Co je to?
Výraz, termín, definice slova Laser game. Co znamená odborný pojem Laser game z kategorie Sport?

Co je to Laser game? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Laser game

Laser game je název hry založené na využití nejmodernějších technologií, zahrnujících laser a sci-fi žánr. Řadí se jak mezi hry sportovní, tak mezi hry společenské. Hraje se v týmu, používají se laserové zbraně s cílem dosažení co nevyššího počtu bodů.
Laser game může být založena i na plnění různých úkolů – dobytí cíle, získání nějaké věci. Lze hrát jak v budovách, tak ve venkovním prostředí. Pro hru je důležité speciální vybavení.


Co je to Laser game? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Laser game. Co znamená odborný pojem Laser game z kategorie Sport?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Laser game je v kategorii sport

Klíčová slova: termín, co to je, přesný výraz, význam, slovník, přesný význam, odborné názvosloví, heslo, sport, terminologie, popis, lexikon, názvosloví, co je to Laser game?, význam pojmu, definice pojmu, význam slova, terminus technicus


Pojem Laser game je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Laser game?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Laser game je týmová sportovně společenská hra využívající moderní technologie, včetně laseru, s prvky sci-fi. Při hře se využívá laserových zbraní, při které se hráči snaží získat co nejvíce bodů, případně plní jiné úkoly (dobytí základny, odcizení standarty). Hra se hraje jak v uzavřených prostorech tzv. arénách, tak i venku na volném prostranství. Existuje mnoho společností zabývající se výrobou systému.

Další informace o pojmu Laser game hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat pojem Laser game ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Laser game na Youtube

Najít termín Laser game ve Wikizdrojích

Hledat slovo Laser game ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Laser game ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Laser game ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Laser game například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Nyní už nejspíš víte co to je Laser game? resp. co je to Laser game? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Laser game, odpověď na dotaz co je to Laser game?. Víte např. kdo to je Ivana Stráská? Znáte a víte kdo je Steve Yzerman? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je sport. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.