Co je to?
Odborný výraz, definice slova Follower. Co znamená pojem Follower z kategorie Internet?

Co je Follower?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Follower

Follower, v překladu následovník, je uživatel některých sociálních médií (Twitter, Instagram, Facebook apod.), který si jiného uživatele přidá do svého seznamu oblíbených uživatelů. Tím se pak stává pravidelným odběratelem a sledovatelem příspěvků daného uživatele.
Pojmenování je odvozeno ze slova follow – následovat. Úspěšnost příspěvků uživatele je pak hodnocena právě podle počtu followerů. Ty lze získat právě zajímavými příspěvky, hodně následovníků mají také známé osobnosti.


Co je to Follower? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Follower. Co znamená pojem Follower z kategorie Internet?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Follower se nachází v sekci internet

Klíčová slova: co to je, terminus technicus, heslo, co znamená, slovo, názvosloví, lexikon, internet, co je to Follower?, definice, význam pojmu, význam, odborné názvosloví, význam slova, informace, přesný význam, slovník, wiki


Pojem Follower je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Follower na Youtube

Hledat výraz Follower ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Follower ve Wikipedii

Najít slovo Follower ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Follower ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Follower ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Follower například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku co znamená Follower? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Follower? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Follower, odpověď na dotaz co je to Follower?. Víte např. kdo to je Mário Kubec? Znáte a víte kdo je Juraj Jánošík? Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.