Co je to?
Definice odborného termínu, slova Pcháč. Co znamená pojem Pcháč z kategorie Rostliny?

Co je to Pcháč? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Pcháč?

Pcháč je odolný ostnatý plevel s vysokou lodyhou. Může dosáhnout výšky až 4 metry. Řadí se mezi hvězdnicovité a bodlákovité rostliny. Původem je pcháč z Evropy a Asie, odkud se rozšířil do dalších světadílů. Patří mezi nenáročné rostliny, lze se s ním setkat ve velmi rozdílných podmínkách.
Pcháč může být vytrvalý nebo roste jako dvouletka. Existuje mnoho druhů, které mají společnou růžovofialovou barvu květů a plody nažky. Bývá často zaměňován za bodlák.


Co je to Pcháč? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Pcháč. Co znamená pojem Pcháč z kategorie Rostliny?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Pcháč s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Pcháč je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: co to je, formulace, přesný význam, vysvětlení, význam, definice, terminologie, Rostliny, synonymum, informace, wiki, heslo, co znamená, přesný výraz, význam pojmu, slovník, odborné názvosloví, lexikon


Pojem Pcháč je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít pojem Pcháč na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pcháč ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pcháč ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Pcháč ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Pcháč ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Pcháč na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pcháč například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Pcháč? resp. co přesně označuje termín Pcháč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pcháč, odpověď na dotaz co je to Pcháč?. Víte např. kdo to je Hédonista? Znáte a víte kdo je Kedra? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Pcháč i v jiných kategoriích (než Rostliny). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?