Co je to?
Definice výrazu Draft. Co znamená odborný pojem Draft z kategorie Sport?

Co to je Draft? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Draft?

Proces ve sportu, v němž trenéři profesionálních sportovních klubů a jejich agenti, takzvaní skauti, hledají mladé talentované hráče z nejrůznějších amatérských nebo například univerzitních klubů a nabízí jim profesionální angažmá ve svém týmu. Využívá se hlavně v Severní Americe, a to především v ledním hokeji, americkém fotbalu nebo baseballu.


Co je to Draft? Význam slova, termín, Definice výrazu Draft. Co znamená odborný pojem Draft z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Draft můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Draft je v sekci Sport

Klíčová slova: heslo, terminologie, význam, popis, synonymum, přesný význam, přesný výraz, slovo, terminus technicus, informace, odborný výraz, slovník, lexikon, vysvětlení, Draft, co znamená, Sport, definice pojmu


Pojem Draft je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Draft? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Draft (angl. rekrutování) je sportovní proces resp. trh, kterým skauti a trenéři profesionálních sportovních klubů vyhledávají nové mladé hráče z amatérských nebo univerzitních klubů do svého týmu. Draftování se používá především ve sportech v Severní Americe, hlavně v baseballu, americkém fotbalu, basketballu, ledním hokeji a dalších.

Hledejte pojem Draft v následujících vyhledávačích

Najít slovo Draft ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Draft na Google.cz

Hledat videa s názvem Draft na Youtube

Najít výraz Draft ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Draft ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz Draft ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Draft například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Draft? resp. co znamená výraz Draft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Draft, odpověď na dotaz co je to Draft?. Víte např. kdo to je Morgan Freeman? Znáte a víte kdo je Dědic? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.