Co je to?
Odborný výraz, definice slova Affiliate. Co znamená slovo Affiliate z kategorie Internet?

Co je Affiliate? Definice pojmu

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Affiliate

Affiliate je označení velmi často využívaného provizního systému čili partnerského programu, který používají internetové firmy. Jeho podstatou je propojení stránek toho, kdo nabízí určité služby s dalšími stránkami, které tyto služby propagují.
Tyto stránky se označují jako affiliate partneři a za svou spolupráci získávají smluvené provize. Prodejce si tak kontroluje náklady na reklamu a neplýtvá tak zbytečně prostředky. Provize vyplácí za získané nové zákazníky nebo z prodaných výrobků.


Co je to Affiliate? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Affiliate. Co znamená slovo Affiliate z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Affiliate patří do kategorie internet

Klíčová slova: Affiliate, odborné názvosloví, definice pojmu, definice, význam, co znamená, co to je, co je to Affiliate?, názvosloví, informace, vysvětlení, slovník, přesný výraz, terminus technicus, terminologie, význam pojmu, termín, synonymum


Pojem Affiliate je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Affiliate?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Affiliate marketing (také nazýván partnerský marketing nebo provizní systém) je marketingový nástroj internetových firem, který funguje na provázanosti stránek prodejce služeb nebo produktů se stránkami, které službu či výrobek doporučují. Jde o systém založený na propagaci produktu firmy prostřednictvím stránek affiliate partnerů, kteří za to dostávají podíl (provizi) z prodeje.

Odkazy na jiné weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Affiliate ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Affiliate ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Affiliate ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Affiliate ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Affiliate ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Affiliate ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Affiliate například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Affiliate? resp. co vlastně znamená slovo Affiliate? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Affiliate, odpověď na dotaz co je to Affiliate?. Víte např. kdo to je Jana Kirschner? Znáte a víte kdo je Si Ťin-pching? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Affiliate v jiné sekci než internet. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.