Co je to?
Výraz, termín, definice slova Spondylóza. Co znamená odborný pojem Spondylóza z kategorie Nemoce?

Co je to Spondylóza? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Spondylóza

Spondylóza je název pro degenerativní onemocnění meziobratlových destiček. Ztrácí se při ní tekutiny z meziobratlového disku, ten se snižuje a prodlužují se tak okolní páteřové vazy. Vzniklou nestabilitu vyrovnává tělo nárůstem osteofytů, výrůstků na obratlích.
Následkem spondylózy jsou bolesti zad, které se léčí rehabilitací, analgetiky, antirevmatiky nebo chirurgickým zpevněním páteře.


Co je to Spondylóza? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Spondylóza. Co znamená odborný pojem Spondylóza z kategorie Nemoce?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Spondylóza) můžete sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Spondylóza patří do kategorie nemoce

Klíčová slova: význam, přesný výraz, definice pojmu, odborný výraz, Spondylóza, terminologie, synonymum, přesný význam, slovo, termín, wiki, slovník, informace, co je to Spondylóza?, co to je, nemoce, vysvětlení, lexikon


Pojem Spondylóza je v kategorii nemoce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Spondylóza

Vyhledat termín Spondylóza ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Spondylóza na Youtube

Zkusit najít výraz Spondylóza ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Spondylóza ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Spondylóza ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Spondylóza ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Spondylóza například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Spondylóza? resp. jaká je definice termínu Spondylóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spondylóza, odpověď na dotaz co je to Spondylóza?. Víte např. kdo to je Rekvizitář? Znáte a víte kdo je Jolka Krásná? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je nemoce. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.