Co je to?
Definice výrazu, termínu Obor hodnot. Co znamená odborný pojem Obor hodnot z kategorie Matematika?

Co je to Obor hodnot? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Obor hodnot?

Obor hodnot patří k vlastnostem funkcí. Jedná se o množinu všech prvků, ke kterým se vztahuje určitá funkce. K přípustným hodnotám argumentu vždy náleží pouze jedna hodnota. Souhrn těchto hodnot pak tvoří obor hodnot. Tento obor hodnot je množinou nebo podmnožinou všech reálných čísel a zapisuje se stejně jako definiční obor.
Jedná se tedy o množinu všech reálných čísel, které lze získat jako výstupní hodnoty příslušné funkce, jsou – li za proměnnou dosazeny přípustné hodnoty.


Co je to Obor hodnot? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Obor hodnot. Co znamená odborný pojem Obor hodnot z kategorie Matematika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Obor hodnot sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Obor hodnot patří do sekce Matematika

Klíčová slova: terminus technicus, slovo, význam, názvosloví, terminologie, co je to Obor hodnot?, informace, Matematika, heslo, pojem, synonymum, definice, Obor hodnot, formulace, význam slova, odborný výraz, co to je, co znamená


Pojem Obor hodnot je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Obor hodnot v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Obor hodnot na Youtube

Zkusit najít pojem Obor hodnot ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Obor hodnot ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Obor hodnot ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Obor hodnot ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Obor hodnot ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Obor hodnot například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Obor hodnot? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Obor hodnot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obor hodnot, odpověď na dotaz co je to Obor hodnot?. Víte např. kdo to je Onkolog? Znáte a víte kdo je Kynolog? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Matematika. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.