Co je to?
Definice výrazu Štuková omítka. Co znamená odborný pojem Štuková omítka z kategorie Stavebnictví?

Co to je Štuková omítka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Štuková omítka

Štuková omítka je druh omítky používaný k opravám vnitřních stěn. Nejčastěji se používá štuková vápenná omítka, která je složena ze dvou vrstev. První vrstvu tvoří jádro z vápenné malty, které se nanáší do tloušťky 1 – 1,5 cm. Poté, co první vrstva částečně zaschne, se nanese druhá, štuková vrstva. Ta e slabší, maximálně 0,3 cm.
Štuk se skládá z vápna a jemného prosátého písku. Jeho povrch se pak upravuje hladítkem opatřeným plstěnou vložkou.


Co je to Štuková omítka? Význam slova, termín, Definice výrazu Štuková omítka. Co znamená odborný pojem Štuková omítka z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Štuková omítka se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: definice, co znamená, slovník, popis, význam, názvosloví, Stavebnictví, informace, lexikon, přesný výraz, význam slova, Štuková omítka, význam pojmu, wiki, definice pojmu, pojem, přesný význam, termín


Pojem Štuková omítka je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Štuková omítka zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat slovo Štuková omítka ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Štuková omítka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Štuková omítka ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Štuková omítka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Štuková omítka na Youtube

Najít heslo Štuková omítka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Štuková omítka například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Štuková omítka? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Štuková omítka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štuková omítka, odpověď na dotaz co je to Štuková omítka?. Víte např. kdo to je Natalie Portman? Znáte a víte kdo je Michael Moore? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Stavebnictví). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?