Co je to?
Výraz, termín, definice slova Prezenční studium. Co znamená odborný pojem Prezenční studium z kategorie Školství?

Co je to Prezenční studium? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Prezenční studium

Prezenční studium je jedna z forem studia. Pojem se používá především u vysokoškolských studií. Při tomto studiu musí studenti pravidelně navštěvovat školu osobně. Na jiných typech škol se v takovém případě hovoří o denním studiu.
Prezenční studium je spjato s řadou studentských výhod – stipendií, slev, grantů a podobně. Toto studium se často kombinuje s dalšími formami studia.


Co je to Prezenční studium? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Prezenční studium. Co znamená odborný pojem Prezenční studium z kategorie Školství?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Prezenční studium s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Prezenční studium patří do kategorie Školství

Klíčová slova: přesný význam, odborné názvosloví, formulace, wiki, Školství, co to je, názvosloví, lexikon, význam slova, terminologie, co znamená, Prezenční studium, Školství, synonymum, přesný výraz, co je to Prezenční studium?, terminus technicus, význam pojmu


Pojem Prezenční studium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Prezenční studium? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Prezenční studium je taková forma (především vysokoškolského) studia, při které je vyžadována častá osobní přítomnost studentů při výuce. U jiného než vysokoškolského studia (typicky na střední škole, vyšší odborné škole či konzervatoři) je též obdobné studium označováno jako denní studium, přesněji: denní forma vzdělávání.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz Prezenční studium na Google.cz

Hledat videa s názvem Prezenční studium na Youtube

Zkusit najít termín Prezenční studium ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Prezenční studium ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Prezenční studium ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Prezenční studium ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Prezenční studium například ve Wikizdrojích, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Teď už víte jaká je definice termínu Prezenční studium? resp. co znamená Prezenční studium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prezenční studium, odpověď na dotaz co je to Prezenční studium?. Víte např. kdo to je Masochista? Znáte a víte kdo je Mikejepan? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.