Co je to?
Definice výrazu, termínu Silverlight. Co znamená odborný pojem Silverlight z kategorie Software?

Co je to Silverlight? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Silverlight?

Silverlight je technologie společnosti Microsoft. Je určena především k vývoji business a mulimediálních aplikací, které běží ve webovém prohlížeči nebo v jiném okně mimo prohlížeč.
Jako Silverlight se označuje také doplněk. Ten je určený internetovým prohlížečům. Tento plugin umožňuje zobrazit obsah vytvořený právě touto technologií. Silverlight nabízí možnost vytvořit interaktivní webové aplikace a podporu videí v kvalitě HD. Jedná se o podobnou technologii jako Adobe nebo Java.


Co je to Silverlight? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Silverlight. Co znamená odborný pojem Silverlight z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Silverlight? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Silverlight patří do sekce Software

Klíčová slova: terminus technicus, vysvětlení, heslo, termín, Silverlight, synonymum, přesný výraz, odborný výraz, význam pojmu, co znamená, definice, lexikon, slovo, co to je, popis, formulace, význam, wiki


Pojem Silverlight je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Silverlight v následujících zdrojích

Hledat heslo Silverlight na Google.cz

Zkusit najít termín Silverlight ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Silverlight na Youtube

Vyhledat slovo Silverlight ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Silverlight ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Silverlight ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Silverlight například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Silverlight? resp. co přesně označuje termín Silverlight? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Silverlight, odpověď na dotaz co je to Silverlight?. Víte např. kdo to je Lenka Zlámalová? Znáte a víte kdo je Markéta Kutilová? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Software). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.