Co je to?
Výraz, termín, definice slova Avízo. Co znamená odborný pojem Avízo z kategorie Různé?

Co je to Avízo? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Avízo?

Avízo obecně znamená nějaké upozornění nebo výzvu. Stejné slovo označuje menší typ válečné lodě, která sloužila k průzkumu.

Co je to Avízo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Avízo. Co znamená odborný pojem Avízo z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Avízo s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Avízo se nachází v kategorii různé

Klíčová slova: co znamená, Avízo, heslo, slovo, termín, různé, informace, synonymum, význam slova, přesný výraz, terminus technicus, definice, terminologie, význam pojmu, popis, slovník, definice pojmu, názvosloví


Pojem Avízo je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Avízo

Hledat výraz Avízo ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Avízo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Avízo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Avízo ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Avízo ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Avízo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Avízo například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě nyní již víte jaký je význam slova Avízo? resp. jaká je definice slova Avízo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Avízo, odpověď na dotaz co je to Avízo?. Víte např. kdo to je Mikuláš Minář? Znáte a víte kdo je Ódin? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než různé). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.