Co je to?
Výraz, termín, definice slova Prezenční studium. Co znamená odborný pojem Prezenční studium z kategorie Školství?

Co je to Prezenční studium? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Prezenční studium?

Prezenční studium je jedna z forem studia. Pojem se používá především u vysokoškolských studií. Při tomto studiu musí studenti pravidelně navštěvovat školu osobně. Na jiných typech škol se v takovém případě hovoří o denním studiu.
Prezenční studium je spjato s řadou studentských výhod – stipendií, slev, grantů a podobně. Toto studium se často kombinuje s dalšími formami studia.


Co je to Prezenční studium? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Prezenční studium. Co znamená odborný pojem Prezenční studium z kategorie Školství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Prezenční studium můžete samozřejmě sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Prezenční studium je v sekci Školství

Klíčová slova: wiki, význam slova, pojem, termín, význam, vysvětlení, co to je, terminologie, co je to Prezenční studium?, lexikon, odborný výraz, Prezenční studium, odborné názvosloví, synonymum, Školství, přesný výraz, formulace, heslo


Pojem Prezenční studium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Prezenční studium?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Prezenční studium je taková forma (především vysokoškolského) studia, při které je vyžadována častá osobní přítomnost studentů při výuce. U jiného než vysokoškolského studia (typicky na střední škole, vyšší odborné škole či konzervatoři) je též obdobné studium označováno jako denní studium, přesněji: denní forma vzdělávání.

Jiné zdroje informací o pojmu Prezenční studium

Hledat termín Prezenční studium ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Prezenční studium ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Prezenční studium ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Prezenční studium ve Wikizdrojích

Hledat výraz Prezenční studium ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Prezenční studium ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Prezenční studium například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě nyní již víte jaký je význam slova Prezenční studium? resp. co vlastně znamená slovo Prezenční studium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prezenční studium, odpověď na dotaz co je to Prezenční studium?. Víte např. kdo to je František Mareš? Znáte a víte kdo je Tyčkař? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Školství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.