Co je to?
Definice výrazu Follower. Co znamená odborný pojem Follower z kategorie Internet?

Co to je Follower? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Follower

Follower, v překladu následovník, je uživatel některých sociálních médií (Twitter, Instagram, Facebook apod.), který si jiného uživatele přidá do svého seznamu oblíbených uživatelů. Tím se pak stává pravidelným odběratelem a sledovatelem příspěvků daného uživatele.
Pojmenování je odvozeno ze slova follow – následovat. Úspěšnost příspěvků uživatele je pak hodnocena právě podle počtu followerů. Ty lze získat právě zajímavými příspěvky, hodně následovníků mají také známé osobnosti.


Co je to Follower? Význam slova, termín, Definice výrazu Follower. Co znamená odborný pojem Follower z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Follower můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Follower je v sekci Internet

Klíčová slova: význam pojmu, informace, vysvětlení, co znamená, terminologie, slovník, terminus technicus, definice, názvosloví, Internet, heslo, synonymum, formulace, pojem, wiki, lexikon, termín, co to je


Pojem Follower je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo Follower ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Follower ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Follower na Youtube

Hledat termín Follower ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Follower ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Follower ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Follower například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Follower? resp. co přesně označuje termín Follower? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Follower, odpověď na dotaz co je to Follower?. Víte např. kdo to je Psychoterapeut? Znáte a víte kdo je Sirotek? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.