Co je to?
Definice výrazu Spondylóza. Co znamená odborný pojem Spondylóza z kategorie Nemoce?

Co to je Spondylóza? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Spondylóza?

Spondylóza je název pro degenerativní onemocnění meziobratlových destiček. Ztrácí se při ní tekutiny z meziobratlového disku, ten se snižuje a prodlužují se tak okolní páteřové vazy. Vzniklou nestabilitu vyrovnává tělo nárůstem osteofytů, výrůstků na obratlích.
Následkem spondylózy jsou bolesti zad, které se léčí rehabilitací, analgetiky, antirevmatiky nebo chirurgickým zpevněním páteře.


Co je to Spondylóza? Význam slova, termín, Definice výrazu Spondylóza. Co znamená odborný pojem Spondylóza z kategorie Nemoce?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Spondylóza doporučujeme sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Spondylóza se nachází v sekci Nemoce

Klíčová slova: přesný význam, informace, formulace, Spondylóza, Nemoce, slovo, termín, Nemoce, definice, wiki, co znamená, heslo, odborný výraz, odborné názvosloví, význam slova, co je to Spondylóza?, názvosloví, definice pojmu


Pojem Spondylóza je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Spondylóza v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Spondylóza ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Spondylóza ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Spondylóza ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Spondylóza ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Spondylóza ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Spondylóza ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Spondylóza například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Spondylóza? resp. co znamená výraz Spondylóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spondylóza, odpověď na dotaz co je to Spondylóza?. Víte např. kdo to je Klement Gottwald? Znáte a víte kdo je Hotař? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nemoce). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.