Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bytový dům. Co znamená odborný pojem Bytový dům z kategorie Stavebnictví?

Co je to Bytový dům? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Bytový dům?

Bytový dům je dům, ve kterém je více bytů a popřípadě nebytové prostory. Jedná se o stavbu určenou převážně právě pro bydlení. Požadavkům na trvalé bydlení musí odpovídat nejméně polovina podlahové plochy.
Bytový dům musí být k bydlení určen a obsahovat nejméně 4 samostatné byty. Není důležitý počet podlaží. Společný je hlavní vchod přístupny z komunikace a některé společné prostory (prádelny, sušárny, kočárkárny, sklepy).


Co je to Bytový dům? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bytový dům. Co znamená odborný pojem Bytový dům z kategorie Stavebnictví?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Bytový dům se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: Stavebnictví, termín, formulace, informace, lexikon, co znamená, terminologie, přesný výraz, co to je, popis, definice, odborné názvosloví, odborný výraz, význam pojmu, vysvětlení, wiki, synonymum, význam


Pojem Bytový dům je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Bytový dům? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Bytový dům je budova určená k dlouhodobému bydlení osob. Tímto názvem se označují přednostně domy s více samostatně užívanými byty. Pro domy určené k obývání jedinou rodinou se užívá pojmenování rodinný dům.

Jiné informační zdroje o pojmu Bytový dům

Zkusit najít termín Bytový dům ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz Bytový dům ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bytový dům ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Bytový dům ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Bytový dům ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Bytový dům ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Bytový dům například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Bytový dům? resp. co znamená slovo Bytový dům? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bytový dům, odpověď na dotaz co je to Bytový dům?. Víte např. kdo to je Ondřej Vetchý? Znáte a víte kdo je Fanoušek? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.