Co je to?
Výraz, termín, definice slova Společenská škodlivost. Co znamená odborný pojem Společenská škodlivost z kategorie Právo?

Co je to Společenská škodlivost? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Společenská škodlivost

Společenská škodlivost je nedílnou součástí trestného činu. Jde o materiální stránku, bez které by se nejednalo o trestný čin. Pojem se od roku 2010 používá místo názvu společenská nebezpečnost.
Musí se tedy jednat o skutek, který je společensky nebezpečný a musí překročit rámec přestupku. Společenská škodlivost může být obecná, typová nebo konkrétní. Časově se může jednat o původní nebo aktuální škodlivost.


Co je to Společenská škodlivost? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Společenská škodlivost. Co znamená odborný pojem Společenská škodlivost z kategorie Právo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Společenská škodlivost s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Společenská škodlivost se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: heslo, přesný význam, popis, slovo, Společenská škodlivost, synonymum, Právo, co je to Společenská škodlivost?, Právo, wiki, terminologie, termín, vysvětlení, formulace, co to je, význam slova, definice pojmu, význam


Pojem Společenská škodlivost je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít termín Společenská škodlivost na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Společenská škodlivost ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Společenská škodlivost ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Společenská škodlivost ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Společenská škodlivost ve Wikipedii

Vyhledat slovo Společenská škodlivost ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Společenská škodlivost například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Společenská škodlivost? resp. co to je Společenská škodlivost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Společenská škodlivost, odpověď na dotaz co je to Společenská škodlivost?. Víte např. kdo to je Modista? Znáte a víte kdo je Michael Kocáb? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Právo). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.