Co je to?
Definice výrazu Prezenční studium. Co znamená odborný pojem Prezenční studium z kategorie Školství?

Co to je Prezenční studium? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Prezenční studium

Prezenční studium je jedna z forem studia. Pojem se používá především u vysokoškolských studií. Při tomto studiu musí studenti pravidelně navštěvovat školu osobně. Na jiných typech škol se v takovém případě hovoří o denním studiu.
Prezenční studium je spjato s řadou studentských výhod – stipendií, slev, grantů a podobně. Toto studium se často kombinuje s dalšími formami studia.


Co je to Prezenční studium? Význam slova, termín, Definice výrazu Prezenční studium. Co znamená odborný pojem Prezenční studium z kategorie Školství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Prezenční studium je v kategorii Školství

Klíčová slova: odborný výraz, definice pojmu, co to je, Školství, informace, co je to Prezenční studium?, přesný výraz, slovník, názvosloví, wiki, termín, terminologie, odborné názvosloví, popis, význam, význam slova, lexikon, definice


Pojem Prezenční studium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Prezenční studium?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Prezenční studium je taková forma (především vysokoškolského) studia, při které je vyžadována častá osobní přítomnost studentů při výuce. U jiného než vysokoškolského studia (typicky na střední škole, vyšší odborné škole či konzervatoři) je též obdobné studium označováno jako denní studium, přesněji: denní forma vzdělávání.

Další zdroje informací o slovu Prezenční studium

Zkusit najít heslo Prezenční studium ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Prezenční studium na Youtube

Zkusit najít výraz Prezenční studium ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Prezenční studium ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Prezenční studium na Google.cz

Zkusit najít slovo Prezenční studium ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Prezenční studium například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Prezenční studium? resp. co znamená slovo Prezenční studium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prezenční studium, odpověď na dotaz co je to Prezenční studium?. Víte např. kdo to je Pesimista? Znáte a víte kdo je Steve Ballmer? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.