Co je to?
Výraz, termín, definice slova Affiliate. Co znamená odborný pojem Affiliate z kategorie Internet?

Co je to Affiliate? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Affiliate

Affiliate je označení velmi často využívaného provizního systému čili partnerského programu, který používají internetové firmy. Jeho podstatou je propojení stránek toho, kdo nabízí určité služby s dalšími stránkami, které tyto služby propagují.
Tyto stránky se označují jako affiliate partneři a za svou spolupráci získávají smluvené provize. Prodejce si tak kontroluje náklady na reklamu a neplýtvá tak zbytečně prostředky. Provize vyplácí za získané nové zákazníky nebo z prodaných výrobků.


Co je to Affiliate? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Affiliate. Co znamená odborný pojem Affiliate z kategorie Internet?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Affiliate sdílejte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Affiliate je v kategorii Internet

Klíčová slova: přesný význam, lexikon, wiki, Affiliate, popis, synonymum, názvosloví, odborné názvosloví, význam, termín, vysvětlení, co znamená, Internet, slovník, definice pojmu, co je to Affiliate?, pojem, Internet


Pojem Affiliate je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Affiliate? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Affiliate marketing (také nazýván partnerský marketing nebo provizní systém) je marketingový nástroj internetových firem, který funguje na provázanosti stránek prodejce služeb nebo produktů se stránkami, které službu či výrobek doporučují. Jde o systém založený na propagaci produktu firmy prostřednictvím stránek affiliate partnerů, kteří za to dostávají podíl (provizi) z prodeje.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat termín Affiliate ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Affiliate ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Affiliate na Google.cz

Hledat slovo Affiliate ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Affiliate ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Affiliate ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Affiliate například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Affiliate? resp. jaký je přesný význam slova Affiliate? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Affiliate, odpověď na dotaz co je to Affiliate?. Víte např. kdo to je Zbojník? Znáte a víte kdo je Olašský Rom? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Affiliate i v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.