Co je to?
Výraz, termín, definice slova Silverlight. Co znamená odborný pojem Silverlight z kategorie Software?

Co je Silverlight? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Silverlight

Silverlight je technologie společnosti Microsoft. Je určena především k vývoji business a mulimediálních aplikací, které běží ve webovém prohlížeči nebo v jiném okně mimo prohlížeč.
Jako Silverlight se označuje také doplněk. Ten je určený internetovým prohlížečům. Tento plugin umožňuje zobrazit obsah vytvořený právě touto technologií. Silverlight nabízí možnost vytvořit interaktivní webové aplikace a podporu videí v kvalitě HD. Jedná se o podobnou technologii jako Adobe nebo Java.


Co je to Silverlight? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Silverlight. Co znamená odborný pojem Silverlight z kategorie Software?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Silverlight sdílejte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Silverlight je v kategorii software

Klíčová slova: odborný výraz, software, co znamená, pojem, definice, slovo, heslo, termín, formulace, slovník, vysvětlení, co je to Silverlight?, definice pojmu, názvosloví, význam pojmu, význam slova, synonymum, odborné názvosloví


Pojem Silverlight je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Silverlight? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Silverlight je zastaralá aplikační platforma vytvořená společností Microsoft, která je určena pro vývoj businessových a multimediálních aplikací (RIA). Aplikace psané pomocí této technologie mohou běžet v rámci webového prohlížeče Internet Explorer. Dříve mohly běžet i v dalších prohlížečích jako Mozilla Firefox, Safari a Google Chrome, nebo v režimu "out of browser", tedy ve vlastním okně mimo prohlížeč. Od r. 2012 není tato platforma dále rozvíjena.

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Silverlight ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Silverlight na Google.cz

Hledat termín Silverlight ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Silverlight ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Silverlight ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Silverlight ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Silverlight například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě nyní již víte jaký je význam slova Silverlight? resp. jaká je definice termínu Silverlight? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Silverlight, odpověď na dotaz co je to Silverlight?. Víte např. kdo to je Semino Rossi? Znáte a víte kdo je Ludwig van Beethoven? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Radíme proto zkusit hledat pojem Silverlight v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je software. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.