Co je to?
Výraz, termín, definice slova Silverlight. Co znamená odborný pojem Silverlight z kategorie Software?

Co je to Silverlight? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Silverlight?

Silverlight je technologie společnosti Microsoft. Je určena především k vývoji business a mulimediálních aplikací, které běží ve webovém prohlížeči nebo v jiném okně mimo prohlížeč.
Jako Silverlight se označuje také doplněk. Ten je určený internetovým prohlížečům. Tento plugin umožňuje zobrazit obsah vytvořený právě touto technologií. Silverlight nabízí možnost vytvořit interaktivní webové aplikace a podporu videí v kvalitě HD. Jedná se o podobnou technologii jako Adobe nebo Java.


Co je to Silverlight? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Silverlight. Co znamená odborný pojem Silverlight z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Silverlight patří do sekce software

Klíčová slova: přesný význam, význam pojmu, slovo, definice, význam slova, co je to Silverlight?, popis, synonymum, odborný výraz, terminus technicus, terminologie, definice pojmu, slovník, Silverlight, heslo, pojem, informace, co to je


Pojem Silverlight je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Silverlight? Výraz, definice slova z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Silverlight je zastaralá aplikační platforma vytvořená společností Microsoft, která je určena pro vývoj businessových a multimediálních aplikací (RIA). Aplikace psané pomocí této technologie mohou běžet v rámci webového prohlížeče Internet Explorer. Dříve mohly běžet i v dalších prohlížečích jako Mozilla Firefox, Safari a Google Chrome, nebo v režimu "out of browser", tedy ve vlastním okně mimo prohlížeč. Od r. 2012 není tato platforma dále rozvíjena.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít pojem Silverlight ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Silverlight ve vyhledávači Yandex

Najít termín Silverlight ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Silverlight ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Silverlight ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Silverlight ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Silverlight například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě nyní již víte co je to Silverlight? resp. co znamená Silverlight? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Silverlight, odpověď na dotaz co je to Silverlight?. Víte např. kdo to je Michal Kempný? Znáte a víte kdo je Dana Drábová? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než software). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.