Co je to?
Definice výrazu, termínu Kuplířství. Co znamená odborný pojem Kuplířství z kategorie Právo?

Co je Kuplířství? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kuplířství?

Kuplířství je pojmenování trestného činu, který je založen na svedení nebo přinucení jiného člověka k tomu, aby provozoval prostituci. Kuplíř má z takto vedené prostituce zisk.
Za tento čin je pachatel odsuzován k odnětí svobody až na čtyři roky, vyšší sazby jsou pak určeny organizovaným skupinám nebo tehdy, došlo-li k poškození zdraví či smrti nebo při využití dítěte. Při kuplířství je omezováno právo svobodně se rozhodnout a dochází také k přečinům proti mravnosti.


Co je to Kuplířství? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kuplířství. Co znamená odborný pojem Kuplířství z kategorie Právo?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Kuplířství s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Kuplířství je v kategorii právo

Klíčová slova: terminologie, informace, slovo, formulace, vysvětlení, odborný výraz, co znamená, terminus technicus, právo, názvosloví, wiki, heslo, lexikon, přesný výraz, právo, popis, pojem, význam slova


Pojem Kuplířství je v kategorii právo, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Kuplířství dozvíte následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Kuplířství je trestný čin, který spočívá v tom, že kuplíř přiměje či svede jinou osobu k provozování prostituce, případně z prostituce jiného jen profituje. Trestní právo tak zde vyjadřuje společenský zájem nejen na ochraně mravnosti, ale i svobodného rozhodování člověka.

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít výraz Kuplířství ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Kuplířství ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Kuplířství na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kuplířství ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Kuplířství na Youtube

Zkusit najít slovo Kuplířství ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuplířství například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Kuplířství? resp. co je to Kuplířství? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kuplířství, odpověď na dotaz co je to Kuplířství?. Víte např. kdo to je Jakub Voráček? Znáte a víte kdo je Giordano Bruno? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než právo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.