Co je to?
Odborný výraz, definice slova Koloidní stříbro. Co znamená slovo Koloidní stříbro z kategorie Lékařství?

Co je Koloidní stříbro?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Koloidní stříbro?

Koloidní stříbro je využíváno jako dezinfekce a také jako prostředek při léčbě různých chorob. I když u nás není oficiálně schváleno jako léčivo, je koloidní stříbro v individuální léčbě velmi populární.
Aby koloidní stříbro vzniklo, musí v destilované vodě dojít k disperzi mikročástic stříbra. Roztok má pevně stanovenou koncentraci, částice stříbra mají velikost od 1 -10 nanometrů. Díky této velikosti může koloidní stříbro pronikat do jader různých patogenů a přispět k jejich zničení. Jeho vnitřní užívání je však považováno za kontroverzní.


Co je to Koloidní stříbro? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Koloidní stříbro. Co znamená slovo Koloidní stříbro z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Koloidní stříbro) můžete sdílet s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Koloidní stříbro patří do kategorie lékařství

Klíčová slova: heslo, přesný význam, odborný výraz, definice pojmu, přesný výraz, lexikon, termín, pojem, lékařství, co je to Koloidní stříbro?, co to je, význam slova, význam pojmu, informace, Koloidní stříbro, formulace, odborné názvosloví, slovo


Pojem Koloidní stříbro je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Koloidní stříbro? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Koloidní stříbro vzniká disperzí nanočástic stříbra v destilované vodě. Stříbro je v podobě nanočástic rozloženo v pevně stanovené koncentraci roztoku. Velikost částic se pohybuje od 1 do 10 nanometrů. Viry mají velikost od 15 do 150 nm. Koloidní stříbro není v ČR státními úřady schváleným léčivem.

Více informací o slovu Koloidní stříbro doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Koloidní stříbro ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Koloidní stříbro ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Koloidní stříbro ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Koloidní stříbro na Youtube

Najít pojem Koloidní stříbro ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Koloidní stříbro ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Koloidní stříbro například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Teďka už zajisté víte co znamená slovo Koloidní stříbro? resp. co vlastně znamená slovo Koloidní stříbro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Koloidní stříbro, odpověď na dotaz co je to Koloidní stříbro?. Víte např. kdo to je Kaligraf? Znáte a víte kdo je Gandalf? Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je lékařství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie lékařství, Defibrilátor, koloidní stříbro, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.