Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Čtvrtkmen. Co znamená pojem Čtvrtkmen z kategorie Rostliny?

Co to je Čtvrtkmen? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Čtvrtkmen?

Čtvrtkmen je označení pro tvar ovocných stromů. Jako čtvrtkmen označujeme takový strom, jehož kmen se větví asi 100 až 120 cm nad zemí. Dřeviny s kratším kmenem označujeme jako keř nebo zákrsek. Stromy s delším kmenem označujeme jako polokmen nebo vysokokmen.


Co je to Čtvrtkmen? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Čtvrtkmen. Co znamená pojem Čtvrtkmen z kategorie Rostliny?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Čtvrtkmen můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Čtvrtkmen je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: definice pojmu, formulace, odborné názvosloví, Rostliny, odborný výraz, terminus technicus, Rostliny, význam, wiki, heslo, termín, význam pojmu, co je to Čtvrtkmen?, lexikon, vysvětlení, informace, definice, terminologie


Pojem Čtvrtkmen je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít heslo Čtvrtkmen ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Čtvrtkmen na Youtube

Vyhledat výraz Čtvrtkmen ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Čtvrtkmen ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Čtvrtkmen ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Čtvrtkmen ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Čtvrtkmen například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Čtvrtkmen? resp. co to je Čtvrtkmen? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čtvrtkmen, odpověď na dotaz co je to Čtvrtkmen?. Víte např. kdo to je Asasín? Znáte a víte kdo je Ben Cristovao? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Rostliny). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.