Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bytový dům. Co znamená odborný pojem Bytový dům z kategorie Stavebnictví?

Co je to Bytový dům? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Bytový dům?

Bytový dům je dům, ve kterém je více bytů a popřípadě nebytové prostory. Jedná se o stavbu určenou převážně právě pro bydlení. Požadavkům na trvalé bydlení musí odpovídat nejméně polovina podlahové plochy.
Bytový dům musí být k bydlení určen a obsahovat nejméně 4 samostatné byty. Není důležitý počet podlaží. Společný je hlavní vchod přístupny z komunikace a některé společné prostory (prádelny, sušárny, kočárkárny, sklepy).


Co je to Bytový dům? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bytový dům. Co znamená odborný pojem Bytový dům z kategorie Stavebnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Bytový dům sdílejte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Bytový dům je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: Stavebnictví, význam slova, pojem, definice pojmu, Bytový dům, heslo, Stavebnictví, co znamená, odborné názvosloví, synonymum, terminologie, co je to Bytový dům?, definice, význam, odborný výraz, formulace, názvosloví, slovo


Pojem Bytový dům je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Bytový dům? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bytový dům je budova určená k dlouhodobému bydlení osob. Tímto názvem se označují přednostně domy s více samostatně užívanými byty. Pro domy určené k obývání jedinou rodinou se užívá pojmenování rodinný dům.

Pro další informace o termínu Bytový dům zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bytový dům ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Bytový dům ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bytový dům ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Bytový dům ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Bytový dům ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Bytový dům ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bytový dům například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Bytový dům? resp. co přesně znamená slovo Bytový dům? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bytový dům, odpověď na dotaz co je to Bytový dům?. Víte např. kdo to je Publicista? Znáte a víte kdo je Fanoušek? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Stavebnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.