Co je to?
Definice odborného termínu, slova Bytový dům. Co znamená pojem Bytový dům z kategorie Stavebnictví?

Co je Bytový dům?

Co znamená pojem, definice termínu Bytový dům?

Bytový dům je dům, ve kterém je více bytů a popřípadě nebytové prostory. Jedná se o stavbu určenou převážně právě pro bydlení. Požadavkům na trvalé bydlení musí odpovídat nejméně polovina podlahové plochy.
Bytový dům musí být k bydlení určen a obsahovat nejméně 4 samostatné byty. Není důležitý počet podlaží. Společný je hlavní vchod přístupny z komunikace a některé společné prostory (prádelny, sušárny, kočárkárny, sklepy).


Co je to Bytový dům? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Bytový dům. Co znamená pojem Bytový dům z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vaším okruhem známých osob na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Bytový dům patří do sekce stavebnictví

Klíčová slova: názvosloví, popis, heslo, pojem, terminus technicus, význam slova, odborné názvosloví, přesný význam, formulace, lexikon, co je to Bytový dům?, slovo, synonymum, termín, terminologie, definice, Bytový dům, definice pojmu


Pojem Bytový dům je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Bytový dům? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bytový dům je budova určená k dlouhodobému bydlení osob. Tímto názvem se označují přednostně domy s více samostatně užívanými byty. Pro domy určené k obývání jedinou rodinou se užívá pojmenování rodinný dům.

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Bytový dům na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bytový dům ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Bytový dům ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Bytový dům ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Bytový dům ve Wikislovníku

Najít heslo Bytový dům ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Bytový dům například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Z předchozího textu jste se dozvěděli co znamená slovo Bytový dům? resp. co znamená výraz Bytový dům? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bytový dům, odpověď na dotaz co je to Bytový dům?. Víte např. kdo to je Rabíndranáth Thákur? Znáte a víte kdo je Rarášek? Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Bytový dům i v jiných kategoriích (než stavebnictví). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie stavebnictví, buldozer, bytový dům, ilustrační obrázek

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.