Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Avízo. Co znamená pojem Avízo z kategorie Různé?

Co je Avízo?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Avízo?

Avízo obecně znamená nějaké upozornění nebo výzvu. Stejné slovo označuje menší typ válečné lodě, která sloužila k průzkumu.

Co je to Avízo? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Avízo. Co znamená pojem Avízo z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Avízo? Potom se o definici podělte s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Avízo se nachází v kategorii různé

Klíčová slova: různé, termín, pojem, terminus technicus, definice, lexikon, synonymum, názvosloví, slovník, význam, přesný výraz, co je to Avízo?, terminologie, heslo, wiki, význam slova, odborné názvosloví, popis


Pojem Avízo je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Avízo hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít slovo Avízo ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Avízo ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Avízo ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Avízo ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Avízo na Youtube

Vyhledat pojem Avízo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Avízo například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Avízo? resp. co znamená slovo Avízo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Avízo, odpověď na dotaz co je to Avízo?. Víte např. kdo to je Hároš? Znáte a víte kdo je Ódin? Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Avízo i v jiné kategorii než je sekce různé. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.