Co je to?
Výraz, termín, definice slova Čtvrtkmen. Co znamená odborný pojem Čtvrtkmen z kategorie Rostliny?

Co je to Čtvrtkmen? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Čtvrtkmen

Čtvrtkmen je označení pro tvar ovocných stromů. Jako čtvrtkmen označujeme takový strom, jehož kmen se větví asi 100 až 120 cm nad zemí. Dřeviny s kratším kmenem označujeme jako keř nebo zákrsek. Stromy s delším kmenem označujeme jako polokmen nebo vysokokmen.


Co je to Čtvrtkmen? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Čtvrtkmen. Co znamená odborný pojem Čtvrtkmen z kategorie Rostliny?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Čtvrtkmen s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Čtvrtkmen patří do kategorie rostliny

Klíčová slova: názvosloví, popis, přesný výraz, co je to Čtvrtkmen?, lexikon, vysvětlení, slovo, odborné názvosloví, definice pojmu, Čtvrtkmen, odborný výraz, wiki, formulace, slovník, význam slova, co to je, synonymum, význam pojmu


Pojem Čtvrtkmen je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat výraz Čtvrtkmen ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čtvrtkmen ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Čtvrtkmen ve Wikislovníku

Najít heslo Čtvrtkmen ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Čtvrtkmen ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Čtvrtkmen ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Čtvrtkmen například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Nyní už nejspíš víte co to je Čtvrtkmen? resp. co znamená výraz Čtvrtkmen? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čtvrtkmen, odpověď na dotaz co je to Čtvrtkmen?. Víte např. kdo to je Hobit? Znáte a víte kdo je Jaroslav Kubera? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Čtvrtkmen v jiné sekci než rostliny. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.