Co je to?
Definice výrazu, termínu Obor hodnot. Co znamená odborný pojem Obor hodnot z kategorie Matematika?

Co je to Obor hodnot? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Obor hodnot?

Obor hodnot patří k vlastnostem funkcí. Jedná se o množinu všech prvků, ke kterým se vztahuje určitá funkce. K přípustným hodnotám argumentu vždy náleží pouze jedna hodnota. Souhrn těchto hodnot pak tvoří obor hodnot. Tento obor hodnot je množinou nebo podmnožinou všech reálných čísel a zapisuje se stejně jako definiční obor.
Jedná se tedy o množinu všech reálných čísel, které lze získat jako výstupní hodnoty příslušné funkce, jsou – li za proměnnou dosazeny přípustné hodnoty.


Co je to Obor hodnot? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Obor hodnot. Co znamená odborný pojem Obor hodnot z kategorie Matematika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Obor hodnot můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Obor hodnot je v sekci Matematika

Klíčová slova: význam pojmu, definice pojmu, pojem, názvosloví, slovník, význam slova, přesný význam, terminus technicus, formulace, definice, popis, co je to Obor hodnot?, heslo, lexikon, co to je, odborné názvosloví, odborný výraz, význam


Pojem Obor hodnot je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat termín Obor hodnot ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Obor hodnot ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Obor hodnot ve Wikipedii

Vyhledat slovo Obor hodnot ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Obor hodnot ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Obor hodnot ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Obor hodnot například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Obor hodnot? resp. jaká je definice termínu Obor hodnot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obor hodnot, odpověď na dotaz co je to Obor hodnot?. Víte např. kdo to je Jan Nedvěd? Znáte a víte kdo je Reportér? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Obor hodnot i v jiných kategoriích (než Matematika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.