Co je to?
Definice výrazu, termínu Sójové maso. Co znamená odborný pojem Sójové maso z kategorie Jídlo?

Co je to Sójové maso? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Sójové maso?

Sójové maso je sójová bílkovina, která se zpracovává do různých tvarů, prodává se jako polotovar nebo jako hotový pokrm. Sójové maso je snadno stravitelné, trvanlivé a jeho příprava je rychlá. Výchozí surovinou pro jeho výrobu je sójová mouka.
Sójové maso má velký podíl proteinů, minimum tuku, žádný lepek a cholesterol a také obsahuje všechny nutné aminokyseliny. Má nízký glykemický index a nachází se v něm velké množství vlákniny.


Co je to Sójové maso? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Sójové maso. Co znamená odborný pojem Sójové maso z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Sójové maso? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Sójové maso je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: co to je, odborné názvosloví, wiki, význam pojmu, názvosloví, termín, co znamená, formulace, význam, definice pojmu, Jídlo, terminologie, heslo, popis, vysvětlení, synonymum, Jídlo, informace


Pojem Sójové maso je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Sójové maso

Zkusit najít slovo Sójové maso ve Wikislovníku

Hledat heslo Sójové maso ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Sójové maso na Youtube

Zkusit najít heslo Sójové maso ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Sójové maso ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Sójové maso ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sójové maso například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Sójové maso? resp. co vlastně znamená slovo Sójové maso? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sójové maso, odpověď na dotaz co je to Sójové maso?. Víte např. kdo to je Fúrie? Znáte a víte kdo je Flákač? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Sójové maso hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!