Co je to?
Definice výrazu Affiliate. Co znamená odborný pojem Affiliate z kategorie Internet?

Co je Affiliate?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Affiliate?

Affiliate je označení velmi často využívaného provizního systému čili partnerského programu, který používají internetové firmy. Jeho podstatou je propojení stránek toho, kdo nabízí určité služby s dalšími stránkami, které tyto služby propagují.
Tyto stránky se označují jako affiliate partneři a za svou spolupráci získávají smluvené provize. Prodejce si tak kontroluje náklady na reklamu a neplýtvá tak zbytečně prostředky. Provize vyplácí za získané nové zákazníky nebo z prodaných výrobků.


Co je to Affiliate? Význam slova, termín, Definice výrazu Affiliate. Co znamená odborný pojem Affiliate z kategorie Internet?

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Text napsán pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Affiliate? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Affiliate je v sekci internet

Klíčová slova: odborný výraz, informace, wiki, formulace, co znamená, odborné názvosloví, heslo, co to je, význam pojmu, definice, vysvětlení, názvosloví, přesný výraz, pojem, slovník, význam, terminologie, přesný význam


Pojem Affiliate je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Affiliate? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Affiliate marketing (také nazýván partnerský marketing nebo provizní systém) je marketingový nástroj internetových firem, který funguje na provázanosti stránek prodejce služeb nebo produktů se stránkami, které službu či výrobek doporučují. Jde o systém založený na propagaci produktu firmy prostřednictvím stránek affiliate partnerů, kteří za to dostávají podíl (provizi) z prodeje.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít pojem Affiliate ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Affiliate ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Affiliate ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Affiliate na Youtube

Zkusit najít termín Affiliate na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Affiliate ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Affiliate například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Z předchozího textu jste se dozvěděli co znamená slovo Affiliate? resp. co znamená výraz Affiliate? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Affiliate, odpověď na dotaz co je to Affiliate?. Víte např. kdo to je David Lafata? Znáte a víte kdo je Eminem? Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v internet. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, wifi venku, affiliate, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.