Co je to?
Výraz, termín, definice slova Affiliate. Co znamená odborný pojem Affiliate z kategorie Internet?

Co je to Affiliate? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Affiliate?

Affiliate je označení velmi často využívaného provizního systému čili partnerského programu, který používají internetové firmy. Jeho podstatou je propojení stránek toho, kdo nabízí určité služby s dalšími stránkami, které tyto služby propagují.
Tyto stránky se označují jako affiliate partneři a za svou spolupráci získávají smluvené provize. Prodejce si tak kontroluje náklady na reklamu a neplýtvá tak zbytečně prostředky. Provize vyplácí za získané nové zákazníky nebo z prodaných výrobků.


Co je to Affiliate? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Affiliate. Co znamená odborný pojem Affiliate z kategorie Internet?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Affiliate? s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Affiliate je v sekci internet

Klíčová slova: wiki, terminologie, definice, internet, názvosloví, slovo, co to je, význam, odborný výraz, slovník, odborné názvosloví, vysvětlení, co je to Affiliate?, informace, co znamená, popis, význam pojmu, přesný význam


Pojem Affiliate je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Affiliate? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Affiliate marketing (také nazýván partnerský marketing nebo provizní systém) je marketingový nástroj internetových firem, který funguje na provázanosti stránek prodejce služeb nebo produktů se stránkami, které službu či výrobek doporučují. Jde o systém založený na propagaci produktu firmy prostřednictvím stránek affiliate partnerů, kteří za to dostávají podíl (provizi) z prodeje.

Další informační zdroje

Najít výraz Affiliate ve Wikizdrojích

Hledat pojem Affiliate ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Affiliate na Youtube

Vyhledat výraz Affiliate ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Affiliate ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Affiliate ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Affiliate například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Affiliate? resp. jaká je definice termínu Affiliate? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Affiliate, odpověď na dotaz co je to Affiliate?. Víte např. kdo to je Alan Rickman? Znáte a víte kdo je Antonie Chrástecká? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než internet). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.