Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sójové maso. Co znamená odborný pojem Sójové maso z kategorie Jídlo?

Co je to Sójové maso? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Sójové maso?

Sójové maso je sójová bílkovina, která se zpracovává do různých tvarů, prodává se jako polotovar nebo jako hotový pokrm. Sójové maso je snadno stravitelné, trvanlivé a jeho příprava je rychlá. Výchozí surovinou pro jeho výrobu je sójová mouka.
Sójové maso má velký podíl proteinů, minimum tuku, žádný lepek a cholesterol a také obsahuje všechny nutné aminokyseliny. Má nízký glykemický index a nachází se v něm velké množství vlákniny.


Co je to Sójové maso? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sójové maso. Co znamená odborný pojem Sójové maso z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Sójové maso doporučujeme sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Sójové maso se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: heslo, názvosloví, popis, terminologie, lexikon, význam pojmu, formulace, vysvětlení, definice, význam, co je to Sójové maso?, Sójové maso, přesný význam, význam slova, informace, pojem, synonymum, terminus technicus


Pojem Sójové maso je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Sójové maso doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz Sójové maso ve Wikislovníku

Vyhledat termín Sójové maso na Google.cz

Hledat videa s názvem Sójové maso na Youtube

Hledat slovo Sójové maso ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Sójové maso ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Sójové maso ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Sójové maso například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní již víte jaká je definice termínu Sójové maso? resp. co přesně označuje termín Sójové maso? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sójové maso, odpověď na dotaz co je to Sójové maso?. Víte např. kdo to je Stanislav Polčák? Znáte a víte kdo je Plašan? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v jídlo. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!