Co je to?
Výraz, termín, definice slova Trailer. Co znamená odborný pojem Trailer z kategorie Kultura?

Co je to Trailer? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Trailer?

Upoutávka na film, který filmaři teprve točí. Obvykle netrvá déle než tři minuty a veřejnosti ji filmaři představují i půl roku před připravovanou filmovou premiérou. Tvoří ji filmové záběry z prvního hrubého sestřihu již natočených scén, jež mají diváky nalákat na připravovaný film. Trailer, reklama na film, se pouští v kinech před promítaným filmem nebo jsou k dispozici ke stažení na internetu.


Co je to Trailer? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Trailer. Co znamená odborný pojem Trailer z kategorie Kultura?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Trailer se nachází v kategorii Kultura

Klíčová slova: význam slova, synonymum, Trailer, co znamená, popis, odborné názvosloví, co je to Trailer?, názvosloví, slovo, termín, wiki, definice pojmu, vysvětlení, Kultura, přesný výraz, Kultura, informace, pojem


Pojem Trailer je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Trailer? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Trailer (kinoupoutávka, kinotrailer) je krátká, ne více než tři minuty trvající upoutávka na budoucí film, uvolněná až půl roku před premiérou a většinou ve formě sestřihu stěžejních nebo vizuálně nejzajímavějších částí. Jde vlastně o reklamu na film, ovšem určenou pouze pro kinosály. Kinoupoutávky jsou poté zpravidla využity ještě jednou, jako bonusové materiály na DVD.

Hledejte pojem Trailer v následujících vyhledávačích

Vyhledat výraz Trailer ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Trailer na Google.cz

Hledat výraz Trailer ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Trailer ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Trailer ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Trailer ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Trailer například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Trailer? resp. co znamená Trailer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trailer, odpověď na dotaz co je to Trailer?. Víte např. kdo to je Sponzor? Znáte a víte kdo je Dolph Lundgren? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Kultura). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.