Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Emo. Co znamená pojem Emo z kategorie Kultura?

Co to je Emo? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Emo?

Pojem "emo" je zkratkou z anglického výrazu "emotions" a jedná se o název jedné z mnoha současných subkultur. Vyznavači stylu emo jsou především teenageři. Jejich "poznávacím znamením" je punkově zaměřená móda a punk rockový hudební styl emo. Příznivci emo se zaměřují na své vnitřní prožitky, ponurou romantiku, často působí přecitlivěle, deprimovaně; mohou pociťovat značnou náklonnost ke všemu, co souvisí se smrtí a někteří holdují sebepoškozování. U široké veřejnosti se stylu emo nedostává příliš velkého porozumění a někdy bývá i karikován.

Co je to Emo? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Emo. Co znamená pojem Emo z kategorie Kultura?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Emo můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Emo je v kategorii Kultura

Klíčová slova: Kultura, slovník, pojem, Kultura, význam, Emo, heslo, termín, slovo, co znamená, wiki, co to je, co je to Emo?, definice pojmu, terminus technicus, popis, vysvětlení, lexikon


Pojem Emo je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Emo? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

EMO (z anglického „emotions“) je americký slangový výraz označující subkulturu, která je definována módou a emo hudebním stylem (metalcore, screamo, emo), teenagerskou přecitlivělostí a touhou po romantice.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Emo na Google.cz

Zkusit najít termín Emo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Emo ve Wikislovníku

Najít pojem Emo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Emo ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Emo ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Emo například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Emo? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Emo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Emo, odpověď na dotaz co je to Emo?. Víte např. kdo to je Zaměstnanec? Znáte a víte kdo je Internista? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Kultura Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.