Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kuplířství. Co znamená pojem Kuplířství z kategorie Právo?

Co je to Kuplířství? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kuplířství?

Kuplířství je pojmenování trestného činu, který je založen na svedení nebo přinucení jiného člověka k tomu, aby provozoval prostituci. Kuplíř má z takto vedené prostituce zisk.
Za tento čin je pachatel odsuzován k odnětí svobody až na čtyři roky, vyšší sazby jsou pak určeny organizovaným skupinám nebo tehdy, došlo-li k poškození zdraví či smrti nebo při využití dítěte. Při kuplířství je omezováno právo svobodně se rozhodnout a dochází také k přečinům proti mravnosti.


Co je to Kuplířství? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kuplířství. Co znamená pojem Kuplířství z kategorie Právo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Kuplířství? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kuplířství je v sekci Právo

Klíčová slova: co to je, vysvětlení, wiki, co je to Kuplířství?, přesný výraz, Právo, názvosloví, Kuplířství, heslo, slovník, popis, přesný význam, odborné názvosloví, terminus technicus, slovo, význam, definice, synonymum


Pojem Kuplířství je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat termín Kuplířství ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kuplířství ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Kuplířství na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kuplířství ve Wikimedia Commons

Najít slovo Kuplířství ve Wikislovníku

Vyhledat termín Kuplířství ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuplířství například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kuplířství? resp. co vlastně znamená slovo Kuplířství? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kuplířství, odpověď na dotaz co je to Kuplířství?. Víte např. kdo to je Ivan Langer? Znáte a víte kdo je Vekslák? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Právo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.