Co je to?
Definice výrazu, termínu Obor hodnot. Co znamená odborný pojem Obor hodnot z kategorie Matematika?

Co je Obor hodnot?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Obor hodnot?

Obor hodnot patří k vlastnostem funkcí. Jedná se o množinu všech prvků, ke kterým se vztahuje určitá funkce. K přípustným hodnotám argumentu vždy náleží pouze jedna hodnota. Souhrn těchto hodnot pak tvoří obor hodnot. Tento obor hodnot je množinou nebo podmnožinou všech reálných čísel a zapisuje se stejně jako definiční obor.
Jedná se tedy o množinu všech reálných čísel, které lze získat jako výstupní hodnoty příslušné funkce, jsou – li za proměnnou dosazeny přípustné hodnoty.


Co je to Obor hodnot? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Obor hodnot. Co znamená odborný pojem Obor hodnot z kategorie Matematika?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Obor hodnot se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Obor hodnot je v kategorii matematika

Klíčová slova: popis, wiki, Obor hodnot, co to je, názvosloví, informace, vysvětlení, význam slova, terminus technicus, přesný výraz, terminologie, pojem, odborné názvosloví, formulace, význam, přesný význam, definice, heslo


Pojem Obor hodnot je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Obor hodnot na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Obor hodnot ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Obor hodnot ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Obor hodnot ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Obor hodnot na Google.cz

Zkusit najít výraz Obor hodnot ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Obor hodnot například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Obor hodnot? resp. co znamená Obor hodnot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obor hodnot, odpověď na dotaz co je to Obor hodnot?. Víte např. kdo to je Hana Mašková? Znáte a víte kdo je Nástrojař? Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než matematika). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie matematika, Matematik při studiu, obor hodnot, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.