Co je to?
Definice výrazu Prezenční studium. Co znamená odborný pojem Prezenční studium z kategorie Školství?

Co to je Prezenční studium? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Prezenční studium

Prezenční studium je jedna z forem studia. Pojem se používá především u vysokoškolských studií. Při tomto studiu musí studenti pravidelně navštěvovat školu osobně. Na jiných typech škol se v takovém případě hovoří o denním studiu.
Prezenční studium je spjato s řadou studentských výhod – stipendií, slev, grantů a podobně. Toto studium se často kombinuje s dalšími formami studia.


Co je to Prezenční studium? Význam slova, termín, Definice výrazu Prezenční studium. Co znamená odborný pojem Prezenční studium z kategorie Školství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Prezenční studium) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Prezenční studium patří do kategorie Školství

Klíčová slova: co znamená, význam pojmu, termín, význam slova, význam, wiki, Školství, formulace, synonymum, vysvětlení, slovo, přesný výraz, názvosloví, co je to Prezenční studium?, terminologie, slovník, odborný výraz, přesný význam


Pojem Prezenční studium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat heslo Prezenční studium ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Prezenční studium ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Prezenční studium na Youtube

Zkusit najít pojem Prezenční studium ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prezenční studium ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Prezenční studium ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Prezenční studium například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Prezenční studium? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Prezenční studium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prezenční studium, odpověď na dotaz co je to Prezenční studium?. Víte např. kdo to je Petr Bendl? Znáte a víte kdo je Bručoun? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Prezenční studium v jiné sekci než Školství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.