Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kuplířství. Co znamená pojem Kuplířství z kategorie Právo?

Co je to Kuplířství? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kuplířství?

Kuplířství je pojmenování trestného činu, který je založen na svedení nebo přinucení jiného člověka k tomu, aby provozoval prostituci. Kuplíř má z takto vedené prostituce zisk.
Za tento čin je pachatel odsuzován k odnětí svobody až na čtyři roky, vyšší sazby jsou pak určeny organizovaným skupinám nebo tehdy, došlo-li k poškození zdraví či smrti nebo při využití dítěte. Při kuplířství je omezováno právo svobodně se rozhodnout a dochází také k přečinům proti mravnosti.


Co je to Kuplířství? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kuplířství. Co znamená pojem Kuplířství z kategorie Právo?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Kuplířství můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kuplířství je v kategorii Právo

Klíčová slova: terminologie, slovo, co znamená, wiki, definice pojmu, přesný výraz, Právo, Kuplířství, přesný význam, odborný výraz, termín, terminus technicus, popis, co to je, slovník, význam, Právo, pojem


Pojem Kuplířství je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Kuplířství dozvíte následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Kuplířství je trestný čin, který spočívá v tom, že kuplíř přiměje či svede jinou osobu k provozování prostituce, případně z prostituce jiného jen profituje. Trestní právo tak zde vyjadřuje společenský zájem nejen na ochraně mravnosti, ale i svobodného rozhodování člověka.

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Kuplířství ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Kuplířství ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Kuplířství ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Kuplířství ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Kuplířství ve Wikizdrojích

Vyhledat pojem Kuplířství ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuplířství například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Kuplířství? resp. co znamená Kuplířství? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kuplířství, odpověď na dotaz co je to Kuplířství?. Víte např. kdo to je Jan Hus? Znáte a víte kdo je Apologeta? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Právo Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.