Co je to?
Výraz, termín, definice slova SSID. Co znamená odborný pojem SSID z kategorie Počítače?

Co je to SSID? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla SSID?

SSID je pojem původem z angličtiny a používá se pro označení wi-fi sítě. Slouží pro rozlišení WLAN sítí. Ty se nabízejí v pořadí podle síly signálu. Jejich názvy jsou tedy SSID – service set identifier.
Jedná se o řetězce s délkou do 32 znaků. Tyto řetězce jsou case sensitive, což znamená citlivost na velikost písmen (case intensive) Jde tedy o to, že nelze zaměňovat malá a velká písmena, v případě záměny by se jednalo o zcela různé názvy sítí.


Co je to SSID? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova SSID. Co znamená odborný pojem SSID z kategorie Počítače?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text SSID s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz SSID se nachází v sekci Počítače

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, terminologie, přesný význam, odborné názvosloví, informace, formulace, definice pojmu, popis, lexikon, co je to SSID?, pojem, co to je, synonymum, SSID, termín, názvosloví, Počítače


Pojem SSID je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu SSID dozvíte následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

SSID (Service Set Identifier) je v informatice identifikátor bezdrátové sítě Wi-Fi. Přístupový bod (AP, access point) vysílá periodicky svůj identifikátor v takzvaném majákovém rámci (beacon frame) a klienti si tak mohou snadno vybrat, ke které bezdrátové síti se připojí.

Další zdroje informací o slovu SSID

Zkusit najít pojem SSID ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo SSID ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz SSID ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem SSID ve Wikimedia Commons

Hledat pojem SSID ve vyhledávači Qwant

Najít termín SSID ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo SSID například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo SSID? resp. jaký je přesný význam slova SSID? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SSID, odpověď na dotaz co je to SSID?. Víte např. kdo to je Ivana Chýlková? Znáte a víte kdo je Chalífa? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Počítače. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.