Co je to?
Definice výrazu Štuková omítka. Co znamená odborný pojem Štuková omítka z kategorie Stavebnictví?

Co to je Štuková omítka? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Štuková omítka

Štuková omítka je druh omítky používaný k opravám vnitřních stěn. Nejčastěji se používá štuková vápenná omítka, která je složena ze dvou vrstev. První vrstvu tvoří jádro z vápenné malty, které se nanáší do tloušťky 1 – 1,5 cm. Poté, co první vrstva částečně zaschne, se nanese druhá, štuková vrstva. Ta e slabší, maximálně 0,3 cm.
Štuk se skládá z vápna a jemného prosátého písku. Jeho povrch se pak upravuje hladítkem opatřeným plstěnou vložkou.


Co je to Štuková omítka? Význam slova, termín, Definice výrazu Štuková omítka. Co znamená odborný pojem Štuková omítka z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Štuková omítka? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Štuková omítka je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: formulace, informace, terminus technicus, odborný výraz, synonymum, definice pojmu, pojem, co to je, přesný význam, význam, co znamená, Stavebnictví, definice, terminologie, co je to Štuková omítka?, význam pojmu, heslo, význam slova


Pojem Štuková omítka je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Štuková omítka zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Štuková omítka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Štuková omítka ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Štuková omítka na Youtube

Zkusit najít heslo Štuková omítka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Štuková omítka ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Štuková omítka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Štuková omítka například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Štuková omítka? resp. co označuje slovo Štuková omítka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štuková omítka, odpověď na dotaz co je to Štuková omítka?. Víte např. kdo to je Recepční? Znáte a víte kdo je Larry Ellison? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?