Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Avízo. Co znamená pojem Avízo z kategorie Různé?

Co to je Avízo? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Avízo?

Avízo obecně znamená nějaké upozornění nebo výzvu. Stejné slovo označuje menší typ válečné lodě, která sloužila k průzkumu.


Co je to Avízo? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Avízo. Co znamená pojem Avízo z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Avízo sdílejte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Avízo je v kategorii Různé

Klíčová slova: Avízo, informace, heslo, synonymum, význam, pojem, popis, slovník, formulace, lexikon, odborný výraz, slovo, terminus technicus, Různé, co to je, termín, význam slova, Různé


Pojem Avízo je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Avízo doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít výraz Avízo ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Avízo ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Avízo na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Avízo ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Avízo ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Avízo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Avízo například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Avízo? resp. co vlastně znamená slovo Avízo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Avízo, odpověď na dotaz co je to Avízo?. Víte např. kdo to je Karel Zich? Znáte a víte kdo je Petr Hapka? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Různé). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.