Co je to?
Definice výrazu, termínu Obor hodnot. Co znamená odborný pojem Obor hodnot z kategorie Matematika?

Co je to Obor hodnot? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Obor hodnot?

Obor hodnot patří k vlastnostem funkcí. Jedná se o množinu všech prvků, ke kterým se vztahuje určitá funkce. K přípustným hodnotám argumentu vždy náleží pouze jedna hodnota. Souhrn těchto hodnot pak tvoří obor hodnot. Tento obor hodnot je množinou nebo podmnožinou všech reálných čísel a zapisuje se stejně jako definiční obor.
Jedná se tedy o množinu všech reálných čísel, které lze získat jako výstupní hodnoty příslušné funkce, jsou – li za proměnnou dosazeny přípustné hodnoty.


Co je to Obor hodnot? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Obor hodnot. Co znamená odborný pojem Obor hodnot z kategorie Matematika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Obor hodnot s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Obor hodnot se nachází v kategorii Matematika

Klíčová slova: význam slova, terminologie, definice pojmu, co je to Obor hodnot?, lexikon, co to je, informace, formulace, pojem, slovo, definice, co znamená, heslo, Obor hodnot, popis, termín, Matematika, odborné názvosloví


Pojem Obor hodnot je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Obor hodnot zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Obor hodnot ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Obor hodnot na Google.cz

Hledat slovo Obor hodnot ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Obor hodnot na Youtube

Hledat pojem Obor hodnot ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Obor hodnot ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Obor hodnot například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Obor hodnot? resp. jaká je definice termínu Obor hodnot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obor hodnot, odpověď na dotaz co je to Obor hodnot?. Víte např. kdo to je Blogerka? Znáte a víte kdo je Kynolog? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Matematika). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.