Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Avízo. Co znamená pojem Avízo z kategorie Různé?

Co to je Avízo? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Avízo?

Avízo obecně znamená nějaké upozornění nebo výzvu. Stejné slovo označuje menší typ válečné lodě, která sloužila k průzkumu.

Co je to Avízo? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Avízo. Co znamená pojem Avízo z kategorie Různé?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Avízo doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Avízo se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: názvosloví, termín, wiki, Různé, definice, odborný výraz, informace, odborné názvosloví, význam, slovo, terminologie, přesný význam, co je to Avízo?, co znamená, význam pojmu, lexikon, vysvětlení, co to je


Pojem Avízo je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít heslo Avízo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Avízo na Youtube

Zkusit najít heslo Avízo ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Avízo ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Avízo ve Wikislovníku

Najít výraz Avízo ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Avízo například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Avízo? resp. co znamená Avízo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Avízo, odpověď na dotaz co je to Avízo?. Víte např. kdo to je Broker? Znáte a víte kdo je Marek Vašut? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Různé. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.