Co je to?
Výraz, termín, definice slova Avízo. Co znamená odborný pojem Avízo z kategorie Různé?

Co je to Avízo? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Avízo?

Avízo obecně znamená nějaké upozornění nebo výzvu. Stejné slovo označuje menší typ válečné lodě, která sloužila k průzkumu.

Co je to Avízo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Avízo. Co znamená odborný pojem Avízo z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Avízo je v kategorii různé

Klíčová slova: co znamená, význam pojmu, odborný výraz, slovo, slovník, informace, vysvětlení, přesný význam, význam slova, různé, termín, synonymum, pojem, definice, přesný výraz, různé, wiki, formulace


Pojem Avízo je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Avízo zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Avízo ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Avízo ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Avízo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Avízo ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Avízo na Youtube

Vyhledat termín Avízo ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Avízo například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Avízo? resp. co je to Avízo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Avízo, odpověď na dotaz co je to Avízo?. Víte např. kdo to je Howard Shore? Znáte a víte kdo je Miroslav Donutil? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než různé). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.