Co je to?
Výraz, termín, definice slova Affiliate. Co znamená odborný pojem Affiliate z kategorie Internet?

Co je to Affiliate? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Affiliate

Affiliate je označení velmi často využívaného provizního systému čili partnerského programu, který používají internetové firmy. Jeho podstatou je propojení stránek toho, kdo nabízí určité služby s dalšími stránkami, které tyto služby propagují.
Tyto stránky se označují jako affiliate partneři a za svou spolupráci získávají smluvené provize. Prodejce si tak kontroluje náklady na reklamu a neplýtvá tak zbytečně prostředky. Provize vyplácí za získané nové zákazníky nebo z prodaných výrobků.


Co je to Affiliate? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Affiliate. Co znamená odborný pojem Affiliate z kategorie Internet?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Affiliate je v sekci Internet

Klíčová slova: co to je, synonymum, informace, přesný význam, co je to Affiliate?, vysvětlení, význam slova, definice pojmu, slovo, wiki, Internet, přesný výraz, heslo, Internet, názvosloví, definice, terminus technicus, odborný výraz


Pojem Affiliate je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Affiliate? Výraz, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Affiliate marketing (také nazýván partnerský marketing nebo provizní systém) je marketingový nástroj internetových firem, který funguje na provázanosti stránek prodejce služeb nebo produktů se stránkami, které službu či výrobek doporučují. Jde o systém založený na propagaci produktu firmy prostřednictvím stránek affiliate partnerů, kteří za to dostávají podíl (provizi) z prodeje.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo Affiliate ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Affiliate ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Affiliate ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Affiliate ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Affiliate ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Affiliate na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Affiliate například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Affiliate? resp. co znamená Affiliate? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Affiliate, odpověď na dotaz co je to Affiliate?. Víte např. kdo to je Pavel Bělobrádek? Znáte a víte kdo je Cikán? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Affiliate hledat i v jiných kategoriích (než Internet) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.