Co je to?
Výraz, termín, definice slova SSID. Co znamená odborný pojem SSID z kategorie Počítače?

Co je to SSID? Význam slova

Co znamená termín SSID? Vysvětlení pojmu, definice hesla

SSID je pojem původem z angličtiny a používá se pro označení wi-fi sítě. Slouží pro rozlišení WLAN sítí. Ty se nabízejí v pořadí podle síly signálu. Jejich názvy jsou tedy SSID – service set identifier.
Jedná se o řetězce s délkou do 32 znaků. Tyto řetězce jsou case sensitive, což znamená citlivost na velikost písmen (case intensive) Jde tedy o to, že nelze zaměňovat malá a velká písmena, v případě záměny by se jednalo o zcela různé názvy sítí.


Co je to SSID? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova SSID. Co znamená odborný pojem SSID z kategorie Počítače?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín SSID je v sekci Počítače

Klíčová slova: terminus technicus, co je to SSID?, význam pojmu, význam slova, Počítače, co znamená, přesný výraz, slovo, terminologie, SSID, odborné názvosloví, wiki, definice pojmu, heslo, popis, přesný význam, názvosloví, pojem


Pojem SSID je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Co označuje termín SSID? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

SSID (Service Set Identifier) je v informatice identifikátor bezdrátové sítě Wi-Fi. Přístupový bod (AP, access point) vysílá periodicky svůj identifikátor v takzvaném majákovém rámci (beacon frame) a klienti si tak mohou snadno vybrat, ke které bezdrátové síti se připojí.

Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo SSID ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo SSID ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz SSID ve Wikislovníku

Najít termín SSID ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo SSID ve Wikizdrojích

Najít slovo SSID ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo SSID například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova SSID? resp. co označuje slovo SSID? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SSID, odpověď na dotaz co je to SSID?. Víte např. kdo to je Mila Kunis? Znáte a víte kdo je Reptilián? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Počítače. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.