Co je to?
Výraz, termín, definice slova Android Auto. Co znamená odborný pojem Android Auto z kategorie Software?

Co je Android Auto?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Android Auto?

Android Auto je software společnosti Google z roku 2015. Propojuje data mobilního telefonu s automobilem tak, aby řidič mohl využívat společné Google aplikace. Vše je velice přehledné, funguje pomocí rozhraní na infotainmentu. Není nutné žádné nastavování, systém lze používat ihned po propojení pomocí USB kabelu. K hlavním funkcím patří například Google mapy, kde můžete využít například nastavení tras používané již dříve, zadání lze provést i hlasem. K dispozici jsou i aktuální informace o dopravní situaci v oblasti, ve které se auto právě pohybuje.
Na otázky z různých oblastí vám odpoví Google asistent, Android Auto dokáže z vašeho telefonu udělat hands free, takže můžete bez problémů volat a posílat zprávy. Na přijaté zprávy lze hlasem odpovídat, stejně jako vytáčet hovory. K dispozici jsou i messengery nebo poslech hudby. Stáhnout a nainstalovat aplikaci lze z Google Play, poté už stačí jen propojení s autem.


Co je to Android Auto? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Android Auto. Co znamená odborný pojem Android Auto z kategorie Software?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Android Auto sdílejte s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Android Auto je v kategorii software

Klíčová slova: vysvětlení, termín, definice, lexikon, co je to Android Auto?, co znamená, názvosloví, Android Auto, co to je, software, přesný výraz, informace, slovník, odborné názvosloví, definice pojmu, heslo, význam slova, odborný výraz


Pojem Android Auto je v kategorii software, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Android Auto dozvíte následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Android Auto je mobilní aplikace vyvinutá společností Google pro zrcadlení funkcí zařízení Android, jako je chytrý telefon, na informačním panelu vozidla.
Jakmile je zařízení Android spárováno s jednotkou ve vozidle, může systém zrcadlit některé aplikace na displeji vozidla. Mezi podporované aplikace patří mapy a navigace, přehrávání hudby, SMS, telefon a vyhledávání na webu. Systém podporuje ovládání tlačítky, stejně jako ovládání bez použití rukou pomocí hlasových příkazů.
Android Auto je součástí Open Automotive Alliance, společného úsilí 28 výrobců automobilů, která je k dispozici ve 36 zemích.

Jiné informační zdroje o pojmu Android Auto

Hledat videa s názvem Android Auto na Youtube

Vyhledat termín Android Auto ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Android Auto ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Android Auto na Google.cz

Zkusit najít frázi Android Auto ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Android Auto na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Android Auto například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikizdrojích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Android Auto? resp. jaký je význam slova Android Auto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Android Auto, odpověď na dotaz co je to Android Auto?. Víte např. kdo to je Vlasovec? Znáte a víte kdo je Anna Boleynová? Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než software). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie software, obrazovka appky, android Auto, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?