Co je to?
Definice výrazu Trailer. Co znamená odborný pojem Trailer z kategorie Kultura?

Co je Trailer?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Trailer

Upoutávka na film, který filmaři teprve točí. Obvykle netrvá déle než tři minuty a veřejnosti ji filmaři představují i půl roku před připravovanou filmovou premiérou. Tvoří ji filmové záběry z prvního hrubého sestřihu již natočených scén, jež mají diváky nalákat na připravovaný film. Trailer, reklama na film, se pouští v kinech před promítaným filmem nebo jsou k dispozici ke stažení na internetu.

Co je to Trailer? Význam slova, termín, Definice výrazu Trailer. Co znamená odborný pojem Trailer z kategorie Kultura?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Trailer? s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Trailer je v sekci kultura

Klíčová slova: formulace, pojem, kultura, termín, přesný význam, význam, popis, co to je, odborný výraz, definice pojmu, wiki, synonymum, názvosloví, co znamená, význam pojmu, vysvětlení, co je to Trailer?, heslo


Pojem Trailer je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Trailer dozvíte následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Trailer (kinoupoutávka, kinotrailer) je krátká, ne více než tři minuty trvající upoutávka na budoucí film, uvolněná až půl roku před premiérou a většinou ve formě sestřihu stěžejních nebo vizuálně nejzajímavějších částí. Jde vlastně o reklamu na film, ovšem určenou pouze pro kinosály. Kinoupoutávky jsou poté zpravidla využity ještě jednou, jako bonusové materiály na DVD.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít heslo Trailer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Trailer na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Trailer ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Trailer ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Trailer ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Trailer na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Trailer například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Teďka už zajisté víte co znamená slovo Trailer? resp. co vlastně znamená slovo Trailer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trailer, odpověď na dotaz co je to Trailer?. Víte např. kdo to je Nicky Tučková? Znáte a víte kdo je Ondřej Vetchý? Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než kultura. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie kultura, galerie, trailer, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.