Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bytový dům. Co znamená odborný pojem Bytový dům z kategorie Stavebnictví?

Co je to Bytový dům? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Bytový dům

Bytový dům je dům, ve kterém je více bytů a popřípadě nebytové prostory. Jedná se o stavbu určenou převážně právě pro bydlení. Požadavkům na trvalé bydlení musí odpovídat nejméně polovina podlahové plochy.
Bytový dům musí být k bydlení určen a obsahovat nejméně 4 samostatné byty. Není důležitý počet podlaží. Společný je hlavní vchod přístupny z komunikace a některé společné prostory (prádelny, sušárny, kočárkárny, sklepy).


Co je to Bytový dům? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bytový dům. Co znamená odborný pojem Bytový dům z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Bytový dům s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Bytový dům se nachází v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: popis, slovník, stavebnictví, slovo, definice, formulace, přesný význam, synonymum, význam slova, pojem, názvosloví, informace, odborné názvosloví, odborný výraz, lexikon, co znamená, přesný výraz, termín


Pojem Bytový dům je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Bytový dům? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Bytový dům je budova určená k dlouhodobému bydlení osob. Tímto názvem se označují přednostně domy s více samostatně užívanými byty. Pro domy určené k obývání jedinou rodinou se užívá pojmenování rodinný dům.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Bytový dům ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Bytový dům ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Bytový dům na Google.cz

Najít termín Bytový dům ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Bytový dům ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Bytový dům ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Bytový dům například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Bytový dům? resp. jaký je význam pojmu Bytový dům? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bytový dům, odpověď na dotaz co je to Bytový dům?. Víte např. kdo to je Fyzická osoba? Znáte a víte kdo je Běs? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bytový dům v jiné sekci než stavebnictví. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.