Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Avízo. Co znamená pojem Avízo z kategorie Různé?

Co to je Avízo? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Avízo?

Avízo obecně znamená nějaké upozornění nebo výzvu. Stejné slovo označuje menší typ válečné lodě, která sloužila k průzkumu.


Co je to Avízo? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Avízo. Co znamená pojem Avízo z kategorie Různé?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Avízo se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: přesný výraz, slovo, význam, terminus technicus, informace, Různé, co je to Avízo?, názvosloví, odborný výraz, synonymum, wiki, definice pojmu, formulace, odborné názvosloví, pojem, přesný význam, co znamená, definice


Pojem Avízo je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Avízo ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Avízo na Youtube

Zkusit najít heslo Avízo ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Avízo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Avízo ve Wikimedia Commons

Najít slovo Avízo ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Avízo například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Avízo? resp. jaký je přesný význam slova Avízo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Avízo, odpověď na dotaz co je to Avízo?. Víte např. kdo to je Demagog? Znáte a víte kdo je Petr Hapka? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.