Co je to?
Definice výrazu Prezenční studium. Co znamená odborný pojem Prezenční studium z kategorie Školství?

Co to je Prezenční studium? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Prezenční studium?

Prezenční studium je jedna z forem studia. Pojem se používá především u vysokoškolských studií. Při tomto studiu musí studenti pravidelně navštěvovat školu osobně. Na jiných typech škol se v takovém případě hovoří o denním studiu.
Prezenční studium je spjato s řadou studentských výhod – stipendií, slev, grantů a podobně. Toto studium se často kombinuje s dalšími formami studia.


Co je to Prezenční studium? Význam slova, termín, Definice výrazu Prezenční studium. Co znamená odborný pojem Prezenční studium z kategorie Školství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Prezenční studium patří do sekce Školství

Klíčová slova: definice pojmu, heslo, význam slova, co je to Prezenční studium?, termín, slovník, formulace, význam pojmu, pojem, vysvětlení, Školství, přesný význam, co to je, terminus technicus, Prezenční studium, slovo, lexikon, co znamená


Pojem Prezenční studium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Prezenční studium?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Prezenční studium je taková forma (především vysokoškolského) studia, při které je vyžadována častá osobní přítomnost studentů při výuce. U jiného než vysokoškolského studia (typicky na střední škole, vyšší odborné škole či konzervatoři) je též obdobné studium označováno jako denní studium, přesněji: denní forma vzdělávání.

Zkuste zjistit více informací o slovu Prezenční studium v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Prezenční studium ve Wikislovníku

Najít výraz Prezenční studium ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Prezenční studium ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Prezenční studium ve vyhledávači Qwant

Najít termín Prezenční studium ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Prezenční studium ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Prezenční studium například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Prezenční studium? resp. co znamená slovo Prezenční studium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prezenční studium, odpověď na dotaz co je to Prezenční studium?. Víte např. kdo to je Právník? Znáte a víte kdo je Jennifer Lawrence? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Školství). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.