Co je to?
Definice výrazu Draft. Co znamená odborný pojem Draft z kategorie Sport?

Co to je Draft? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Draft?

Proces ve sportu, v němž trenéři profesionálních sportovních klubů a jejich agenti, takzvaní skauti, hledají mladé talentované hráče z nejrůznějších amatérských nebo například univerzitních klubů a nabízí jim profesionální angažmá ve svém týmu. Využívá se hlavně v Severní Americe, a to především v ledním hokeji, americkém fotbalu nebo baseballu.


Co je to Draft? Význam slova, termín, Definice výrazu Draft. Co znamená odborný pojem Draft z kategorie Sport?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Draft je v sekci Sport

Klíčová slova: názvosloví, vysvětlení, wiki, co znamená, definice, význam slova, terminus technicus, popis, význam, terminologie, odborný výraz, lexikon, definice pojmu, informace, co to je, termín, slovo, pojem


Pojem Draft je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Draft?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Draft (angl. rekrutování) je sportovní proces resp. trh, kterým skauti a trenéři profesionálních sportovních klubů vyhledávají nové mladé hráče z amatérských nebo univerzitních klubů do svého týmu. Draftování se používá především ve sportech v Severní Americe, hlavně v baseballu, americkém fotbalu, basketballu, ledním hokeji a dalších.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Draft ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Draft ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Draft na Youtube

Vyhledat pojem Draft ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Draft na Google.cz

Zkusit najít heslo Draft ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Draft například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Draft? resp. jaká je definice termínu Draft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Draft, odpověď na dotaz co je to Draft?. Víte např. kdo to je Daniel Farnbauer? Znáte a víte kdo je OSVČ? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.