Co je to?
Výraz, termín, definice slova Trailer. Co znamená odborný pojem Trailer z kategorie Kultura?

Co je to Trailer? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Trailer?

Upoutávka na film, který filmaři teprve točí. Obvykle netrvá déle než tři minuty a veřejnosti ji filmaři představují i půl roku před připravovanou filmovou premiérou. Tvoří ji filmové záběry z prvního hrubého sestřihu již natočených scén, jež mají diváky nalákat na připravovaný film. Trailer, reklama na film, se pouští v kinech před promítaným filmem nebo jsou k dispozici ke stažení na internetu.


Co je to Trailer? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Trailer. Co znamená odborný pojem Trailer z kategorie Kultura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Trailer? Pak se o ní podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Trailer patří do sekce Kultura

Klíčová slova: pojem, slovník, vysvětlení, termín, Kultura, přesný výraz, význam, wiki, popis, formulace, přesný význam, význam slova, synonymum, význam pojmu, definice pojmu, odborný výraz, terminus technicus, co to je


Pojem Trailer je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Trailer? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Trailer (kinoupoutávka, kinotrailer) je krátká, ne více než tři minuty trvající upoutávka na budoucí film, uvolněná až půl roku před premiérou a většinou ve formě sestřihu stěžejních nebo vizuálně nejzajímavějších částí. Jde vlastně o reklamu na film, ovšem určenou pouze pro kinosály. Kinoupoutávky jsou poté zpravidla využity ještě jednou, jako bonusové materiály na DVD.

Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Trailer ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Trailer na Google.cz

Hledat heslo Trailer ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Trailer ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Trailer ve Wikizdrojích

Najít pojem Trailer ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Trailer například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Trailer? resp. jaký je přesný význam slova Trailer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trailer, odpověď na dotaz co je to Trailer?. Víte např. kdo to je Mohamed? Znáte a víte kdo je Dolph Lundgren? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Kultura). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.