Co je to?
Definice výrazu, termínu Sójové maso. Co znamená odborný pojem Sójové maso z kategorie Jídlo?

Co je to Sójové maso? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Sójové maso?

Sójové maso je sójová bílkovina, která se zpracovává do různých tvarů, prodává se jako polotovar nebo jako hotový pokrm. Sójové maso je snadno stravitelné, trvanlivé a jeho příprava je rychlá. Výchozí surovinou pro jeho výrobu je sójová mouka.
Sójové maso má velký podíl proteinů, minimum tuku, žádný lepek a cholesterol a také obsahuje všechny nutné aminokyseliny. Má nízký glykemický index a nachází se v něm velké množství vlákniny.


Co je to Sójové maso? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Sójové maso. Co znamená odborný pojem Sójové maso z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Sójové maso s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Sójové maso je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam, přesný výraz, slovo, význam pojmu, termín, popis, Sójové maso, přesný význam, význam slova, odborný výraz, co znamená, informace, slovník, definice, wiki, terminologie, heslo, terminus technicus


Pojem Sójové maso je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Sójové maso na Youtube

Zkusit najít termín Sójové maso ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sójové maso ve Wikimedia Commons

Najít slovo Sójové maso na Google.cz

Vyhledat výraz Sójové maso ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Sójové maso ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Sójové maso například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Sójové maso? resp. co se přesně ukrývá za slovem Sójové maso? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sójové maso, odpověď na dotaz co je to Sójové maso?. Víte např. kdo to je Andrej Bóna? Znáte a víte kdo je Hochštapler? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!