Co je to?
Výraz, termín, definice slova Obor hodnot. Co znamená odborný pojem Obor hodnot z kategorie Matematika?

Co je to Obor hodnot? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Obor hodnot

Obor hodnot patří k vlastnostem funkcí. Jedná se o množinu všech prvků, ke kterým se vztahuje určitá funkce. K přípustným hodnotám argumentu vždy náleží pouze jedna hodnota. Souhrn těchto hodnot pak tvoří obor hodnot. Tento obor hodnot je množinou nebo podmnožinou všech reálných čísel a zapisuje se stejně jako definiční obor.
Jedná se tedy o množinu všech reálných čísel, které lze získat jako výstupní hodnoty příslušné funkce, jsou – li za proměnnou dosazeny přípustné hodnoty.


Co je to Obor hodnot? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Obor hodnot. Co znamená odborný pojem Obor hodnot z kategorie Matematika?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Obor hodnot doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Obor hodnot se nachází v sekci matematika

Klíčová slova: matematika, heslo, Obor hodnot, význam slova, popis, synonymum, definice, informace, terminologie, slovo, co je to Obor hodnot?, co znamená, termín, pojem, odborné názvosloví, terminus technicus, slovník, co to je


Pojem Obor hodnot je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat pojem Obor hodnot ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Obor hodnot ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Obor hodnot ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Obor hodnot ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Obor hodnot ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Obor hodnot ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Obor hodnot například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Obor hodnot? resp. co se skrývá pod slovem Obor hodnot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obor hodnot, odpověď na dotaz co je to Obor hodnot?. Víte např. kdo to je Artěmij Panarin? Znáte a víte kdo je Masochista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Obor hodnot i v jiné kategorii než v matematika. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.