Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kuplířství. Co znamená pojem Kuplířství z kategorie Právo?

Co je to Kuplířství? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Kuplířství

Kuplířství je pojmenování trestného činu, který je založen na svedení nebo přinucení jiného člověka k tomu, aby provozoval prostituci. Kuplíř má z takto vedené prostituce zisk.
Za tento čin je pachatel odsuzován k odnětí svobody až na čtyři roky, vyšší sazby jsou pak určeny organizovaným skupinám nebo tehdy, došlo-li k poškození zdraví či smrti nebo při využití dítěte. Při kuplířství je omezováno právo svobodně se rozhodnout a dochází také k přečinům proti mravnosti.


Co je to Kuplířství? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kuplířství. Co znamená pojem Kuplířství z kategorie Právo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Kuplířství s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kuplířství je v kategorii Právo

Klíčová slova: synonymum, Právo, terminus technicus, význam slova, heslo, odborný výraz, definice pojmu, wiki, přesný význam, co to je, lexikon, informace, definice, popis, terminologie, názvosloví, co je to Kuplířství?, pojem


Pojem Kuplířství je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Kuplířství píše následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kuplířství je trestný čin, který spočívá v tom, že kuplíř přiměje či svede jinou osobu k provozování prostituce, případně z prostituce jiného jen profituje. Trestní právo tak zde vyjadřuje společenský zájem nejen na ochraně mravnosti, ale i svobodného rozhodování člověka.

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Kuplířství na Youtube

Hledat heslo Kuplířství ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Kuplířství ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Kuplířství ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Kuplířství ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kuplířství ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuplířství například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Kuplířství? resp. jaký je význam slova Kuplířství? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kuplířství, odpověď na dotaz co je to Kuplířství?. Víte např. kdo to je Petr Lexa? Znáte a víte kdo je Savec? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Právo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.