Co je to?
Výraz, termín, definice slova SSID. Co znamená odborný pojem SSID z kategorie Počítače?

Co je to SSID? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova SSID

SSID je pojem původem z angličtiny a používá se pro označení wi-fi sítě. Slouží pro rozlišení WLAN sítí. Ty se nabízejí v pořadí podle síly signálu. Jejich názvy jsou tedy SSID – service set identifier.
Jedná se o řetězce s délkou do 32 znaků. Tyto řetězce jsou case sensitive, což znamená citlivost na velikost písmen (case intensive) Jde tedy o to, že nelze zaměňovat malá a velká písmena, v případě záměny by se jednalo o zcela různé názvy sítí.


Co je to SSID? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova SSID. Co znamená odborný pojem SSID z kategorie Počítače?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu SSID doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo SSID se nachází v sekci počítače

Klíčová slova: počítače, terminologie, slovo, formulace, význam slova, počítače, definice, informace, co je to SSID?, vysvětlení, slovník, odborné názvosloví, co znamená, přesný význam, popis, synonymum, odborný výraz, wiki


Pojem SSID je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu SSID?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

SSID (Service Set Identifier) je v informatice identifikátor bezdrátové sítě Wi-Fi. Přístupový bod (AP, access point) vysílá periodicky svůj identifikátor v takzvaném majákovém rámci (beacon frame) a klienti si tak mohou snadno vybrat, ke které bezdrátové síti se připojí.

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít heslo SSID ve Wikizdrojích

Najít slovo SSID ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem SSID ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo SSID na Google.cz

Vyhledat termín SSID ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín SSID ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo SSID například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova SSID? resp. co znamená SSID? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SSID, odpověď na dotaz co je to SSID?. Víte např. kdo to je Upír? Znáte a víte kdo je Pavlína Filipovská? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci počítače Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.