Co je to?
Výraz, termín, definice slova Koloidní stříbro. Co znamená odborný pojem Koloidní stříbro z kategorie Lékařství?

Co je to Koloidní stříbro? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Koloidní stříbro?

Koloidní stříbro je využíváno jako dezinfekce a také jako prostředek při léčbě různých chorob. I když u nás není oficiálně schváleno jako léčivo, je koloidní stříbro v individuální léčbě velmi populární.
Aby koloidní stříbro vzniklo, musí v destilované vodě dojít k disperzi mikročástic stříbra. Roztok má pevně stanovenou koncentraci, částice stříbra mají velikost od 1 -10 nanometrů. Díky této velikosti může koloidní stříbro pronikat do jader různých patogenů a přispět k jejich zničení. Jeho vnitřní užívání je však považováno za kontroverzní.


Co je to Koloidní stříbro? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Koloidní stříbro. Co znamená odborný pojem Koloidní stříbro z kategorie Lékařství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Koloidní stříbro patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: slovo, terminologie, co je to Koloidní stříbro?, wiki, význam slova, Koloidní stříbro, lexikon, význam, pojem, názvosloví, co znamená, terminus technicus, odborný výraz, vysvětlení, synonymum, co to je, význam pojmu, informace


Pojem Koloidní stříbro je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Koloidní stříbro? Výraz, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Koloidní stříbro vzniká disperzí nanočástic stříbra v destilované vodě. Stříbro je v podobě nanočástic rozloženo v pevně stanovené koncentraci roztoku. Velikost částic se pohybuje od 1 do 10 nanometrů. Viry mají velikost od 15 do 150 nm. Koloidní stříbro není v ČR státními úřady schváleným léčivem.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít výraz Koloidní stříbro ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Koloidní stříbro na Google.cz

Najít heslo Koloidní stříbro ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Koloidní stříbro na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Koloidní stříbro ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Koloidní stříbro ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Koloidní stříbro například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Koloidní stříbro? resp. co je to Koloidní stříbro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Koloidní stříbro, odpověď na dotaz co je to Koloidní stříbro?. Víte např. kdo to je Poustevník? Znáte a víte kdo je Ivanka Trumpová? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.