Co je to?
Definice výrazu Obor hodnot. Co znamená odborný pojem Obor hodnot z kategorie Matematika?

Co je Obor hodnot? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Obor hodnot?

Obor hodnot patří k vlastnostem funkcí. Jedná se o množinu všech prvků, ke kterým se vztahuje určitá funkce. K přípustným hodnotám argumentu vždy náleží pouze jedna hodnota. Souhrn těchto hodnot pak tvoří obor hodnot. Tento obor hodnot je množinou nebo podmnožinou všech reálných čísel a zapisuje se stejně jako definiční obor.
Jedná se tedy o množinu všech reálných čísel, které lze získat jako výstupní hodnoty příslušné funkce, jsou – li za proměnnou dosazeny přípustné hodnoty.


Co je to Obor hodnot? Význam slova, termín, Definice výrazu Obor hodnot. Co znamená odborný pojem Obor hodnot z kategorie Matematika?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s rodinou a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Obor hodnot je v sekci matematika

Klíčová slova: lexikon, Obor hodnot, co to je, názvosloví, terminus technicus, význam slova, vysvětlení, odborné názvosloví, význam pojmu, informace, pojem, formulace, termín, matematika, matematika, heslo, synonymum, slovník


Pojem Obor hodnot je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Obor hodnot na Youtube

Najít termín Obor hodnot ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Obor hodnot na Google.cz

Vyhledat termín Obor hodnot ve Wikipedii

Vyhledat heslo Obor hodnot ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Obor hodnot ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Obor hodnot například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Nyní již víte jaká je definice termínu Obor hodnot? resp. co vlastně znamená slovo Obor hodnot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obor hodnot, odpověď na dotaz co je to Obor hodnot?. Víte např. kdo to je Anna Slováčková? Znáte a víte kdo je Krupař? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Radíme vám proto hledat slovo Obor hodnot i v jiné části webu než je kategorie matematika. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.