Co je to?
Odborný výraz, definice slova Emo. Co znamená pojem Emo z kategorie Kultura?

Co je to Emo? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Emo

Pojem "emo" je zkratkou z anglického výrazu "emotions" a jedná se o název jedné z mnoha současných subkultur. Vyznavači stylu emo jsou především teenageři. Jejich "poznávacím znamením" je punkově zaměřená móda a punk rockový hudební styl emo. Příznivci emo se zaměřují na své vnitřní prožitky, ponurou romantiku, často působí přecitlivěle, deprimovaně; mohou pociťovat značnou náklonnost ke všemu, co souvisí se smrtí a někteří holdují sebepoškozování. U široké veřejnosti se stylu emo nedostává příliš velkého porozumění a někdy bývá i karikován.

Co je to Emo? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Emo. Co znamená pojem Emo z kategorie Kultura?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Emo můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Emo je v sekci kultura

Klíčová slova: význam, synonymum, Emo, slovo, wiki, definice, terminologie, popis, heslo, slovník, přesný význam, terminus technicus, formulace, odborné názvosloví, co to je, co znamená, informace, odborný výraz


Pojem Emo je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Emo?

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

EMO (z anglického „emotions“) je americký slangový výraz označující subkulturu, která je definována módou a emo hudebním stylem (metalcore, screamo, emo), teenagerskou přecitlivělostí a touhou po romantice.

Další informační zdroje

Zkusit najít slovo Emo na Google.cz

Najít heslo Emo ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Emo ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Emo ve Wikizdrojích

Hledat slovo Emo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Emo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Emo například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Emo? resp. jaký je přesný význam slova Emo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Emo, odpověď na dotaz co je to Emo?. Víte např. kdo to je Edward Norton? Znáte a víte kdo je Internista? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než kultura). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.