Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Čtvrtkmen. Co znamená pojem Čtvrtkmen z kategorie Rostliny?

Co to je Čtvrtkmen? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Čtvrtkmen

Čtvrtkmen je označení pro tvar ovocných stromů. Jako čtvrtkmen označujeme takový strom, jehož kmen se větví asi 100 až 120 cm nad zemí. Dřeviny s kratším kmenem označujeme jako keř nebo zákrsek. Stromy s delším kmenem označujeme jako polokmen nebo vysokokmen.


Co je to Čtvrtkmen? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Čtvrtkmen. Co znamená pojem Čtvrtkmen z kategorie Rostliny?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Čtvrtkmen s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Čtvrtkmen je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: význam slova, Rostliny, terminologie, význam pojmu, význam, synonymum, heslo, termín, pojem, popis, informace, formulace, terminus technicus, definice pojmu, co to je, přesný význam, co znamená, wiki


Pojem Čtvrtkmen je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat pojem Čtvrtkmen ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Čtvrtkmen na Youtube

Hledat výraz Čtvrtkmen ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Čtvrtkmen ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Čtvrtkmen ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čtvrtkmen ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Čtvrtkmen například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Čtvrtkmen? resp. co se skrývá pod slovem Čtvrtkmen? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čtvrtkmen, odpověď na dotaz co je to Čtvrtkmen?. Víte např. kdo to je Markéta Kutilová? Znáte a víte kdo je František Nedvěd? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Rostliny. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.