Co je to?
Definice výrazu, termínu Silverlight. Co znamená odborný pojem Silverlight z kategorie Software?

Co je to Silverlight? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Silverlight

Silverlight je technologie společnosti Microsoft. Je určena především k vývoji business a mulimediálních aplikací, které běží ve webovém prohlížeči nebo v jiném okně mimo prohlížeč.
Jako Silverlight se označuje také doplněk. Ten je určený internetovým prohlížečům. Tento plugin umožňuje zobrazit obsah vytvořený právě touto technologií. Silverlight nabízí možnost vytvořit interaktivní webové aplikace a podporu videí v kvalitě HD. Jedná se o podobnou technologii jako Adobe nebo Java.


Co je to Silverlight? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Silverlight. Co znamená odborný pojem Silverlight z kategorie Software?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Silverlight doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Silverlight se nachází v sekci Software

Klíčová slova: pojem, význam slova, názvosloví, popis, co to je, termín, Software, definice pojmu, odborný výraz, přesný výraz, Software, heslo, lexikon, vysvětlení, informace, Silverlight, terminus technicus, odborné názvosloví


Pojem Silverlight je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Silverlight?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Silverlight je zastaralá aplikační platforma vytvořená společností Microsoft, která je určena pro vývoj businessových a multimediálních aplikací (RIA). Aplikace psané pomocí této technologie mohou běžet v rámci webového prohlížeče Internet Explorer. Dříve mohly běžet i v dalších prohlížečích jako Mozilla Firefox, Safari a Google Chrome, nebo v režimu "out of browser", tedy ve vlastním okně mimo prohlížeč. Od r. 2012 není tato platforma dále rozvíjena.

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín Silverlight ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Silverlight ve Wikimedia Commons

Hledat termín Silverlight ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Silverlight ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz Silverlight na Google.cz

Najít slovo Silverlight ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Silverlight například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Silverlight? resp. co znamená Silverlight? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Silverlight, odpověď na dotaz co je to Silverlight?. Víte např. kdo to je Helena Vondráčková? Znáte a víte kdo je Dana Drábová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Silverlight hledat i v jiných kategoriích (než Software) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.