Co je to?
Definice výrazu Štuková omítka. Co znamená odborný pojem Štuková omítka z kategorie Stavebnictví?

Co to je Štuková omítka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Štuková omítka

Štuková omítka je druh omítky používaný k opravám vnitřních stěn. Nejčastěji se používá štuková vápenná omítka, která je složena ze dvou vrstev. První vrstvu tvoří jádro z vápenné malty, které se nanáší do tloušťky 1 – 1,5 cm. Poté, co první vrstva částečně zaschne, se nanese druhá, štuková vrstva. Ta e slabší, maximálně 0,3 cm.
Štuk se skládá z vápna a jemného prosátého písku. Jeho povrch se pak upravuje hladítkem opatřeným plstěnou vložkou.


Co je to Štuková omítka? Význam slova, termín, Definice výrazu Štuková omítka. Co znamená odborný pojem Štuková omítka z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Štuková omítka? s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Štuková omítka je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: formulace, lexikon, definice pojmu, co je to Štuková omítka?, význam, synonymum, slovo, názvosloví, co to je, Stavebnictví, wiki, terminologie, význam pojmu, definice, termín, popis, terminus technicus, odborné názvosloví


Pojem Štuková omítka je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Štuková omítka

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Štuková omítka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Štuková omítka ve vyhledávači Qwant

Najít termín Štuková omítka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Štuková omítka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Štuková omítka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Štuková omítka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Štuková omítka například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Štuková omítka? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Štuková omítka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štuková omítka, odpověď na dotaz co je to Štuková omítka?. Víte např. kdo to je Nevěstka? Znáte a víte kdo je Andrej Babiš? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Stavebnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?