Co je to?
Odborný výraz, definice slova Android Auto. Co znamená pojem Android Auto z kategorie Software?

Co je Android Auto? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Android Auto?

Android Auto je software společnosti Google z roku 2015. Propojuje data mobilního telefonu s automobilem tak, aby řidič mohl využívat společné Google aplikace. Vše je velice přehledné, funguje pomocí rozhraní na infotainmentu. Není nutné žádné nastavování, systém lze používat ihned po propojení pomocí USB kabelu. K hlavním funkcím patří například Google mapy, kde můžete využít například nastavení tras používané již dříve, zadání lze provést i hlasem. K dispozici jsou i aktuální informace o dopravní situaci v oblasti, ve které se auto právě pohybuje.
Na otázky z různých oblastí vám odpoví Google asistent, Android Auto dokáže z vašeho telefonu udělat hands free, takže můžete bez problémů volat a posílat zprávy. Na přijaté zprávy lze hlasem odpovídat, stejně jako vytáčet hovory. K dispozici jsou i messengery nebo poslech hudby. Stáhnout a nainstalovat aplikaci lze z Google Play, poté už stačí jen propojení s autem.


Co je to Android Auto? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Android Auto. Co znamená pojem Android Auto z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Android Auto s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Android Auto se nachází v sekci software

Klíčová slova: formulace, software, vysvětlení, co znamená, přesný význam, odborné názvosloví, co je to Android Auto?, názvosloví, heslo, definice, informace, pojem, význam pojmu, slovo, wiki, přesný výraz, lexikon, software


Pojem Android Auto je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Android Auto? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Android Auto je mobilní aplikace vyvinutá společností Google pro zrcadlení funkcí zařízení Android, jako je chytrý telefon, na informačním panelu vozidla.
Jakmile je zařízení Android spárováno s jednotkou ve vozidle, může systém zrcadlit některé aplikace na displeji vozidla. Mezi podporované aplikace patří mapy a navigace, přehrávání hudby, SMS, telefon a vyhledávání na webu. Systém podporuje ovládání tlačítky, stejně jako ovládání bez použití rukou pomocí hlasových příkazů.
Android Auto je součástí Open Automotive Alliance, společného úsilí 28 výrobců automobilů, která je k dispozici ve 36 zemích.

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Android Auto ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Android Auto na Youtube

Najít slovo Android Auto ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Android Auto ve Wikislovníku

Hledat výraz Android Auto ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Android Auto na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Android Auto například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Android Auto? resp. jaký je význam slova Android Auto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Android Auto, odpověď na dotaz co je to Android Auto?. Víte např. kdo to je Sandra Bullock? Znáte a víte kdo je Kateřina Burianová? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Android Auto hledat i v jiných kategoriích (než software). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?