Co je to?
Výraz, termín, definice slova Tajfun. Co znamená odborný pojem Tajfun z kategorie Příroda?

Co je to Tajfun? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Tajfun

Tajfun je označení pro tropickou cyklónu. Podobá se velkému víru a ve svém středu má typické oko. Útvar má průměr od 100 do 2000 km a pohybuje se rychlostí až 300 km/hod.
Tajfun vzniká v subtropických oblastech. Označení tajfun je typické pro oblast jihovýchodní Asie. Název získal podle řeckého boha Typhona, otce větrů.


Co je to Tajfun? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Tajfun. Co znamená odborný pojem Tajfun z kategorie Příroda?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Tajfun se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Tajfun je v kategorii Příroda

Klíčová slova: popis, co je to Tajfun?, definice, co to je, formulace, význam slova, terminus technicus, heslo, přesný výraz, wiki, Tajfun, pojem, co znamená, synonymum, význam pojmu, Příroda, termín, informace


Pojem Tajfun je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Tajfun

Hledat výraz Tajfun ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tajfun ve Wikimedia Commons

Najít slovo Tajfun ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Tajfun ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Tajfun ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Tajfun ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Tajfun například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Tajfun? resp. jaký je přesný význam slova Tajfun? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tajfun, odpověď na dotaz co je to Tajfun?. Víte např. kdo to je Jindřich Forejt? Znáte a víte kdo je Pravičák? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Příroda. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.