Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Avízo. Co znamená pojem Avízo z kategorie Různé?

Co to je Avízo? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Avízo?

Avízo obecně znamená nějaké upozornění nebo výzvu. Stejné slovo označuje menší typ válečné lodě, která sloužila k průzkumu.

Co je to Avízo? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Avízo. Co znamená pojem Avízo z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Avízo s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Avízo patří do kategorie Různé

Klíčová slova: slovo, heslo, Různé, terminus technicus, co je to Avízo?, význam pojmu, definice, slovník, termín, informace, přesný výraz, synonymum, wiki, odborné názvosloví, přesný význam, Různé, terminologie, co to je


Pojem Avízo je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít výraz Avízo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Avízo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Avízo ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Avízo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Avízo ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Avízo ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Avízo například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Avízo? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Avízo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Avízo, odpověď na dotaz co je to Avízo?. Víte např. kdo to je Statkář? Znáte a víte kdo je Marek Vašut? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.