Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Čtvrtkmen. Co znamená pojem Čtvrtkmen z kategorie Rostliny?

Co to je Čtvrtkmen? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Čtvrtkmen

Čtvrtkmen je označení pro tvar ovocných stromů. Jako čtvrtkmen označujeme takový strom, jehož kmen se větví asi 100 až 120 cm nad zemí. Dřeviny s kratším kmenem označujeme jako keř nebo zákrsek. Stromy s delším kmenem označujeme jako polokmen nebo vysokokmen.


Co je to Čtvrtkmen? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Čtvrtkmen. Co znamená pojem Čtvrtkmen z kategorie Rostliny?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Čtvrtkmen s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Čtvrtkmen patří do kategorie Rostliny

Klíčová slova: slovník, terminus technicus, co je to Čtvrtkmen?, odborný výraz, vysvětlení, popis, přesný výraz, heslo, co to je, formulace, termín, informace, lexikon, přesný význam, Rostliny, wiki, názvosloví, co znamená


Pojem Čtvrtkmen je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít pojem Čtvrtkmen ve Wikipedii

Hledat slovo Čtvrtkmen ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čtvrtkmen ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Čtvrtkmen ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Čtvrtkmen na Youtube

Najít heslo Čtvrtkmen ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Čtvrtkmen například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Čtvrtkmen? resp. jaká je definice termínu Čtvrtkmen? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čtvrtkmen, odpověď na dotaz co je to Čtvrtkmen?. Víte např. kdo to je Baptista? Znáte a víte kdo je František Nedvěd? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Rostliny Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.