Co je to?
Definice výrazu Silverlight. Co znamená odborný pojem Silverlight z kategorie Software?

Co je Silverlight?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Silverlight?

Silverlight je technologie společnosti Microsoft. Je určena především k vývoji business a mulimediálních aplikací, které běží ve webovém prohlížeči nebo v jiném okně mimo prohlížeč.
Jako Silverlight se označuje také doplněk. Ten je určený internetovým prohlížečům. Tento plugin umožňuje zobrazit obsah vytvořený právě touto technologií. Silverlight nabízí možnost vytvořit interaktivní webové aplikace a podporu videí v kvalitě HD. Jedná se o podobnou technologii jako Adobe nebo Java.


Co je to Silverlight? Význam slova, termín, Definice výrazu Silverlight. Co znamená odborný pojem Silverlight z kategorie Software?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Silverlight je v sekci software

Klíčová slova: termín, vysvětlení, přesný výraz, odborný výraz, význam pojmu, slovník, software, názvosloví, význam slova, přesný význam, lexikon, definice, Silverlight, software, heslo, co znamená, definice pojmu, informace


Pojem Silverlight je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Silverlight? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Silverlight je zastaralá aplikační platforma vytvořená společností Microsoft, která je určena pro vývoj businessových a multimediálních aplikací (RIA). Aplikace psané pomocí této technologie mohou běžet v rámci webového prohlížeče Internet Explorer. Dříve mohly běžet i v dalších prohlížečích jako Mozilla Firefox, Safari a Google Chrome, nebo v režimu "out of browser", tedy ve vlastním okně mimo prohlížeč. Od r. 2012 není tato platforma dále rozvíjena.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat termín Silverlight na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Silverlight ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Silverlight ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Silverlight na Google.cz

Vyhledat pojem Silverlight ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Silverlight ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Silverlight například ve Wikizdrojích, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Silverlight? resp. jaký je význam slova Silverlight? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Silverlight, odpověď na dotaz co je to Silverlight?. Víte např. kdo to je Trombonista? Znáte a víte kdo je Richard Wagner? Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než software). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie software, software v zařízeních, silverlight, ilustrační obrázek

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.