Co je to?
Definice výrazu, termínu Affiliate. Co znamená odborný pojem Affiliate z kategorie Internet?

Co je to Affiliate? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Affiliate?

Affiliate je označení velmi často využívaného provizního systému čili partnerského programu, který používají internetové firmy. Jeho podstatou je propojení stránek toho, kdo nabízí určité služby s dalšími stránkami, které tyto služby propagují.
Tyto stránky se označují jako affiliate partneři a za svou spolupráci získávají smluvené provize. Prodejce si tak kontroluje náklady na reklamu a neplýtvá tak zbytečně prostředky. Provize vyplácí za získané nové zákazníky nebo z prodaných výrobků.


Co je to Affiliate? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Affiliate. Co znamená odborný pojem Affiliate z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Affiliate s dalšími lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Affiliate se nachází v sekci internet

Klíčová slova: význam, internet, přesný význam, formulace, význam slova, termín, vysvětlení, pojem, lexikon, heslo, co je to Affiliate?, popis, Affiliate, názvosloví, definice pojmu, co to je, synonymum, terminus technicus


Pojem Affiliate je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Affiliate?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Affiliate marketing (také nazýván partnerský marketing nebo provizní systém) je marketingový nástroj internetových firem, který funguje na provázanosti stránek prodejce služeb nebo produktů se stránkami, které službu či výrobek doporučují. Jde o systém založený na propagaci produktu firmy prostřednictvím stránek affiliate partnerů, kteří za to dostávají podíl (provizi) z prodeje.

Pro více informací o heslu Affiliate zkuste navštívit tyto odkazy

Najít výraz Affiliate ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Affiliate na Google.cz

Hledat videa s názvem Affiliate na Youtube

Hledat termín Affiliate ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Affiliate ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Affiliate ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Affiliate například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě nyní již víte jaký je význam slova Affiliate? resp. jaká je definice slova Affiliate? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Affiliate, odpověď na dotaz co je to Affiliate?. Víte např. kdo to je Nindža? Znáte a víte kdo je Petr Čech? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Affiliate hledat i v jiných kategoriích (než internet). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.