Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Laser game. Co znamená pojem Laser game z kategorie Sport?

Co to je Laser game? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Laser game?

Laser game je název hry založené na využití nejmodernějších technologií, zahrnujících laser a sci-fi žánr. Řadí se jak mezi hry sportovní, tak mezi hry společenské. Hraje se v týmu, používají se laserové zbraně s cílem dosažení co nevyššího počtu bodů.
Laser game může být založena i na plnění různých úkolů – dobytí cíle, získání nějaké věci. Lze hrát jak v budovách, tak ve venkovním prostředí. Pro hru je důležité speciální vybavení.


Co je to Laser game? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Laser game. Co znamená pojem Laser game z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Laser game je v sekci Sport

Klíčová slova: synonymum, přesný význam, Sport, terminus technicus, význam slova, názvosloví, definice pojmu, co je to Laser game?, termín, Laser game, pojem, význam pojmu, přesný výraz, popis, Sport, wiki, vysvětlení, odborný výraz


Pojem Laser game je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Laser game? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Laser game je týmová sportovně společenská hra využívající moderní technologie, včetně laseru, s prvky sci-fi. Při hře se využívá laserových zbraní, při které se hráči snaží získat co nejvíce bodů, případně plní jiné úkoly (dobytí základny, odcizení standarty). Hra se hraje jak v uzavřených prostorech tzv. arénách, tak i venku na volném prostranství. Existuje mnoho společností zabývající se výrobou systému.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat výraz Laser game ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Laser game na Google.cz

Hledat videa s názvem Laser game na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Laser game ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Laser game ve Wikizdrojích

Hledat heslo Laser game ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Laser game například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Laser game? resp. co vlastně znamená slovo Laser game? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Laser game, odpověď na dotaz co je to Laser game?. Víte např. kdo to je Konfident? Znáte a víte kdo je Matyáš Korvín? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.