Commons

Najít slovo Sójové maso ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Sójové maso ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Sójové maso ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Sójové maso ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Sójové maso na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Sójové maso například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Sójové maso? resp. co znamená Sójové maso? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sójové maso, odpověď na dotaz co je to Sójové maso?. Víte např. kdo to je Aktér? Znáte a víte kdo je Pískle? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je jídlo. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!