Co je to?
Definice výrazu, termínu Silverlight. Co znamená odborný pojem Silverlight z kategorie Software?

Co je to Silverlight? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Silverlight?

Silverlight je technologie společnosti Microsoft. Je určena především k vývoji business a mulimediálních aplikací, které běží ve webovém prohlížeči nebo v jiném okně mimo prohlížeč.
Jako Silverlight se označuje také doplněk. Ten je určený internetovým prohlížečům. Tento plugin umožňuje zobrazit obsah vytvořený právě touto technologií. Silverlight nabízí možnost vytvořit interaktivní webové aplikace a podporu videí v kvalitě HD. Jedná se o podobnou technologii jako Adobe nebo Java.


Co je to Silverlight? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Silverlight. Co znamená odborný pojem Silverlight z kategorie Software?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Silverlight se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: pojem, význam, termín, synonymum, Software, význam pojmu, lexikon, význam slova, wiki, přesný výraz, co je to Silverlight?, názvosloví, slovo, odborný výraz, terminus technicus, co to je, popis, slovník


Pojem Silverlight je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Silverlight ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Silverlight ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Silverlight ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Silverlight ve Wikislovníku

Najít slovo Silverlight ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Silverlight ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Silverlight například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Silverlight? resp. co to je Silverlight? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Silverlight, odpověď na dotaz co je to Silverlight?. Víte např. kdo to je Ďábel? Znáte a víte kdo je Markéta Kutilová? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Software. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.