Co je to?
Výraz, termín, definice slova Koloidní stříbro. Co znamená odborný pojem Koloidní stříbro z kategorie Lékařství?

Co je to Koloidní stříbro? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Koloidní stříbro

Koloidní stříbro je využíváno jako dezinfekce a také jako prostředek při léčbě různých chorob. I když u nás není oficiálně schváleno jako léčivo, je koloidní stříbro v individuální léčbě velmi populární.
Aby koloidní stříbro vzniklo, musí v destilované vodě dojít k disperzi mikročástic stříbra. Roztok má pevně stanovenou koncentraci, částice stříbra mají velikost od 1 -10 nanometrů. Díky této velikosti může koloidní stříbro pronikat do jader různých patogenů a přispět k jejich zničení. Jeho vnitřní užívání je však považováno za kontroverzní.


Co je to Koloidní stříbro? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Koloidní stříbro. Co znamená odborný pojem Koloidní stříbro z kategorie Lékařství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Koloidní stříbro sdílejte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Koloidní stříbro je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: odborný výraz, heslo, definice pojmu, pojem, význam pojmu, Lékařství, wiki, definice, odborné názvosloví, popis, slovo, význam, vysvětlení, co znamená, lexikon, co je to Koloidní stříbro?, přesný význam, význam slova


Pojem Koloidní stříbro je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Koloidní stříbro? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Koloidní stříbro vzniká disperzí nanočástic stříbra v destilované vodě. Stříbro je v podobě nanočástic rozloženo v pevně stanovené koncentraci roztoku. Velikost částic se pohybuje od 1 do 10 nanometrů. Viry mají velikost od 15 do 150 nm. Koloidní stříbro není v ČR státními úřady schváleným léčivem.

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat slovo Koloidní stříbro ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Koloidní stříbro ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Koloidní stříbro ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Koloidní stříbro ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Koloidní stříbro ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Koloidní stříbro ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Koloidní stříbro například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Koloidní stříbro? resp. jaký je význam slova Koloidní stříbro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Koloidní stříbro, odpověď na dotaz co je to Koloidní stříbro?. Víte např. kdo to je Mark Wahlberg? Znáte a víte kdo je Kateřina Brožová? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Koloidní stříbro i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.