Co je to?
Definice výrazu, termínu Abstrakt. Co znamená odborný pojem Abstrakt z kategorie Literatura?

Co je Abstrakt? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Abstrakt?

Slovem abstrakt se označuje stručný výtah z obsahu odborného článku, vědecké práce nebo jiného díla, které do hloubky analyzuje nějaký problém. Abstrakt (též anotace) je umístěn na začátku práce a pomáhá snadnější orientaci v jejím obsahu.


Co je to Abstrakt? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Abstrakt. Co znamená odborný pojem Abstrakt z kategorie Literatura?

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Abstrakt je v kategorii literatura

Klíčová slova: význam pojmu, literatura, informace, literatura, popis, definice, co je to Abstrakt?, odborné názvosloví, přesný výraz, wiki, význam, Abstrakt, pojem, slovník, lexikon, terminologie, termín, vysvětlení


Pojem Abstrakt je v kategorii literatura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Abstrakt? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Abstrakt (z angl. abstract, též jako referát) je stručný výtah vědeckého článku, dizertační práce, referátu nebo jakékoliv hloubkové analýzy jakéhokoliv předmětu nebo disciplíny. Slouží především jako pomoc čtenáři rychle se zorientovat v dané práci. Nachází se vždy na začátku práce. Stručnější obdobou abstraktu je anotace.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat heslo Abstrakt ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Abstrakt na Youtube

Hledat slovo Abstrakt ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Abstrakt ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Abstrakt ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Abstrakt ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Abstrakt například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Teď už víte co znamená slovo Abstrakt? resp. jaká je definice slova Abstrakt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Abstrakt, odpověď na dotaz co je to Abstrakt?. Víte např. kdo to je Jan Dolanský? Znáte a víte kdo je Stará panna? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v literatura. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?