Co je to?
Definice výrazu Follower. Co znamená odborný pojem Follower z kategorie Internet?

Co to je Follower? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Follower?

Follower, v překladu následovník, je uživatel některých sociálních médií (Twitter, Instagram, Facebook apod.), který si jiného uživatele přidá do svého seznamu oblíbených uživatelů. Tím se pak stává pravidelným odběratelem a sledovatelem příspěvků daného uživatele.
Pojmenování je odvozeno ze slova follow – následovat. Úspěšnost příspěvků uživatele je pak hodnocena právě podle počtu followerů. Ty lze získat právě zajímavými příspěvky, hodně následovníků mají také známé osobnosti.


Co je to Follower? Význam slova, termín, Definice výrazu Follower. Co znamená odborný pojem Follower z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Follower? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Follower je v kategorii Internet

Klíčová slova: co to je, pojem, wiki, co znamená, termín, slovník, definice, odborný výraz, vysvětlení, Internet, odborné názvosloví, slovo, terminus technicus, co je to Follower?, Internet, význam slova, heslo, přesný význam


Pojem Follower je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Follower ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Follower ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Follower ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Follower ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Follower na Google.cz

Hledat pojem Follower ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Follower například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Follower? resp. jaký je význam pojmu Follower? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Follower, odpověď na dotaz co je to Follower?. Víte např. kdo to je Psychotik? Znáte a víte kdo je Jackie Chan? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.