Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bytový dům. Co znamená odborný pojem Bytový dům z kategorie Stavebnictví?

Co je to Bytový dům? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Bytový dům?

Bytový dům je dům, ve kterém je více bytů a popřípadě nebytové prostory. Jedná se o stavbu určenou převážně právě pro bydlení. Požadavkům na trvalé bydlení musí odpovídat nejméně polovina podlahové plochy.
Bytový dům musí být k bydlení určen a obsahovat nejméně 4 samostatné byty. Není důležitý počet podlaží. Společný je hlavní vchod přístupny z komunikace a některé společné prostory (prádelny, sušárny, kočárkárny, sklepy).


Co je to Bytový dům? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bytový dům. Co znamená odborný pojem Bytový dům z kategorie Stavebnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Bytový dům? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Bytový dům je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: co je to Bytový dům?, význam pojmu, slovník, Stavebnictví, význam slova, definice, wiki, formulace, terminologie, Stavebnictví, význam, odborné názvosloví, popis, názvosloví, termín, přesný význam, slovo, terminus technicus


Pojem Bytový dům je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Bytový dům?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bytový dům je budova určená k dlouhodobému bydlení osob. Tímto názvem se označují přednostně domy s více samostatně užívanými byty. Pro domy určené k obývání jedinou rodinou se užívá pojmenování rodinný dům.

Hledejte pojem Bytový dům v následujících vyhledávačích

Hledat výraz Bytový dům ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Bytový dům ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bytový dům ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Bytový dům ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Bytový dům ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Bytový dům na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bytový dům například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Bytový dům? resp. jaká je definice slova Bytový dům? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bytový dům, odpověď na dotaz co je to Bytový dům?. Víte např. kdo to je Donchuán? Znáte a víte kdo je Fakan? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Stavebnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.