Co je to?
Definice výrazu Prezenční studium. Co znamená odborný pojem Prezenční studium z kategorie Školství?

Co je Prezenční studium?

Co znamená pojem, definice termínu Prezenční studium?

Prezenční studium je jedna z forem studia. Pojem se používá především u vysokoškolských studií. Při tomto studiu musí studenti pravidelně navštěvovat školu osobně. Na jiných typech škol se v takovém případě hovoří o denním studiu.
Prezenční studium je spjato s řadou studentských výhod – stipendií, slev, grantů a podobně. Toto studium se často kombinuje s dalšími formami studia.


Co je to Prezenční studium? Význam slova, termín, Definice výrazu Prezenční studium. Co znamená odborný pojem Prezenční studium z kategorie Školství?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Prezenční studium můžete samozřejmě sdílet s ostatními na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Prezenční studium je v sekci Školství

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, Školství, Prezenční studium, význam, co znamená, význam pojmu, názvosloví, terminologie, přesný význam, co to je, wiki, význam slova, synonymum, informace, slovo, terminus technicus, odborný výraz


Pojem Prezenční studium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Prezenční studium? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Prezenční studium je taková forma (především vysokoškolského) studia, při které je vyžadována častá osobní přítomnost studentů při výuce. U jiného než vysokoškolského studia (typicky na střední škole, vyšší odborné škole či konzervatoři) je též obdobné studium označováno jako denní studium, přesněji: denní forma vzdělávání.

Další možné informační zdroje

Hledat termín Prezenční studium ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Prezenční studium ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz Prezenční studium ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prezenční studium ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Prezenční studium ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Prezenční studium na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Prezenční studium například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě nyní již víte jaká je definice slova Prezenční studium? resp. co přesně znamená slovo Prezenční studium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prezenční studium, odpověď na dotaz co je to Prezenční studium?. Víte např. kdo to je James Buchanan? Znáte a víte kdo je Cherubín? Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie Školství. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie Školství, mladý učitel, prezenční studium, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.