Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Laser game. Co znamená pojem Laser game z kategorie Sport?

Co to je Laser game? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Laser game?

Laser game je název hry založené na využití nejmodernějších technologií, zahrnujících laser a sci-fi žánr. Řadí se jak mezi hry sportovní, tak mezi hry společenské. Hraje se v týmu, používají se laserové zbraně s cílem dosažení co nevyššího počtu bodů.
Laser game může být založena i na plnění různých úkolů – dobytí cíle, získání nějaké věci. Lze hrát jak v budovách, tak ve venkovním prostředí. Pro hru je důležité speciální vybavení.


Co je to Laser game? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Laser game. Co znamená pojem Laser game z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Laser game můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Laser game je v kategorii Sport

Klíčová slova: synonymum, definice, co to je, názvosloví, pojem, význam, vysvětlení, termín, slovo, popis, význam pojmu, co znamená, lexikon, přesný výraz, význam slova, heslo, Sport, odborný výraz


Pojem Laser game je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Laser game? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Laser game je týmová sportovně společenská hra využívající moderní technologie, včetně laseru, s prvky sci-fi. Při hře se využívá laserových zbraní, při které se hráči snaží získat co nejvíce bodů, případně plní jiné úkoly (dobytí základny, odcizení standarty). Hra se hraje jak v uzavřených prostorech tzv. arénách, tak i venku na volném prostranství. Existuje mnoho společností zabývající se výrobou systému.

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Laser game ve Wikizdrojích

Vyhledat slovo Laser game na Google.cz

Hledat pojem Laser game ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Laser game ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Laser game ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Laser game ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Laser game například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Laser game? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Laser game? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Laser game, odpověď na dotaz co je to Laser game?. Víte např. kdo to je Ťaman? Znáte a víte kdo je Matyáš Korvín? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Sport). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.