Co je to?
Odborný výraz, definice slova Čtvrtkmen. Co znamená pojem Čtvrtkmen z kategorie Rostliny?

Co je Čtvrtkmen? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Čtvrtkmen?

Čtvrtkmen je označení pro tvar ovocných stromů. Jako čtvrtkmen označujeme takový strom, jehož kmen se větví asi 100 až 120 cm nad zemí. Dřeviny s kratším kmenem označujeme jako keř nebo zákrsek. Stromy s delším kmenem označujeme jako polokmen nebo vysokokmen.


Co je to Čtvrtkmen? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Čtvrtkmen. Co znamená pojem Čtvrtkmen z kategorie Rostliny?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s dalšími osobami prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Čtvrtkmen se nachází v sekci rostliny

Klíčová slova: pojem, odborný výraz, co je to Čtvrtkmen?, slovo, rostliny, definice pojmu, přesný výraz, vysvětlení, názvosloví, definice, Čtvrtkmen, wiki, termín, popis, rostliny, lexikon, význam slova, formulace


Pojem Čtvrtkmen je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čtvrtkmen ve Wikimedia Commons

Najít pojem Čtvrtkmen ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Čtvrtkmen ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Čtvrtkmen ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Čtvrtkmen na Google.cz

Hledat pojem Čtvrtkmen ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Čtvrtkmen například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Čtvrtkmen? resp. co znamená Čtvrtkmen? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čtvrtkmen, odpověď na dotaz co je to Čtvrtkmen?. Víte např. kdo to je Karel Svoboda? Znáte a víte kdo je Miroslav Sládek? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Čtvrtkmen i v jiné kategorii než v rostliny. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.