Co je to?
Výraz, termín, definice slova SSID. Co znamená odborný pojem SSID z kategorie Počítače?

Co je to SSID? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu SSID?

SSID je pojem původem z angličtiny a používá se pro označení wi-fi sítě. Slouží pro rozlišení WLAN sítí. Ty se nabízejí v pořadí podle síly signálu. Jejich názvy jsou tedy SSID – service set identifier.
Jedná se o řetězce s délkou do 32 znaků. Tyto řetězce jsou case sensitive, což znamená citlivost na velikost písmen (case intensive) Jde tedy o to, že nelze zaměňovat malá a velká písmena, v případě záměny by se jednalo o zcela různé názvy sítí.


Co je to SSID? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova SSID. Co znamená odborný pojem SSID z kategorie Počítače?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem SSID se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: význam slova, formulace, pojem, Počítače, vysvětlení, co znamená, synonymum, informace, slovo, přesný výraz, definice, co to je, slovník, názvosloví, přesný význam, termín, terminus technicus, lexikon


Pojem SSID je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo SSID ve Wikislovníku

Najít pojem SSID ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem SSID na Youtube

Vyhledat pojem SSID ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo SSID ve Wikipedii

Najít termín SSID ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo SSID například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to SSID? resp. co se vlastně skrývá pod slovem SSID? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SSID, odpověď na dotaz co je to SSID?. Víte např. kdo to je Kozomrd? Znáte a víte kdo je Chalífa? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín SSID hledat i v jiných kategoriích (než Počítače) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.