Co je to?
Výraz, termín, definice slova Obor hodnot. Co znamená odborný pojem Obor hodnot z kategorie Matematika?

Co je to Obor hodnot? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Obor hodnot

Obor hodnot patří k vlastnostem funkcí. Jedná se o množinu všech prvků, ke kterým se vztahuje určitá funkce. K přípustným hodnotám argumentu vždy náleží pouze jedna hodnota. Souhrn těchto hodnot pak tvoří obor hodnot. Tento obor hodnot je množinou nebo podmnožinou všech reálných čísel a zapisuje se stejně jako definiční obor.
Jedná se tedy o množinu všech reálných čísel, které lze získat jako výstupní hodnoty příslušné funkce, jsou – li za proměnnou dosazeny přípustné hodnoty.


Co je to Obor hodnot? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Obor hodnot. Co znamená odborný pojem Obor hodnot z kategorie Matematika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Obor hodnot doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Obor hodnot se nachází v sekci matematika

Klíčová slova: matematika, co to je, heslo, termín, synonymum, vysvětlení, odborný výraz, odborné názvosloví, přesný význam, co je to Obor hodnot?, význam, přesný výraz, terminologie, terminus technicus, význam slova, význam pojmu, formulace, co znamená


Pojem Obor hodnot je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Obor hodnot ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Obor hodnot ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Obor hodnot ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Obor hodnot ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Obor hodnot ve Wikipedii

Vyhledat heslo Obor hodnot na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Obor hodnot například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Obor hodnot? resp. jaký je význam slova Obor hodnot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obor hodnot, odpověď na dotaz co je to Obor hodnot?. Víte např. kdo to je Pacifista? Znáte a víte kdo je Námořník? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než matematika). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.