Co je to?
Definice výrazu, termínu Obor hodnot. Co znamená odborný pojem Obor hodnot z kategorie Matematika?

Co je to Obor hodnot? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Obor hodnot?

Obor hodnot patří k vlastnostem funkcí. Jedná se o množinu všech prvků, ke kterým se vztahuje určitá funkce. K přípustným hodnotám argumentu vždy náleží pouze jedna hodnota. Souhrn těchto hodnot pak tvoří obor hodnot. Tento obor hodnot je množinou nebo podmnožinou všech reálných čísel a zapisuje se stejně jako definiční obor.
Jedná se tedy o množinu všech reálných čísel, které lze získat jako výstupní hodnoty příslušné funkce, jsou – li za proměnnou dosazeny přípustné hodnoty.


Co je to Obor hodnot? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Obor hodnot. Co znamená odborný pojem Obor hodnot z kategorie Matematika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Obor hodnot se nachází v sekci Matematika

Klíčová slova: termín, Matematika, co je to Obor hodnot?, přesný význam, co to je, vysvětlení, Obor hodnot, pojem, definice pojmu, terminologie, co znamená, názvosloví, synonymum, definice, přesný výraz, formulace, Matematika, terminus technicus


Pojem Obor hodnot je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít výraz Obor hodnot ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Obor hodnot ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Obor hodnot ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Obor hodnot ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Obor hodnot ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Obor hodnot ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Obor hodnot například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Obor hodnot? resp. co znamená Obor hodnot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obor hodnot, odpověď na dotaz co je to Obor hodnot?. Víte např. kdo to je Otaku? Znáte a víte kdo je Kynolog? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Matematika). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.