Co je to?
Výraz, termín, definice slova Draft. Co znamená odborný pojem Draft z kategorie Sport?

Co je to Draft? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Draft

Proces ve sportu, v němž trenéři profesionálních sportovních klubů a jejich agenti, takzvaní skauti, hledají mladé talentované hráče z nejrůznějších amatérských nebo například univerzitních klubů a nabízí jim profesionální angažmá ve svém týmu. Využívá se hlavně v Severní Americe, a to především v ledním hokeji, americkém fotbalu nebo baseballu.


Co je to Draft? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Draft. Co znamená odborný pojem Draft z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Draft? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Draft se nachází v kategorii sport

Klíčová slova: význam pojmu, heslo, informace, definice pojmu, co znamená, co je to Draft?, wiki, termín, přesný význam, slovo, význam, lexikon, sport, synonymum, terminologie, slovník, popis, názvosloví


Pojem Draft je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Draft?

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Draft (angl. rekrutování) je sportovní proces resp. trh, kterým skauti a trenéři profesionálních sportovních klubů vyhledávají nové mladé hráče z amatérských nebo univerzitních klubů do svého týmu. Draftování se používá především ve sportech v Severní Americe, hlavně v baseballu, americkém fotbalu, basketballu, ledním hokeji a dalších.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Draft ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Draft ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Draft ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Draft ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Draft ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Draft ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Draft například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Draft? resp. co znamená Draft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Draft, odpověď na dotaz co je to Draft?. Víte např. kdo to je Alicia Vikander? Znáte a víte kdo je Družka? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Draft v jiné sekci než sport. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.