Co je to?
Definice výrazu Prezenční studium. Co znamená odborný pojem Prezenční studium z kategorie Školství?

Co to je Prezenční studium? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Prezenční studium?

Prezenční studium je jedna z forem studia. Pojem se používá především u vysokoškolských studií. Při tomto studiu musí studenti pravidelně navštěvovat školu osobně. Na jiných typech škol se v takovém případě hovoří o denním studiu.
Prezenční studium je spjato s řadou studentských výhod – stipendií, slev, grantů a podobně. Toto studium se často kombinuje s dalšími formami studia.


Co je to Prezenční studium? Význam slova, termín, Definice výrazu Prezenční studium. Co znamená odborný pojem Prezenční studium z kategorie Školství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Prezenční studium) můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Prezenční studium patří do kategorie Školství

Klíčová slova: význam, pojem, význam slova, odborný výraz, wiki, odborné názvosloví, slovník, co to je, termín, formulace, vysvětlení, význam pojmu, slovo, co je to Prezenční studium?, synonymum, lexikon, Školství, informace


Pojem Prezenční studium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Prezenční studium?

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Prezenční studium je taková forma (především vysokoškolského) studia, při které je vyžadována častá osobní přítomnost studentů při výuce. U jiného než vysokoškolského studia (typicky na střední škole, vyšší odborné škole či konzervatoři) je též obdobné studium označováno jako denní studium, přesněji: denní forma vzdělávání.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít pojem Prezenční studium ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Prezenční studium ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Prezenční studium ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Prezenční studium na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prezenční studium ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Prezenční studium ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Prezenční studium například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Prezenční studium? resp. co znamená Prezenční studium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prezenční studium, odpověď na dotaz co je to Prezenční studium?. Víte např. kdo to je Slibotechna? Znáte a víte kdo je Jennifer Lawrence? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.