Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kuplířství. Co znamená pojem Kuplířství z kategorie Právo?

Co je Kuplířství?

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Kuplířství

Kuplířství je pojmenování trestného činu, který je založen na svedení nebo přinucení jiného člověka k tomu, aby provozoval prostituci. Kuplíř má z takto vedené prostituce zisk.
Za tento čin je pachatel odsuzován k odnětí svobody až na čtyři roky, vyšší sazby jsou pak určeny organizovaným skupinám nebo tehdy, došlo-li k poškození zdraví či smrti nebo při využití dítěte. Při kuplířství je omezováno právo svobodně se rozhodnout a dochází také k přečinům proti mravnosti.


Co je to Kuplířství? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kuplířství. Co znamená pojem Kuplířství z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text sestavily autoři (redaktoři a redaktorky) pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kuplířství sdílet s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Kuplířství patří do sekce právo

Klíčová slova: slovo, formulace, právo, pojem, terminus technicus, definice, odborné názvosloví, přesný význam, názvosloví, popis, terminologie, synonymum, wiki, přesný výraz, slovník, co je to Kuplířství?, co znamená, Kuplířství


Pojem Kuplířství je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Kuplířství? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Kuplířství je trestný čin, který spočívá v tom, že kuplíř přiměje či svede jinou osobu k provozování prostituce, případně z prostituce jiného jen profituje. Trestní právo tak zde vyjadřuje společenský zájem nejen na ochraně mravnosti, ale i svobodného rozhodování člověka.

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kuplířství ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Kuplířství na Youtube

Zkusit najít termín Kuplířství ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Kuplířství ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Kuplířství ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Kuplířství ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuplířství například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikizdrojích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Z předchozího textu jste se dozvěděli jaká je definice termínu Kuplířství? resp. co znamená výraz Kuplířství? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kuplířství, odpověď na dotaz co je to Kuplířství?. Víte např. kdo to je Onanista? Znáte a víte kdo je David Suchařípa? Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie právo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie právo, Spravedlnost, kuplířství, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.