Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kuplířství. Co znamená pojem Kuplířství z kategorie Právo?

Co je to Kuplířství? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kuplířství?

Kuplířství je pojmenování trestného činu, který je založen na svedení nebo přinucení jiného člověka k tomu, aby provozoval prostituci. Kuplíř má z takto vedené prostituce zisk.
Za tento čin je pachatel odsuzován k odnětí svobody až na čtyři roky, vyšší sazby jsou pak určeny organizovaným skupinám nebo tehdy, došlo-li k poškození zdraví či smrti nebo při využití dítěte. Při kuplířství je omezováno právo svobodně se rozhodnout a dochází také k přečinům proti mravnosti.


Co je to Kuplířství? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kuplířství. Co znamená pojem Kuplířství z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kuplířství patří do kategorie Právo

Klíčová slova: význam, Právo, wiki, přesný výraz, pojem, názvosloví, co to je, Kuplířství, informace, heslo, popis, slovo, slovník, synonymum, co je to Kuplířství?, lexikon, odborný výraz, termín


Pojem Kuplířství je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Kuplířství?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Kuplířství je trestný čin, který spočívá v tom, že kuplíř přiměje či svede jinou osobu k provozování prostituce, případně z prostituce jiného jen profituje. Trestní právo tak zde vyjadřuje společenský zájem nejen na ochraně mravnosti, ale i svobodného rozhodování člověka.

Jiné zdroje informací o pojmu Kuplířství

Hledat pojem Kuplířství ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Kuplířství ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo Kuplířství ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Kuplířství ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Kuplířství ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Kuplířství na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuplířství například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Kuplířství? resp. co znamená slovo Kuplířství? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kuplířství, odpověď na dotaz co je to Kuplířství?. Víte např. kdo to je Egoista? Znáte a víte kdo je Vekslák? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Právo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.