Co je to?
Definice výrazu, termínu Obor hodnot. Co znamená odborný pojem Obor hodnot z kategorie Matematika?

Co je to Obor hodnot? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Obor hodnot

Obor hodnot patří k vlastnostem funkcí. Jedná se o množinu všech prvků, ke kterým se vztahuje určitá funkce. K přípustným hodnotám argumentu vždy náleží pouze jedna hodnota. Souhrn těchto hodnot pak tvoří obor hodnot. Tento obor hodnot je množinou nebo podmnožinou všech reálných čísel a zapisuje se stejně jako definiční obor.
Jedná se tedy o množinu všech reálných čísel, které lze získat jako výstupní hodnoty příslušné funkce, jsou – li za proměnnou dosazeny přípustné hodnoty.


Co je to Obor hodnot? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Obor hodnot. Co znamená odborný pojem Obor hodnot z kategorie Matematika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Obor hodnot) můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Obor hodnot patří do kategorie Matematika

Klíčová slova: odborné názvosloví, lexikon, Matematika, přesný význam, terminus technicus, vysvětlení, popis, formulace, termín, slovník, definice, terminologie, co to je, co znamená, Obor hodnot, význam slova, význam pojmu, wiki


Pojem Obor hodnot je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Obor hodnot zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Obor hodnot ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Obor hodnot ve Wikipedii

Hledat slovo Obor hodnot ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Obor hodnot ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Obor hodnot ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Obor hodnot na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Obor hodnot například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Obor hodnot? resp. jaký je význam slova Obor hodnot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obor hodnot, odpověď na dotaz co je to Obor hodnot?. Víte např. kdo to je Tomáš Řepka? Znáte a víte kdo je Scénograf? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Obor hodnot hledat i v jiných kategoriích (než Matematika) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.