Co je to?
Definice výrazu, termínu Bytový dům. Co znamená odborný pojem Bytový dům z kategorie Stavebnictví?

Co je Bytový dům? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Bytový dům

Bytový dům je dům, ve kterém je více bytů a popřípadě nebytové prostory. Jedná se o stavbu určenou převážně právě pro bydlení. Požadavkům na trvalé bydlení musí odpovídat nejméně polovina podlahové plochy.
Bytový dům musí být k bydlení určen a obsahovat nejméně 4 samostatné byty. Není důležitý počet podlaží. Společný je hlavní vchod přístupny z komunikace a některé společné prostory (prádelny, sušárny, kočárkárny, sklepy).


Co je to Bytový dům? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Bytový dům. Co znamená odborný pojem Bytový dům z kategorie Stavebnictví?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Bytový dům? Pak se o tuto stránku podělte s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Bytový dům je v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, terminologie, přesný výraz, stavebnictví, význam pojmu, definice, odborné názvosloví, význam, stavebnictví, odborný výraz, heslo, názvosloví, terminus technicus, Bytový dům, co znamená, termín, pojem


Pojem Bytový dům je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Bytový dům?

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Bytový dům je budova určená k dlouhodobému bydlení osob. Tímto názvem se označují přednostně domy s více samostatně užívanými byty. Pro domy určené k obývání jedinou rodinou se užívá pojmenování rodinný dům.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo Bytový dům ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Bytový dům ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Bytový dům ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Bytový dům na Youtube

Vyhledat výraz Bytový dům ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Bytový dům na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bytový dům například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Bytový dům? resp. co vlastně znamená slovo Bytový dům? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bytový dům, odpověď na dotaz co je to Bytový dům?. Víte např. kdo to je Rudolf Battěk? Znáte a víte kdo je Hastrman? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než stavebnictví). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.