Co je to?
Definice výrazu Excel. Co znamená odborný pojem Excel z kategorie Software?

Co to je Excel? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Excel

Excel je označení produktu firmy Microsoft. Jedná se o tabulkový procesor určený OS Microsoft Windows a používá se i pro počítače Macintosh. Je standardní součástí kancelářského balíčku MS Office.
Excel je tabulkový kalkulátor, tvořený sešitem s listy. Na jednotlivé listy lze umístit informace, číselné údaje, výpočty, grafy i obrázky a další. Jednotlivé buňky listu lze definovat a nastavit pro určitý úkon, operaci, kterou program Excel provede. Excel má široké použití v nejrůznějších oblastech.


Co je to Excel? Význam slova, termín, Definice výrazu Excel. Co znamená odborný pojem Excel z kategorie Software?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Excel? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Excel je v kategorii Software

Klíčová slova: odborný výraz, lexikon, přesný výraz, slovo, odborné názvosloví, co to je, význam pojmu, definice, definice pojmu, pojem, Excel, Software, co je to Excel?, formulace, synonymum, termín, heslo, wiki


Pojem Excel je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít slovo Excel ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Excel ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Excel ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Excel ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Excel ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Excel ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Excel například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Excel? resp. jaký je přesný význam slova Excel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Excel, odpověď na dotaz co je to Excel?. Víte např. kdo to je Bukvice? Znáte a víte kdo je Fracek? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Software. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.