Co je to?
Definice výrazu Draft. Co znamená odborný pojem Draft z kategorie Sport?

Co to je Draft? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Draft?

Proces ve sportu, v němž trenéři profesionálních sportovních klubů a jejich agenti, takzvaní skauti, hledají mladé talentované hráče z nejrůznějších amatérských nebo například univerzitních klubů a nabízí jim profesionální angažmá ve svém týmu. Využívá se hlavně v Severní Americe, a to především v ledním hokeji, americkém fotbalu nebo baseballu.


Co je to Draft? Význam slova, termín, Definice výrazu Draft. Co znamená odborný pojem Draft z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Draft? Pak se o ní podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Draft patří do sekce Sport

Klíčová slova: co znamená, Draft, přesný význam, definice pojmu, termín, definice, vysvětlení, co je to Draft?, přesný výraz, slovník, popis, pojem, lexikon, co to je, terminus technicus, terminologie, názvosloví, odborný výraz


Pojem Draft je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Draft?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Draft (angl. rekrutování) je sportovní proces resp. trh, kterým skauti a trenéři profesionálních sportovních klubů vyhledávají nové mladé hráče z amatérských nebo univerzitních klubů do svého týmu. Draftování se používá především ve sportech v Severní Americe, hlavně v baseballu, americkém fotbalu, basketballu, ledním hokeji a dalších.

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít výraz Draft ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Draft ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Draft na Youtube

Hledat výraz Draft ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Draft ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Draft ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Draft například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Draft? resp. jaký je význam slova Draft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Draft, odpověď na dotaz co je to Draft?. Víte např. kdo to je Xenofob? Znáte a víte kdo je Dědic? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.