Co je to?
Definice výrazu Trailer. Co znamená odborný pojem Trailer z kategorie Kultura?

Co to je Trailer? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Trailer?

Upoutávka na film, který filmaři teprve točí. Obvykle netrvá déle než tři minuty a veřejnosti ji filmaři představují i půl roku před připravovanou filmovou premiérou. Tvoří ji filmové záběry z prvního hrubého sestřihu již natočených scén, jež mají diváky nalákat na připravovaný film. Trailer, reklama na film, se pouští v kinech před promítaným filmem nebo jsou k dispozici ke stažení na internetu.

Co je to Trailer? Význam slova, termín, Definice výrazu Trailer. Co znamená odborný pojem Trailer z kategorie Kultura?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Trailer? s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Trailer je v sekci kultura

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, lexikon, definice pojmu, názvosloví, odborné názvosloví, slovník, definice, popis, kultura, informace, wiki, co je to Trailer?, co to je, význam slova, význam, synonymum, vysvětlení


Pojem Trailer je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Trailer? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Trailer (kinoupoutávka, kinotrailer) je krátká, ne více než tři minuty trvající upoutávka na budoucí film, uvolněná až půl roku před premiérou a většinou ve formě sestřihu stěžejních nebo vizuálně nejzajímavějších částí. Jde vlastně o reklamu na film, ovšem určenou pouze pro kinosály. Kinoupoutávky jsou poté zpravidla využity ještě jednou, jako bonusové materiály na DVD.

Zkuste zjistit více informací o slovu Trailer v následujících zdrojích

Najít heslo Trailer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Trailer ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Trailer ve Wikislovníku

Najít výraz Trailer ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Trailer ve Wikizdrojích

Zkusit najít frázi Trailer ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Trailer například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Teď už víte jaká je definice termínu Trailer? resp. co vlastně znamená slovo Trailer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trailer, odpověď na dotaz co je to Trailer?. Víte např. kdo to je CEO? Znáte a víte kdo je Vlastenec? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než kultura. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.