Co je to?
Výraz, termín, definice slova Koloidní stříbro. Co znamená odborný pojem Koloidní stříbro z kategorie Lékařství?

Co je to Koloidní stříbro? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Koloidní stříbro?

Koloidní stříbro je využíváno jako dezinfekce a také jako prostředek při léčbě různých chorob. I když u nás není oficiálně schváleno jako léčivo, je koloidní stříbro v individuální léčbě velmi populární.
Aby koloidní stříbro vzniklo, musí v destilované vodě dojít k disperzi mikročástic stříbra. Roztok má pevně stanovenou koncentraci, částice stříbra mají velikost od 1 -10 nanometrů. Díky této velikosti může koloidní stříbro pronikat do jader různých patogenů a přispět k jejich zničení. Jeho vnitřní užívání je však považováno za kontroverzní.


Co je to Koloidní stříbro? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Koloidní stříbro. Co znamená odborný pojem Koloidní stříbro z kategorie Lékařství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Koloidní stříbro sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Koloidní stříbro patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: Koloidní stříbro, pojem, definice pojmu, formulace, Lékařství, význam slova, popis, co znamená, co je to Koloidní stříbro?, termín, vysvětlení, význam pojmu, Lékařství, terminus technicus, lexikon, přesný výraz, co to je, wiki


Pojem Koloidní stříbro je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Koloidní stříbro? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Koloidní stříbro vzniká disperzí nanočástic stříbra v destilované vodě. Stříbro je v podobě nanočástic rozloženo v pevně stanovené koncentraci roztoku. Velikost částic se pohybuje od 1 do 10 nanometrů. Viry mají velikost od 15 do 150 nm. Koloidní stříbro není v ČR státními úřady schváleným léčivem.

Více informací o pojmu Koloidní stříbro lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Koloidní stříbro ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Koloidní stříbro na Google.cz

Zkusit najít slovo Koloidní stříbro ve vyhledávači Qwant

Najít termín Koloidní stříbro ve Wikislovníku

Vyhledat termín Koloidní stříbro ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Koloidní stříbro ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Koloidní stříbro například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Koloidní stříbro? resp. co to je Koloidní stříbro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Koloidní stříbro, odpověď na dotaz co je to Koloidní stříbro?. Víte např. kdo to je Bankovní poradce? Znáte a víte kdo je Kateřina Brožová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Koloidní stříbro hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.