Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Avízo. Co znamená pojem Avízo z kategorie Různé?

Co je Avízo? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Avízo?

Avízo obecně znamená nějaké upozornění nebo výzvu. Stejné slovo označuje menší typ válečné lodě, která sloužila k průzkumu.

Co je to Avízo? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Avízo. Co znamená pojem Avízo z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text vytvořen pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Avízo? Potom se o definici podělte s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Avízo se nachází v kategorii různé

Klíčová slova: popis, Avízo, synonymum, různé, slovo, co znamená, význam pojmu, definice pojmu, přesný výraz, pojem, vysvětlení, definice, heslo, informace, termín, lexikon, přesný význam, co to je


Pojem Avízo je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Avízo ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Avízo na Google.cz

Hledat pojem Avízo ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Avízo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Avízo ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Avízo na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Avízo například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Avízo? resp. co vlastně znamená slovo Avízo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Avízo, odpověď na dotaz co je to Avízo?. Víte např. kdo to je Tomáš Pitr? Znáte a víte kdo je Ódin? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než různé). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.