Co je to?
Definice výrazu Štuková omítka. Co znamená odborný pojem Štuková omítka z kategorie Stavebnictví?

Co to je Štuková omítka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Štuková omítka

Štuková omítka je druh omítky používaný k opravám vnitřních stěn. Nejčastěji se používá štuková vápenná omítka, která je složena ze dvou vrstev. První vrstvu tvoří jádro z vápenné malty, které se nanáší do tloušťky 1 – 1,5 cm. Poté, co první vrstva částečně zaschne, se nanese druhá, štuková vrstva. Ta e slabší, maximálně 0,3 cm.
Štuk se skládá z vápna a jemného prosátého písku. Jeho povrch se pak upravuje hladítkem opatřeným plstěnou vložkou.


Co je to Štuková omítka? Význam slova, termín, Definice výrazu Štuková omítka. Co znamená odborný pojem Štuková omítka z kategorie Stavebnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Štuková omítka patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: definice, Štuková omítka, heslo, názvosloví, přesný význam, formulace, co je to Štuková omítka?, lexikon, slovník, význam pojmu, slovo, wiki, vysvětlení, definice pojmu, odborný výraz, Stavebnictví, přesný výraz, odborné názvosloví


Pojem Štuková omítka je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Štuková omítka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Štuková omítka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Štuková omítka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Štuková omítka na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Štuková omítka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Štuková omítka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Štuková omítka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Štuková omítka? resp. co znamená Štuková omítka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štuková omítka, odpověď na dotaz co je to Štuková omítka?. Víte např. kdo to je Papež? Znáte a víte kdo je Andrej Babiš? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?