Co je to?
Definice výrazu Follower. Co znamená odborný pojem Follower z kategorie Internet?

Co to je Follower? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Follower?

Follower, v překladu následovník, je uživatel některých sociálních médií, který si jiného uživatele přidá do svého seznamu oblíbených uživatelů. Tím se pak stává pravidelným odběratelem a sledovatelem příspěvků daného uživatele.
Pojmenování je odvozeno ze slova follow – následovat. Úspěšnost příspěvků uživatele je pak hodnocena právě podle počtu followerů. Ty lze získat právě zajímavými příspěvky, hodně následovníků mají také známé osobnosti.


Co je to Follower? Význam slova, termín, Definice výrazu Follower. Co znamená odborný pojem Follower z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Follower sdílejte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Follower je v kategorii Internet

Klíčová slova: slovo, synonymum, terminologie, popis, terminus technicus, Internet, slovník, význam, heslo, pojem, termín, definice pojmu, lexikon, co je to Follower?, přesný význam, význam slova, Internet, názvosloví


Pojem Follower je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Follower doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Follower ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Follower ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Follower na Google.cz

Zkusit najít pojem Follower ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Follower ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Follower ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Follower například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Follower? resp. co přesně znamená slovo Follower? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Follower, odpověď na dotaz co je to Follower?. Víte např. kdo to je Harry Truman? Znáte a víte kdo je Jackie Chan? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.