Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Laser game. Co znamená pojem Laser game z kategorie Sport?

Co to je Laser game? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Laser game?

Laser game je název hry založené na využití nejmodernějších technologií, zahrnujících laser a sci-fi žánr. Řadí se jak mezi hry sportovní, tak mezi hry společenské. Hraje se v týmu, používají se laserové zbraně s cílem dosažení co nevyššího počtu bodů.
Laser game může být založena i na plnění různých úkolů – dobytí cíle, získání nějaké věci. Lze hrát jak v budovách, tak ve venkovním prostředí. Pro hru je důležité speciální vybavení.


Co je to Laser game? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Laser game. Co znamená pojem Laser game z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Laser game je v sekci Sport

Klíčová slova: wiki, co to je, lexikon, slovník, synonymum, přesný výraz, Sport, vysvětlení, terminus technicus, definice pojmu, slovo, co je to Laser game?, odborné názvosloví, heslo, terminologie, Sport, názvosloví, formulace


Pojem Laser game je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Laser game píše následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Laser game je týmová sportovně společenská hra využívající moderní technologie, včetně laseru, s prvky sci-fi. Při hře se využívá laserových zbraní, při které se hráči snaží získat co nejvíce bodů, případně plní jiné úkoly (dobytí základny, odcizení standarty). Hra se hraje jak v uzavřených prostorech tzv. arénách, tak i venku na volném prostranství. Existuje mnoho společností zabývající se výrobou systému.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat výraz Laser game ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Laser game ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Laser game na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Laser game ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Laser game na Youtube

Zkusit najít slovo Laser game ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Laser game například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Laser game? resp. co označuje slovo Laser game? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Laser game, odpověď na dotaz co je to Laser game?. Víte např. kdo to je Jan Palach? Znáte a víte kdo je Hispánec? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Laser game hledat i v jiných kategoriích (než Sport) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.