Co je to?
Výraz, termín, definice slova Affiliate. Co znamená odborný pojem Affiliate z kategorie Internet?

Co je to Affiliate? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Affiliate

Affiliate je označení velmi často využívaného provizního systému čili partnerského programu, který používají internetové firmy. Jeho podstatou je propojení stránek toho, kdo nabízí určité služby s dalšími stránkami, které tyto služby propagují.
Tyto stránky se označují jako affiliate partneři a za svou spolupráci získávají smluvené provize. Prodejce si tak kontroluje náklady na reklamu a neplýtvá tak zbytečně prostředky. Provize vyplácí za získané nové zákazníky nebo z prodaných výrobků.


Co je to Affiliate? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Affiliate. Co znamená odborný pojem Affiliate z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Affiliate s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Affiliate patří do kategorie Internet

Klíčová slova: Affiliate, formulace, odborný výraz, terminus technicus, wiki, co je to Affiliate?, informace, názvosloví, synonymum, přesný význam, vysvětlení, co to je, pojem, co znamená, význam slova, definice pojmu, popis, Internet


Pojem Affiliate je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Affiliate? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Affiliate marketing (také nazýván partnerský marketing nebo provizní systém) je marketingový nástroj internetových firem, který funguje na provázanosti stránek prodejce služeb nebo produktů se stránkami, které službu či výrobek doporučují. Jde o systém založený na propagaci produktu firmy prostřednictvím stránek affiliate partnerů, kteří za to dostávají podíl (provizi) z prodeje.

Pro více informací o heslu Affiliate zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít pojem Affiliate na Google.cz

Hledat termín Affiliate ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Affiliate ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Affiliate ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Affiliate na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Affiliate ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Affiliate například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Affiliate? resp. co vlastně znamená slovo Affiliate? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Affiliate, odpověď na dotaz co je to Affiliate?. Víte např. kdo to je Probošt? Znáte a víte kdo je Olašský Rom? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.